X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiecie co zauważyłam, że wrzesniowa @ trwała tylko 4 dni (w tym 2 plamienia)ale było w terminie, a teraz 6 dc więc pewnie jeszcze po cb jakieś skutki.
    No ja liczę na to że do wieczora przejdzie heheh bo oboje jacyś nakręceni chodzimy :) u Was dzisiaj też tak brzydko jest?

• Iwona27091991 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 14:02

starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi90

Ja jak mam takie plamienia już tylko, to czasami umyję, się i do łóżka ;)
    potem wracam do kibla, zakładam wkładkę.. Tragedie nie ma, jak to jest końcówka.

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja wczoraj byłam w kinie na kler..
    I wracamy , godzina 22.30
    Mój do pracy na 6.
    Mówi - idę spać, bo zostało mi 6 godzin snu..
    Ja hm.. ubrałam ładne majtki , wzięłam książkę i wypiełam dupsko , a on.. śpi :> Poczytałam, wypiłam ziółka i poszłam spać, bo co miałam zrobić..
    ooooo nieee u nas czesto też tak jest... Bo mój chodzi spać nie raz już o 21 a wstaje 5-6. Więc dla mnie za wcześnie jeszcze spać. Nie arz jak przychodze to się budzi a nie raz ja go budzę ale dla niego najlepiej byłoby z rana tylko że ja wolę wieczorem :D niezgranie. Ale hymmm nie raz się przygotujemy ładna bielizna a zza pleców tylko chrapanie :)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam na Klerze :) Jak dla mnie fajny, warto zobaczyć. Ale trzeba mieć świadomość że jak w każdej "Instytucji" - jak dla mnie Kościół to też instytucja i to nieopodatkowana - zdarza się pewien margines ale są też ludzie z powołania.
    Gra aktorska na wysokim poziomie :) Każda babcia ślepo wierząca w księży wg. mnie powinna obejrzeć ten film. A reżyser nie poniża wiary tylko pokazuje powiedzmy "słabości" ludzkie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nastawiłam, że będzie taki atak na kościół, a tu.. nie tak źle.

Generalnie tylko 3 grzechy kościoła:
    - czyli pazerność na kasę
    - kobitki
    - i pedofilia, a właściwie jej zamiatanie pod dywan..

I tak stwierdziłam, że nie tak źle, bo..
    - ksiądz pedofil nie nauczył się lubić chłopców w seminarium tylko sam był krzywdzony w dzieciństwie, przemoc rodzi przemoc..
    - ksiądz kobieciarz - w sumie zrozumiał błąd i chciał go naprawić..

Ja zawsze uważam, że to ludzie tacy sami jak my i mają prawo błądzić..
    Kościół - to temat rzeka, jak każda firma..
    A przez to,że oni są ludźmi, to powinni mieć rodziny, może by zrozumieli lepiej problemy zwykłych ludzi.

No i uważam, że zdrowy facet nie wytrzyma bez seksu.. Więc ksiądz też. Podobnie jak facet w delegacji co wraca dwa razy w roku do domu.. ;) Ale to takie moje zdanie :)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyniki
    TSh - 1,610
    FT3 - 2,69
    Ft4 - 1,03
    Jeszcze czekam na wyniki progesteronu i pralaktyny. Ciekawe co tam wyjdzie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja już mam wyniki
    TSh - 1,610
    FT3 - 2,69
    Ft4 - 1,03
    Jeszcze czekam na wyniki progesteronu i pralaktyny. Ciekawe co tam wyjdzie :)

TSH chyba idealne
    A ft3 i ft4 jakie masz podane normy?

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ft4 0,8-2,8
    Ft3 2,3 - 4,2

Najbardziej ciekawa jestem prolaktyny. i progesteronu. Ale jeszcze nie mam wyniku...

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ft4 0,8-2,8
    Ft3 2,3 - 4,2

Najbardziej ciekawa jestem prolaktyny. i progesteronu. Ale jeszcze nie mam wyniku...

a badałaś w jakim dc?

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz jest zdania ze prolaktynę można badać w dowolnym dniu, a progesteron ważne jest aby mu zaznaczyć który dzień, ale robione w 6 dc czyli faza folikularna :) Do wizyty długo nie będę czekała więc zobaczymy co on powie. Bałam się że ta cb mogła mi namieszać w tarczycy.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę ponowic badanie prolaktyny
    ciekawa jestem czy castangus zadziałał

A dzisiaj chyba zadzwonie do lekarza i zapytam sie o wizyte bo 8 dc a mnie cała macica boli..

Ale tu miałyśmy o seksie gadać a nie o badaniach :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 12:22

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raz dwa trzy zmiana tematu :)
    U mnie juz jednak chyba dzisiaj ustanie @ :D Po tygodniowym "poście" to dzisiaj nie będzie spania :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie bardzo lubie takie hm.. piżamki-halki :)
    Ale teraz robi się zimno i niestety jest mi w nich za zimno..
    W czym Wy śpicie zimą? :)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zależy jak mnie najdzie :) Nie raz jakaś koszula i bez dołu bo wtedy szybciej :D W czasie @ to wiadomo spodenki i koszulka. W sumie ja wolę w majtkach i koszulce bo tak to mi się wszystko podwija do góry i zimno ale to zalezy od nastroju :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie hm.. uwodzę raczej cyckami :) bo to mam najlepsze :)
    i lubię mieć cycki na wierzchu.. i wtedy się atracyjniej czuję i tak dalej.. A zimą jak założę taką koszulę, to .. szału ni ma :) a na dekolt to mi jednak za zimno

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo co do cycków, w sobotę mieliśmy wesele, sukienka kupiona w środę lub czwartek a w sobotę rano ocknęłam się że nie mam stanika z odpinanymi ramiączkami ani bardotki. Więc latałam po mieście z makijażem i fryzurą. Myślałam że już nie dostanę nigdzie mojego rozmiaru bo tez najmniejszych nie mam :D chociaż nie mam tak wielkich ale kupiłam 65H hihi jestem z niego mega zadowolona i udało mi się trafić na promocję zamiast 200 to 160 :D Ale podczas poszukiwań jeszcze z cyganem się ganiałam bo mnie zaczepiał o pieniądze. Gdzie nie poszłam to on za mną.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Oooo co do cycków, w sobotę mieliśmy wesele, sukienka kupiona w środę lub czwartek a w sobotę rano ocknęłam się że nie mam stanika z odpinanymi ramiączkami ani bardotki. Więc latałam po mieście z makijażem i fryzurą. Myślałam że już nie dostanę nigdzie mojego rozmiaru bo tez najmniejszych nie mam :D chociaż nie mam tak wielkich ale kupiłam 65H hihi jestem z niego mega zadowolona i udało mi się trafić na promocję zamiast 200 to 160 :D Ale podczas poszukiwań jeszcze z cyganem się ganiałam bo mnie zaczepiał o pieniądze. Gdzie nie poszłam to on za mną.

65 H to nie takie małe. przynajmniej w stosunku do obwodu.. Ja taki też mam, albo 70 G, albo 65 H.. jak się uda kupić.. Chociaż z różnych firm są i tak różne rozmiary. Ja bardzo lubie te z firmy Alles.. i muszę mieć koniecznie usztywniane całe, bo jak mam do połowy to na mniejszej piersi są luzy :) A tak to bardotki nie trafiłam nigdy takiej co bym chciała ją kupić, żeby leżała ładnie..

I ciekawostka -ostatnio babka namówiła mnie żeby przymierzyć całkiem miękki stanik na taki rozmiar i.. o dziwo całkiem fajnie leżał, na mniejszej piersi nie odstawał i ładnie trzymał.. taki z koroneczki - bomba. Ale czułam się w nim.. prawie naga. Był strasznie drogi i kupiłam taki normalny :) Ale.. ciekawe to było :)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 października 2018, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jakoś te soft właśnie nie bardzo :( Mieszyłam ale nie pdoobały mi się tak jak mówisz czułam się "naga". Ja z tej bardotki jestem mega zadowolona ale nie pamiętam firmy... a Tak to Panache, Freya ale też Ava. W tym miesiącu to i tak za dużo zaszalałam a chęć mam na jakiś nowy ciuszek :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2018, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety u siebie nie mam za dużego wyboru.. a nigdzie nei chce mi sie jeździć :) No i z tych firm co napisałaś to jest u mnie do kupienie tylko Ava :) I też ok :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ