X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowalam ze sie wstrzymam :)
    Maz powtorzy badania w lutym jesli wyjda dobre znaczy lepsze o to sie.zglosze na ta droznosc . Znaczy tak czy tak pewnie trzeba zrobic ale wstrzymuje sie teraz w styczniu .

    Mi.gin pow ze przy takich wynikach i owulkach to albo ta droznosc albo to nasienie jest powodem ktoras z tych dwoch rzeczy.
    Kij czekamy na nastepne nasienie i zobaczymy styczen robie sobie luz od lekarzy ;)

    W weekend pojedziemy moze a jakiegos grzanca do Zakopca.

    Wgl po tych swietach nie moge sie przestawic.
    Coraz czesciej mam w glowie mysl zeby zmienic prace...zawsze sie wstrzymywalam.ze wzgledu na nasze plany prokreacyjne bo ze a moze akurat juz itp itp...

    Ale chyba nie trzeba tego brac pod uwage.
    W tej juz sie wypalam chyba to miejsce mnie drazni :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek przerywany po co jak moga wam dac ta prezerwatywe przeznaczona do badania inne opcje odpadaja... Tak samo jak pomoc ustami.

    Moj nie mial innej opcji jak toaleta. Poczekalna pelna kobiet itp. Wiec jak macie pokoik zwierzen to naprawde sie cieszcie bo to mega luksus..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Ja jeszcze myślałam o tym i sobie wymyśliłam:
    - zależy ile masz czekać na ponowny wynik. jak miesiąc - to nie warto robić, jak 3 - trzeba pomyśleć.
    - zależy jaki to ma mieć na Ciebie wpływ.. Czy są zagrożenia, że Ci coś zepsują? Powikłania? Wstrzemięźliwość po badaniu? Nie wiem. Jeżeli to jest tylko kwestia nieprzyjemności i pieniędzy to bym rozważała to, w zależności od punktu 1 .

    Pracę zmieniaj. W tym Ci mogę doradzić. Nie wiesz jak długo wszystko potrwa, nie ma co odkładać, bo nie wiesz na ilę. Może zaraz będziesz w ciąży, a może nie.. Trzeba żyć normalnie :D
    Jak zajdziesz w ciąże, to muszą Ci przedłużyć do dnia rozwiązania i masz wszystkie świadczenia.
    Jeżeli Ci nie przedłużą na dłużej, to jesteś w tym samym punkcie co teraz - czyli po porodzie i tak będziesz szukała nowej pracy..
    A może trafisz i Cię zostawią na dłużej i wrócisz po macierzyńskim od razu do nowej roboty..

    Ty masz blisko na tego grzańca?

    Phia

    Ty masz kochanego faceta :) Ale Ty jesteś kochana żona, to jak się dziwić..

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Iza-K
    Raczej jak mnie poprosi o pomoc, to pojadę z nim i mu zatańczę :P i najwyżej ręką pomogę.
    U mnie póki jest właśnie to. Tylko że bez przesady - nie tańczę, a jedynie pomagam robótką ręczną. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Chce maluszka tak samo jak ja wiec dla niego to nie problem byl... I teraz tez nie bd problemem jak bd szedl na kolejne...

    A kochany on jest i to bardzo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nefre
    Chce maluszka tak samo jak ja wiec dla niego to nie problem byl... I teraz tez nie bd problemem jak bd szedl na kolejne...

    A kochany on jest i to bardzo :D


    No wiesz zwykle działa to tak , że dobro wraca ;D
    I w miłość i związek trzeba inwestować :)

    Ja po tej wizycie wczoraj, miałam taki sajgon w głowie,że nie kupiłam tych pończoch ! A miałam taką okazje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak my z krakowa wiec nie daleko ;);)

    Badanie meza za msc wiec hm czekamy zobaczy co wyjdzie i bedziemy wtedy dzialac ;)

    Moj gin robi to w gabinecie wiec plus ze nie trzeba czekac napisze ze chce i juz mnie gdzies wcisnie ...

    A co do pracy wlasnie przegladam ofert w moim fachu nie brakuje wiec trzeba dzialac ;)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    U mnie póki jest właśnie to. Tylko że bez przesady - nie tańczę, a jedynie pomagam robótką ręczną. :)

    A on sam próbował?
    Mi się wydaje, że mojego by bardzo wkurzała moja obecność i nadgorliwa pomoc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badania moj naszczescie nie ma problemu wchodzi po 2 minutach wychodzi hehe

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    uwielbiam kraków :)
    BYłąm chyba milion razy, w Krakowie i Zakopanym.. A ani razu w Warszawie.

    Pomijając sprawy zawodowe:P Bo w tej kategorii to Warszawę właściwie zwiedziłam:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 14:15

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    A on sam próbował?
    Mi się wydaje, że mojego by bardzo wkurzała moja obecność i nadgorliwa pomoc.
    Próbował sam i po ponad 20 minutach wyszedł z pustym kubeczkiem (sam pojechał wtedy do laboratorium).
    Zapytaj M, ale nie wierze, żeby wkurzała go pomoc. Chyba że byłoby to tylko słowne pospieszanie, ale aktywną pomoc na pewno przyjmie z wdzięcznością. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Ja dzis jechalam kupic cos na remont salonu a przyjechalam z kurtka i bluza hehe
    Moj w szoku XD

    A cos ekstra czeka niestety nadal w necie ale dzis po pracy bd czas to szukam czegosc innego bo ile mozna czekac az bd pelna rozmiarowka heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 14:21

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fajne miasto ma swoj urok ;)
    My mieszkamy troszke w bocznej dzielnicy ale do centrum nie jakos daleko ;)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym roku mam zamiar sie wybrac do Krakowa xD
    Wiec Zanetka mi doradzi gdzie co jak zwiedzac ;)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj nie mial innej opcji jak toaleta. Poczekalna pelna kobiet itp. Wiec jak macie pokoik zwierzen to naprawde sie cieszcie bo to mega luksus..
    Opcję z toaletą i poczekalnią pełną ludzi też mieliśmy i to 3 razy. Pokój zwierzeń w klinice brzmi nieźle, ale tak naprawdę też zero intymności z laborantką tuż za okienkiem i poczekalnią z drugiej strony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Opcję z toaletą i poczekalnią pełną ludzi też mieliśmy i to 3 razy. Pokój zwierzeń w klinice brzmi nieźle, ale tak naprawdę też zero intymności z laborantką tuż za okienkiem i poczekalnią z drugiej strony.


    To jest oddanie nasienia a nie randka.. Nie zrobią Ci pokoju dla nowożeńców.

    Iza-K, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bana na zakupy
    Muszę liczyć kasę. :P

    A takie pończoszki niedrogie, a zawsze coś :D :D :D

    Kraków śliczny :) Ja kocham :)

    Chociaż byłam w zeszłym roku jeszcze w Sandomierzu i bardzo mi się podobało też.. Taki małomiasteczkowy klimat, mały Kraków właśnie.

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, pokój randek brzmi super. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Nefre, pokój randek brzmi super. :)

    W więzieniu tak :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadajcie ja oprowadze :D

    A badanie to ja uwazam ze w klinikach naprawde sa niezle warunki ;)
    Przeciez nikt nie widzi
    A to co tam robisz no to wiadomo reszta tez po to przyszla ;)

    Moze twoj maz ma jakas blokade czy cos w miejscu publuicznym czy cos .
    Tak miedzy wami nie ma problemow z wyyryskiem?

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ