X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zrzuta isię dzialamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie to ja sie spłukę na IPL :) jeszcze sie wkyrze jak sie okaze ze nie działa ;)

    Jajko lewe mnie boli juz jak prawe, boje sie ze mam drugą torbiel.. I USG byłoby jak znalazł :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na sobotę w końcu zapisaliśmy się do projektanta i będziemy zamawiać projekt domu :) Po długiej i burzliwej naradzie zdecydowaliśmy się :) W tym roku chcemy jeszcze zakupić pustaki i na wiosnę ruszamy z naszą inwestycją :)

    Nefre z tymi jajkami to tak jest hahaha mnie wczoraj bolały oba z rana, póxniej nic a jak tylko pomyślę o nich to zaraz mnie znowu boli :D to chyba psychika :D Ale ten kto wymyśli takie cudo zbije na nim fortunę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 10:40

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój IPL już w domku
    mąż wczoraj stwierdził że do świąt nie wytrzymam i pewnie znajdę go, użyje a potem odłożę z powrotem na miejsce i będę czekała na święta ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj na zmiane po poludniu zaczelo bolec i idzie zwariowac bo juz mi sie psycha ryje ze mi cos tam sie dzieje nie tak jak trzeba :/

    Dziewczyny jak wyprobujecie IPL to czekam na kolejne opinie moze i ja sie skusze :)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja moge byc recepcjonistka xD
    Bd umawiac desperatki zeby sie nie pozabijaly w kolejce haha

    Nefre_ ms, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra przybijam piątkę ja sobie wydumałam że torbiele mi się robią :D

    Ja dzisiaj sobie chyba jakieś spa domowe zrobię i właśnie IPL, peeling, kąpiel a później świeczki i z mężem sobie posiedzimy. Mam chęć na takie romantico :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ty bedziesz musiala uwazac na tej recepcji zeby nie oberwac :P

    Mi aplikacja owu wyznaczyla ze niby w poniedzialek mialam ale jakos mi to nie pasuje ale kij z tym juz i tak nic nie zmienie ;)

    A za to jeszcze jutro do pracy i tydzien wolnego. Nareszcie sie wyspie :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę urlopu :D Ja dopiero planuję od wigilii kilka dni i po nowym roku wrócić. Ale zobaczymy jak wyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiam najwczesniej jutro.
    Czekam na wypłatę.
    Bo nie mogę ruszyć buforu :>

    Muszę kupic teraz, to do swiat stary zapomni, ze tysiak poszedł i moze uda mi sie wkrecic go w wyciskarke :)

    Wiecie on jest taki sknerus, ze masakra.. I ja wiem, ze jak chce to kupie sobie wszystko co chce, ale.. robie to do kwoty 200-300 zł :D wiadomo - 4 x 300 to juz jest 1000 .. ale wąż w kieszeni mojego męża nie umie mnożyć :D

    No i jakbym sie uparła to kupiłabym t ą wyciskarke sama, on jakos by to przeżył ale.. wiem, ze bedzię mu przykro, że tak szastam pieniędzmi ( haha) i wiem,że wypomni mi to przy jakiejs okazji, która będzie mi nie na rękę :)
    Wiec mowie mu o takich rzeczach dluzszy czas.. dłuzej niz dwa dni.. on sie wtedy przekonuje, ze skoro mowie o tym dluzej tzn ze to nie jest krotkotrwaly pomysł.. w koncu ma lepszy dzien i mowi - no kup to, bo widze ze Ci zalezy..
    I ja oczywiscie klikam od razu kup teraz, zeby mu nie przeszło :)
    Jemu sie wydaje wtedy, ze on mi pozwolił to kupic i on panuje nad tym ile ja wydaje :D a ja mam to co chcialam kupic ;D

    Raz sie tak uparlam, ze wymyslilam i zamowilam, plyte i piekarnik. On mowil, ze nie ma kasy na to, a ja sie uparlam i zamowilam.. Tzn on wybieral ostatecznie ze mna, ale to byla tylko moja decyzja, ze to kupujemy :>
    Co jakis czas w klotni mi wypomina, ze "to tak jak z tym piekarnikiem., w ogole nie liczysz sie z moim zdaniem.." :>

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi też wypomina że za dużo pieniędzy wydaję :D Ale bez przesady kupuję same potrzebne rzeczy nie jakieś głupoty... Ale to są faceci i chcą być przywódcami hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj znowu lubi czasem tyle bzdetow naznosi do domu ze pozniej sie to tylko plata;)

    Ale za to jak przyjdzoe cos znalesc do domu porzadnego to umie wynalezc lodowke piekarnik plyte wszystko szukal ja tylko potwierdzalam czy mi sie podoba hehe

    Nawet z zakupami jak jedziemy ma spozywke to zawsze pelny koszyk bo pakuje co mu wleci :D

    Albo mowi : kup sobie jakas kiecke bo na randke idziemy hehe

    Takze moj to taki zakupowy wariat czasem az za duzo naznosi :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys mu cos tam powiedzialam to mowi : przeciez pracuje chyba mozna cos z tego miec? No chyba ze zakopiesz ten hajs kiefys razem ze mna.

    Takze jA juz sie nie odzywam hehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kupuje multum artykułów wędkarskich :) I wszędzie się wala :) ale na swoje hobby to można wydawać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez czasem lowi ;)

    Ale taka jego pasja zyciowa to rajdy.

    Ale odkad jestesmy razem przystopowal z tym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 11:33

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre jesteś bezbłędna :)

    Wiecie że i mnie jajniki bolą, niech ta @ juz przyjdzie, albo niech zacznie mnie mdlić lub cokolwiek. Te zawieszenie. Odganiam od siebie od rana myśli że bete zrobie. A może jak zrobie to sobie znowu popłacze i będzie spokój do @. Albo będą głupie nadzieje że za wcześnie zrobiłam.

    My oboje raczej nie jesteśmy rozrzutni, ja zakupów nie znosze. Szczególnie jak czegoś potrzebuje na już. Teraz duże wydatki przed nami to budowa...
    Abi zapomniałam napisać, my mamy heliotropa z Archetonu - troche przerobiony pod nas.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj za to zajmuje sie akwarystyka to oprocz trzech akwariuw w domu 240l, 142l i 30l to wszedzie mi sie wala pokarm dla ryb i mnostwo sprzetu akwarystycznego. Ale jak on kupuje cos do tych akwariow to ja potem mam argument jak sama czegos potrzebuje.
    Choc nigdy mi tez nie zabranial zakupow czy cos chyba szybciej ja jemu mowie ze spoko ale np odloz z kilku wyplat na to ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to jest majsterowicz
    Najlepszy prezent - wyposażenie warsztatu :) Kiedy mu półkę w lidlu wytargałam na takie drobiazgi.. on sie pyta ile dałam :> jak powiedziała, ,że tylko 50 zł to się dopiero ucieszył :D

    On taki jest, że szanuje bardzo pieniądze i ja szanuje,że on szanuje.. I zawsze mu mówię, że ma się cieszyć, że mnie ma bo nic by z tego życia nie miał, tylko kase na koncie ;D

    Ale to efekt wychowania. Ja nad tym pracuje. Mój mąż kupił sobie telefon za 500 zł, a twierdził, że ten za 250 mu starczy :>
    Jemu jest nic nie potrzebne, on może się bez wielu rzeczy obejść i woli gdzieś pojechać zamiast kupić.. :> I mówię mu , że to ile ja kasy wydam w roku nie ma wpływu na to ile razy pojedziemy na wakacje i za ile, bo on i tak to przelicza na wysokość wypłaty :>

    Generalnie do faceta trzeba mieć podejście.. On musi myśleć, że decyduje.. Ja nie mam z tym problemu, byleby decydował tak ja mu powiem :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka spora powierzchnia użytkowa, ale ogólnie fajnie :) Mi zależało na mniejszej powierzchni. Zdecydowaliśmy się na ten https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-zefirantach-2-g2-mcab21af2aaac6 tylko nam projektant przerysuje i minimalnie zmieni a taniej nam wyjdzie niż zamówić gotowy i później zapłacić za naniesienie na mapkę.

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to raczej ja jestem skanera ale to ja zarządzam budżetem więc niejako muszę czasem nieco hamować wydatki. Mąż wydaje głównie na samochód ale też dorabia dzięki temu więc w miarę możliwości staram się go za bardzo za to nie gnębić hi hi hi. Mi też niczego nie żałuje i często mówi żebym coś kupiła bo ja sobie śrubę znacznie mocniej przykręcam niż jemu.

    npV2p1.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ