X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia z mega dawka alko chyba w pakiecie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujcie po alko a pozniej bez xD

    Oj dacie rade heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy damy..

    Ale nie dziś hahahah dziś idę na pilates i muszę obiad ugotować.. :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha napisalas tak jakbys nie gotowala :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    bo nie gotuje...
    Maz z pracy przywozi..

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Może masz rację. Zapewne skończy się na tym że pobierzemy próbkę w domu. Bardziej denerwuje mnie jego opór. Raz mówi że ok a zaraz się wycofuje. Wierzę że nie jest to nic fajnego.
    Dobrze ze piszesz o tym że pobudzanie oralne odpada bo to też już braliśmy pod uwagę.
    Dziś dostałam @ więc będzie kilka dni przerwy w sexie. Trzeba ruszyć z badaniami.
    I miło nam powitać na wątku :)
    Długo się starcie?
    Jasne, każdy reaguje inaczej. Niektórzy bez problemu dają radę sami z kubeczkiem, ale jednak z rozmów prywatnych i z forum widzę, że większość ma problem. Więc najlepiej pomóc, bo przecież kiedy kobieta robi facetowi dobrze, to wytrysk zawsze będzie. :)

    Seks oralny odpada.Szkoda, bo to byłoby chyba najłatwiejsze pobranie próbki do badania. :)
    Uwaga - odpada też stosunek przerywany. PH pochwy psuje badania spermy.

    Są specjalne prezerwatywy do badania nasienia po normalnym pełnym stosunku, ale to chyba mało realne. Pewnie większość laboratoriów i tak nie przyjmie do badania spermy w prezerwatywie.
    Poza tym nie wyobrażam sobie seksu w tej łazience, a za drzwiami ludzie. Odgłosy seksu jednak są głośne. Już lepiej ręką pieścić.
    Najlepiej wzajemnie się pieścić, wtedy jest podniecenie, a to przecież warunek wytrysku.

    My staramy się ponad rok o drugie dziecko.

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie Iza-K to jakiś troll

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Ooooo... Nie wiedzialam.
    U nas albo ja gotuje albo moj. Zalezy kto jak zmiane ma

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj mama robi :D ja będę robiła wieczorem na jutro. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    moj płaci 2 zł za obiad.. reszta firma.. Wiec kolega nie je obiadow w pracy bo ma diete ( hahahaha) i on bierze dla mnie obiad a jemu płacimy..
    Obiad na miesiac na osobe to 50 zł..
    Wiec tak jemy zwykle..

    Raz te obiady były słabe to gotowalismy sami , raz na dwa dni.. A potem wiosna przyszła i więcej się pracuje wtedy na dworze.. i brakowało czasu :) i motywacji..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Ja niestety musze znalesc czas na wszystko... Ehhh... Szkoda ze y nas w pracy obiadkow nie ma xD
    Czas musze znalesc i na prace na dworze i w domu hehe a w miedzy czasie jeszcze rekodzielko moje ogarnąć:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 11:41

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona27091991 wrote:
    wg mnie Iza-K to jakiś troll
    dzięki za takie wsparcie. Przykre to...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K jeśli nie jesteś to spoko, zapraszamy, możesz napisać co nieco o sobie.

    Phia a co Ładnego teraz tworzysz? :) Ja myślę żeby w końcu wziąć się za stroik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K

    zaczełaś z grubej rury i na 3 kanałach wkleiłaś to samo nie związane z dyskusja.. To budzi podejrzenia :D
    Mnie nie przekonało nawet tekst w o wsparciu . Może być systemowy.
    Ale witamy :) Napisz coś o sobie to uwierze hehe

    Phia

    Ja wiem, że jak się chce to się da radę ze wszystkim.. Ale jak można czasami odpuścić bez konsekwencji to się odpuszcza. Gdyby nie było tych obiadów za 2 zł to bym musała znalezc czas na gotowanie.. A tak mogłam odpuścić.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ten link który był odnośnie monitoru cyklu? :)
    Dokładnie jeśli jest tak jak mówisz to witamy i słuchamy, opowiadaj o sobie :)

    Nefre za 2 zł to i u nas wszyscy by się lenili ;) Ja już głodna jestem i wszamałabym jakiś obiadek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja i tak uwazam ze my dawalismy nie zle rade jak ja gotowalam i tak obiady..
    Maz przywozil z pracy dwa obiady..
    Mama jadla jeden, a drugi bralismy na pol na kolacje jak byl jakis fajny, albo sam maz jadl, jak ja uwazalam ze jest dla mnie za malo dietetyczny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co teraz tworze.
    Bombki na choinke dla mamy sąsiadki xD

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Iza-K
    zaczełaś z grubej rury i na 3 kanałach wkleiłaś to samo nie związane z dyskusja.. To budzi podejrzenia :D
    Mnie nie przekonało nawet tekst w o wsparciu . Może być systemowy.
    Ale witamy :) Napisz coś o sobie to uwierze hehe

    Phia

    Ja wiem, że jak się chce to się da radę ze wszystkim.. Ale jak można czasami odpuścić bez konsekwencji to się odpuszcza. Gdyby nie było tych obiadów za 2 zł to bym musała znalezc czas na gotowanie.. A tak mogłam odpuścić.
    Porad w internecie szukam, od kiedy tylko staramy się o drugie dziecko, ale to forum znalazłam dopiero kilka dni temu i znalazłam wiele fajnych, przydatnych informacji, a także prywatnych zwierzeń.
    Bo czasami to człowiek myśli, że on jeden sam ma kłopoty z zajściem w ciążę, z badaniem itd. A okazuje się, że takich osób jest pełno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 15:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj laseczki pomiziajcie go wlosami twarza samymi ustatmi z czasme sie przekonacie i wezmiecie gleboko w usta haha :D

    Ja sobie pichce bo lubie cieszy mnie gotowanie mam to po mamie :D

    Aa no i siemka nowej ale najpierw powiedz jaki seks lubisz bo stres szkodzi plodnosci :D

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w klinice sami proponowali takie prezerwatywy specjalne do badania nasienia więc to zależy gdzie badasz. To raczej dziwne że stosunek przerywany odpada bo przecież normalnie do wtrysku dochodzi właśnie tam więc wydaje się że wynik powinien być bardziej wiarygodny.

    npV2p1.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ