X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiecie co zauważyłam, że wrzesniowa @ trwała tylko 4 dni (w tym 2 plamienia)ale było w terminie, a teraz 6 dc więc pewnie jeszcze po cb jakieś skutki.
    No ja liczę na to że do wieczora przejdzie heheh bo oboje jacyś nakręceni chodzimy :) u Was dzisiaj też tak brzydko jest?

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 3 października 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 14:02

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi90

    Ja jak mam takie plamienia już tylko, to czasami umyję, się i do łóżka ;)
    potem wracam do kibla, zakładam wkładkę.. Tragedie nie ma, jak to jest końcówka.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja wczoraj byłam w kinie na kler..
    I wracamy , godzina 22.30
    Mój do pracy na 6.
    Mówi - idę spać, bo zostało mi 6 godzin snu..
    Ja hm.. ubrałam ładne majtki , wzięłam książkę i wypiełam dupsko , a on.. śpi :> Poczytałam, wypiłam ziółka i poszłam spać, bo co miałam zrobić..
    ooooo nieee u nas czesto też tak jest... Bo mój chodzi spać nie raz już o 21 a wstaje 5-6. Więc dla mnie za wcześnie jeszcze spać. Nie arz jak przychodze to się budzi a nie raz ja go budzę ale dla niego najlepiej byłoby z rana tylko że ja wolę wieczorem :D niezgranie. Ale hymmm nie raz się przygotujemy ładna bielizna a zza pleców tylko chrapanie :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam na Klerze :) Jak dla mnie fajny, warto zobaczyć. Ale trzeba mieć świadomość że jak w każdej "Instytucji" - jak dla mnie Kościół to też instytucja i to nieopodatkowana - zdarza się pewien margines ale są też ludzie z powołania.
    Gra aktorska na wysokim poziomie :) Każda babcia ślepo wierząca w księży wg. mnie powinna obejrzeć ten film. A reżyser nie poniża wiary tylko pokazuje powiedzmy "słabości" ludzkie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nastawiłam, że będzie taki atak na kościół, a tu.. nie tak źle.

    Generalnie tylko 3 grzechy kościoła:
    - czyli pazerność na kasę
    - kobitki
    - i pedofilia, a właściwie jej zamiatanie pod dywan..

    I tak stwierdziłam, że nie tak źle, bo..
    - ksiądz pedofil nie nauczył się lubić chłopców w seminarium tylko sam był krzywdzony w dzieciństwie, przemoc rodzi przemoc..
    - ksiądz kobieciarz - w sumie zrozumiał błąd i chciał go naprawić..

    Ja zawsze uważam, że to ludzie tacy sami jak my i mają prawo błądzić..
    Kościół - to temat rzeka, jak każda firma..
    A przez to,że oni są ludźmi, to powinni mieć rodziny, może by zrozumieli lepiej problemy zwykłych ludzi.

    No i uważam, że zdrowy facet nie wytrzyma bez seksu.. Więc ksiądz też. Podobnie jak facet w delegacji co wraca dwa razy w roku do domu.. ;) Ale to takie moje zdanie :)





  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyniki
    TSh - 1,610
    FT3 - 2,69
    Ft4 - 1,03
    Jeszcze czekam na wyniki progesteronu i pralaktyny. Ciekawe co tam wyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja już mam wyniki
    TSh - 1,610
    FT3 - 2,69
    Ft4 - 1,03
    Jeszcze czekam na wyniki progesteronu i pralaktyny. Ciekawe co tam wyjdzie :)

    TSH chyba idealne
    A ft3 i ft4 jakie masz podane normy?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ft4 0,8-2,8
    Ft3 2,3 - 4,2

    Najbardziej ciekawa jestem prolaktyny. i progesteronu. Ale jeszcze nie mam wyniku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ft4 0,8-2,8
    Ft3 2,3 - 4,2

    Najbardziej ciekawa jestem prolaktyny. i progesteronu. Ale jeszcze nie mam wyniku...

    a badałaś w jakim dc?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz jest zdania ze prolaktynę można badać w dowolnym dniu, a progesteron ważne jest aby mu zaznaczyć który dzień, ale robione w 6 dc czyli faza folikularna :) Do wizyty długo nie będę czekała więc zobaczymy co on powie. Bałam się że ta cb mogła mi namieszać w tarczycy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę ponowic badanie prolaktyny
    ciekawa jestem czy castangus zadziałał

    A dzisiaj chyba zadzwonie do lekarza i zapytam sie o wizyte bo 8 dc a mnie cała macica boli..

    Ale tu miałyśmy o seksie gadać a nie o badaniach :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 12:22

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raz dwa trzy zmiana tematu :)
    U mnie juz jednak chyba dzisiaj ustanie @ :D Po tygodniowym "poście" to dzisiaj nie będzie spania :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie bardzo lubie takie hm.. piżamki-halki :)
    Ale teraz robi się zimno i niestety jest mi w nich za zimno..
    W czym Wy śpicie zimą? :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zależy jak mnie najdzie :) Nie raz jakaś koszula i bez dołu bo wtedy szybciej :D W czasie @ to wiadomo spodenki i koszulka. W sumie ja wolę w majtkach i koszulce bo tak to mi się wszystko podwija do góry i zimno ale to zalezy od nastroju :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie hm.. uwodzę raczej cyckami :) bo to mam najlepsze :)
    i lubię mieć cycki na wierzchu.. i wtedy się atracyjniej czuję i tak dalej.. A zimą jak założę taką koszulę, to .. szału ni ma :) a na dekolt to mi jednak za zimno

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo co do cycków, w sobotę mieliśmy wesele, sukienka kupiona w środę lub czwartek a w sobotę rano ocknęłam się że nie mam stanika z odpinanymi ramiączkami ani bardotki. Więc latałam po mieście z makijażem i fryzurą. Myślałam że już nie dostanę nigdzie mojego rozmiaru bo tez najmniejszych nie mam :D chociaż nie mam tak wielkich ale kupiłam 65H hihi jestem z niego mega zadowolona i udało mi się trafić na promocję zamiast 200 to 160 :D Ale podczas poszukiwań jeszcze z cyganem się ganiałam bo mnie zaczepiał o pieniądze. Gdzie nie poszłam to on za mną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Oooo co do cycków, w sobotę mieliśmy wesele, sukienka kupiona w środę lub czwartek a w sobotę rano ocknęłam się że nie mam stanika z odpinanymi ramiączkami ani bardotki. Więc latałam po mieście z makijażem i fryzurą. Myślałam że już nie dostanę nigdzie mojego rozmiaru bo tez najmniejszych nie mam :D chociaż nie mam tak wielkich ale kupiłam 65H hihi jestem z niego mega zadowolona i udało mi się trafić na promocję zamiast 200 to 160 :D Ale podczas poszukiwań jeszcze z cyganem się ganiałam bo mnie zaczepiał o pieniądze. Gdzie nie poszłam to on za mną.

    65 H to nie takie małe. przynajmniej w stosunku do obwodu.. Ja taki też mam, albo 70 G, albo 65 H.. jak się uda kupić.. Chociaż z różnych firm są i tak różne rozmiary. Ja bardzo lubie te z firmy Alles.. i muszę mieć koniecznie usztywniane całe, bo jak mam do połowy to na mniejszej piersi są luzy :) A tak to bardotki nie trafiłam nigdy takiej co bym chciała ją kupić, żeby leżała ładnie..

    I ciekawostka -ostatnio babka namówiła mnie żeby przymierzyć całkiem miękki stanik na taki rozmiar i.. o dziwo całkiem fajnie leżał, na mniejszej piersi nie odstawał i ładnie trzymał.. taki z koroneczki - bomba. Ale czułam się w nim.. prawie naga. Był strasznie drogi i kupiłam taki normalny :) Ale.. ciekawe to było :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jakoś te soft właśnie nie bardzo :( Mieszyłam ale nie pdoobały mi się tak jak mówisz czułam się "naga". Ja z tej bardotki jestem mega zadowolona ale nie pamiętam firmy... a Tak to Panache, Freya ale też Ava. W tym miesiącu to i tak za dużo zaszalałam a chęć mam na jakiś nowy ciuszek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety u siebie nie mam za dużego wyboru.. a nigdzie nei chce mi sie jeździć :) No i z tych firm co napisałaś to jest u mnie do kupienie tylko Ava :) I też ok :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ