X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co ktora sie chwali pomyslem na bielzne xD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 września 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To co ktora sie chwali pomyslem na bielzne xD

    Nie mogę się zdecydować, czy odważnie czy skromnie...
    Może coś w tym stylu, tylko Pani na zdjęciu mnie nie przekonuje :P
    https://ulubionabielizna.pl/product-pol-5-QUEEN-Komplet-seksowny-gorset-z-paskami-stringi-czern.html

    Na razie tylko wymyśliłam że kupie ten strój kąpielowy: https://ulubionabielizna.pl/product-pol-40953-CRYSTAL-M-492-stroj-kapielowy-monokini-skipper-6.html
    idealnie zakryje większość z moich znienawidzonych rozstępów :)

    Phia lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 21 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 14:00

    Konieczynka lubi tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka uuulala xD
    Piękne:D

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d8806b075008075cmed.png

    Mi sie to spodobalo...
    Ale jedeno ale mam do niej... Krotsza by mogla byc hehe

    Na nasz wyjazd bd szukać czegos batdzirj ekstra xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 08:31

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 września 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na ślub chyba jednak na białe koronki postawię. Jakieś fajne majteczki i pończochy.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na slub to pewnie ze biale xD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Ja to na ślub chyba jednak na białe koronki postawię. Jakieś fajne majteczki i pończochy.

    Hihihi tak dziewiczo na biało.
    Tez taką cnotkę udawałam w bieli :D

    Phia lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda chyba taka udawala xD

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 września 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam bez stanika, same gatki pod suknią a na noc poślubną mąż poszeł oddać mojej bratowej rzeczy bo była wtedy w 7mcu ciąży i chodziła do pokoju do nas odpocząć i już biedak padł. A na dodatek mieliśmy dodatkowych gości na "noc" bo troje naszych znajomych nie miało jak wrócić a nie było już pokoi wolnych wiec nocowali na sofie u nas i taką mieliśmy "noc poślubną":) Ale dobrze ze Ci znajomi zostali to koleżanka pomogła mi suknię zdjąć i spałam w zwykłej sukience bo siedzieliśmy gadaliśmy i tak też usnęliśmy :D Pomimo że nie była upojna to dobrze wspominam hehe jakby to było wczoraj. O 7 rano do pokoju przyszłam z nimi i dopiero się przebrałam hehe a jak wyglądały wasze noce poślubne?? :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 września 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha z brzuchem ciężko mi będzie coś udawać. Biała bo żeby spod sukni nic nie prześwitywało. Chociaż suknia nie jest prześwitująca ale tak na wszelki wypadek...

    npV2p1.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 21 września 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 14:00

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 736 163

    Wysłany: 21 września 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ojeju nooo to ladnie a kiedy macie xD



    Mój plan to wyjazd na bzykanko hahah :D
    bo w domu to taki jak zwykle :P
    wiadomo sexi bielizna (sama jeszcze nie wybrałam) :P
    ogólnie myślałam żeby ubrać jakaś tuniczkę króciutka, ciut mocniejszy makijaż, szpilki (coś czego nie widzi na codzień)...
    Mała zachęta w samochodzie :D (chyba wiecie o co mi biega :P)
    Z dnia na dzień mam więcej myśli i pomysłów :D

    Myślałam żeby zabrać kajdanki, może striptiz... sama nie wiem dokładnie co jeszcze :D
    ogólnie plan taki zeby porządnie zając się moim Panem xD żeby miał co pamiętać :P

    U nas rocznica 18.X, nigdy nie było wyjazdu na bzykanko i to by mogła być świetna sprawa. Tylko muszę zorganizować opiekę dla dzieci:) Phia dobrze piszesz " porządnie zająć się moim Panem" - gdybym mojego tak zaskoczyła z pewnością by zapamiętał bo ostatnio mniej mi się chce i to on musi inicjować, jak już się rozkręcę to jest ok:) Mój nie lubi makijażu itp. ale sukienki spódniczki rajstopki pończochy jak każdy facet uwielbia.
    "Mała zachęta w samochodzie" - pamiętam jak kiedyś gdzieś jechaliśmy - byłam w spódniczce i położyłam nogi w rozkroku na desce rozdzielczej i zaczęłam się sobą bawić - podniecający był fakt, że ktoś jadący naprzeciwko mógł to zobaczyć, mąż jak to zobaczył to pierwszy zjazd był nasz, " wytargał" mnie z auta położył na masce z przodu i przeleciał.
    Nie wiem czy to podchodzi pod normalny seks czy jest to już trochę zboczone? Jak sądzicie dziewczyny?
    Czy Wasi faceci lubią jak bawicie się przy nich albo opowiadacie na głos jakies swoje fantazje - tak jakby się to działo?

    A jeśli chodzi o noc poślubną - było już niezłe zmęczenie i wtedy nie mieszkaliśmy sami ale pamiętam, że uczucie było takie inne, jakbym to pierwszy raz robiła, byłam jego żoną i wszystko było inne - a później byłam od razu w ciąży - ciekawe czy to zasługa nocy poślubnej czy kolejnych razy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 09:58

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo :) My też po ślubie dopiero zamieszkaliśmy ze sobą :) My sexy nadrobiliśmy dopiero następnej nocy ale ze wzmożoną siłą :D piliśmy wino i było bzykanko całą noc :D sąsiedzi się nasłuchali :D A od czerwca mieszkamy u moich rodziców w domu z racji budowy wiec trochę hamulców jest :D Ale czego się nie robi dla własnego domu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My spalismy w naszej sypialni hehe
    Ale za sciana inni goscie xD
    Tescie i 2 siostry mojego hehe

    My bylismy na tyle zmeczeni ze kapiel, piwko sb wzielismy pogadalismy chwile i spac xD
    Za toc wpoprawiny poszalelismy chciaz dalej goscie byli hehe


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola my 11 ;)
    Moj plan to raczej lodzik podczas jazdy hehe
    Raz go tym zaskoczylam wiec pewnie teraz tez sie uda xD

    Moj lubi jak sie bawie xD

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym roku jechalismy na mazury, ja miałam kierować ale strasznie się źle czułam, dzień wcześniej zrobiliśmy grilla, wypiłam 2-3 piwa a wymiotowałam jak kot i w nocy i rano wiec do kierowania się nie nadawałam :) (okazało się że wtedy już miałam zmiany w org. bo była cb ale to nie o tym) I jechałam taka zmarnowana przysypiałam, a że lato i jechałam w sukience to mój się mna zajął :D od razu się lepiej poczułam wtedy :D

    Phia lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 września 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja noc poślubna... Mąż lekko wstawiony, ja też jak to po weselu. Spaliśmy u teściów w piwnicy. Ja sie uparłam żeby to była piwnica, bo jest tam normalny pokój, łóżko, krzesło itd a teściowie dwa piętra wyżej więc też ustronnie. Mój mąż przygotował róże i płatki na podłodze, winko, świece. Było cudnie. Zdjął ze mnie suknie. Przeprosiłam go na chwile, skoczyłam do łązienki żeby się przebrać na przygotowany na te okazje strój - biały gorset i stringi :D Miło się wspomina. Było super. Chyba pierwszy raz bez zabezpieczeń licząc na wpadkę :) Co prawda się nie udało wpaść i nawet fajnie wyszło bo potem do Chorwacje jechaliśmy to bym się stresowała w ciąży. Po powrocie z wakacji zaskoczyło :D
    Oby teraz ten Cypr też na mnie tak płodnie wpłynął - w końcu wyspa Afrodyty - bogini płodności :D <3

    Iwona27091991 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na weselu moze wypilismy ze 4-5 kieliszkow wodki xD
    Bo musielismy wracac autami hehe
    Ale gosciw wiedza ze pilismy caly czas haha
    W butelce od wodki byla pozniej woda gazowana hehe
    To tak nie jeden gosc sie jek napil xD

    Musialam wracac autem ktorym jechalismy do slubu... Autko rodzicow moich xD
    Wiec ja w tej moje sukni i bucikach... Szalalam po drogach o 5 nad ranem xD

    Iwona27091991, ams lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 września 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie wracaliśmy spaliśmy w pokoju który w cenie sali mieliśmy :) Phia to Ty nie źle wyglądałaś :D Jakby Cię policja do kontroli zatrzymala to nie złe cyrki by były :) Zdziwiliby się :)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ