X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona :)
    tak trzymać haha ;)

    No ja zaraz spadam się dopakować resztę rzeczy i jade sobie na woolne ;) Mój nawet stwierdził, że zostajemy do niedzieli :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Iwona :)
    tak trzymać haha ;)

    No ja zaraz spadam się dopakować resztę rzeczy i jade sobie na woolne ;) Mój nawet stwierdził, że zostajemy do niedzieli :)

    Udanego weekendu :D

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    Dzieki :) Troszke wyluzujemy ;) po tych wizytach, bolących jajkach i plamieniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ide na usg za tydz zeby zobaczyc jajniczki i sie okaze :P

    Wgl wekend wkoncu pasuje cos zaimprezowac ;)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 9 listopada 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogłoszenie parafialne:
    Sprzedam DR ENZMANN WITAMINA B12 MSE MAX.
    Zamawiałam na stronie: https://www.lifepharm.pl/pl/p/Witamina-B12-MSE-MAX-Dr-Enzmann/67.
    Wzięłam tylko 1 tabletkę, bo dziś doczytałam ze zawiera 400ug kwasu foliowego aktywnego i 400ug kwasu foliowego zwykłego. Nie mogę brać zwykłego.

    Gdyby któraś potrzebowałam, to polecam ze względu na dużą zawartość wit B12, która obniża homocysteinę.
    W składzie:
    Witamina B6 - 10 mg = 714% RWS*
    Biotyna - 1000 µg = 2000% RWS*
    Kwas foliowy - 800 μg = 400% RWS*
    Witamina B12 - 500 μg = 20.000% RWS*

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podziekuje bo juz mam tyle witamin ibwszystkiego ze wiecej nie wcisne ;D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznałam się swojej mamie że staramy się bezskutecznie od roku o drugie dziecko. Nie mówiłam jej bo zaraz przejmowanie się i tysiąc złotych rad. I nie pomyliłam się. A dziś taki dzień. Spotkałam koleżankę i pytała kiedy drugie. Potem była znajoma z pracy i to samo.
    Wieczorem spotkanie rodzinne więc już nie mogę się doczekać pytań... :(

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Przyznałam się swojej mamie że staramy się bezskutecznie od roku o drugie dziecko. Nie mówiłam jej bo zaraz przejmowanie się i tysiąc złotych rad. I nie pomyliłam się. A dziś taki dzień. Spotkałam koleżankę i pytała kiedy drugie. Potem była znajoma z pracy i to samo.
    Wieczorem spotkanie rodzinne więc już nie mogę się doczekać pytań... :(
    Ludzie mogliby sobie takie pytania darować... u nas jest nie lepiej... po slubie 1,5 roku, wiec juz powinno byc dziecko... pytania rożnej treści, kiedy, czemu nie ma, chcecie w ogóle. I dodatkowo „złote rady” w stylu, ze to juz najwyższy czas, bo bedzie za pozno. A ja mam ochotę wykrzyczeć, ze tak bardzo chcemy tylko nie wychodzi. Oczywiście zbywam zazwyczaj temat i mowie cos w deseń, ze myślimy, planujemy... ciężkie to...Dlatego najlepiej czuje sie jak moge byc sama w domu i nie musze udawać, ze jest wszystko w porządku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 13:39

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję, to bardzo ciężkie jak najbliżsi nie potrafią dać wsparcia.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba byc silnym, bo jak kiedyś sie uda, to zostanie to nam wynagrodzone... tak sobie mysle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wpadła w moje ręce książka „Samotność w niepłodności” - polecam. Do mnie akurat trafiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie gadam bo wiem co usłyszę

    Najczęściej historia o ludziach którzy się starali a potem pojechali na wakacje i zaszli
    Albo zgłosili się do adopcji i zaszli =)

    Rady w stylu przestań się spinać i wyluzuj a wtedy zajdziesz to mam już nadmiar od lekarza =)

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju kobietki...
    Musicie zrozumiec to ze u nich zajsc w ciaze nie bylo problemem...
    I dla nich to logiczne ze rok czy dwa po slubie musi byc dziecko...
    Kobiety ktore sie nie staraja tyle co my nie maja pojecia co to za bol...
    Pytania zadaja pewnie nieswiadomie lub z czystej ciekawosci co to sie dzieje...
    Zlote rady hmmm nie w kazdym przypadku pomagaja ale trzeba wysluchac i tyle...

    Nie ma co sie spinac ze pytaja bo to nic nie da a wy aie tylko denerwujecie...

    Moi tescie wiedza o wszystkim i pytaja, a moi rodzicie rzadko kiedy hehe bo co bd to bd... Jedni i drudzy chca tak samo, ale charakterki rozne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 11:01

  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba moja rodzina to jakis ewenement na skale swiatowa :D Siostra wie od poczatku ze sie staramy i wspiera mnie zawsze we wszystkim tak samo jak ja ja wspieram.
    Mama robila aluzje ale pare tygodni temu powiedzialam jej ze mamy problemy i od tamtej pory nic nie mowi ani nie drazy bo wie co sie dzieje.
    Reszta to w sumie mnie o to wprost nie pyta, a nawet jak jest aluzja albo cos w zartach to przeciez nie moge zawsze siadac wtedy w kacie i plakac bo nikt mnie celowo i z premedytacja zranic nie chce. Natomiast co do osob trzecich typu sasiadka czy huk wie kto to trzeba zapytac czy nie ma wlasnego zycia zeby sie nim zajac i tyle :)

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to jak tam weekend laski? :D
    W sumie w PL to weekend nadal trwa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 11:18

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 listopada 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj zaje... sex.
    4 moje orgazmy i ostatni wspólny. To jest to ;)

    Konieczynka lubi tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny fakty sa takie ze skoro ktos nie mial problemu z zajsciem w ciaze i tutjj bez roznicy to jest mama czy siostra czy kolezanka - to dla nich jest to wrecz nie zrozumiale ze ktos np nie ma dziecka;)

    My zle to odbieramy wkurzamy sie czasem jest przykro i to jest normalne tyllko poprostu osoba druga ktora nie miala do czynienia z tym problemem poprostu tego nie rozumie ;/

    Trzeba znalesc odpowiednia riposte na zadawwene pytania i tyle nic wiecej nie jest sie wstanie zrobic;)

    Nam np jak mowia : zanet a czemu ty jeszcze w ciazy nie jestes? To odpowiadam : jestem i to w czterech :P

    Glowa muru nie przebije :D

    Iwonka no no brawo Wy :P

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 12 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że nikt nie chce mi zrobić przykrości. Tylko to był taki dzień gdzie wszyscy w koło o to pytali.
    Moja mama ze mną wpadła, a o siostrę starali się 3 miesiące. Miała za to endometrioze i teraz mi wręcz wmawia że ja pewnie też mam. Może to i z troski ale tak wnerwia. To typ osoby przejmujące się wszystkim. Mój mały jest typem dziecka które mało je i niechętnie (nie dotyczy czekolady) i zaraz słyszę że pewnie ma anemie i robaki. Depresyjnie działa.
    Zaczęła mnie wysylac do lekarza u którego sama się leczyła 20 lat temu.

    Dziś za to mam wychodne. Umówiłam się z koleżankami. Będziemy świętować moje zaległe urodziny. Bo wtedy nie wyszło. A jak wrócę to trzeba przeleciec mezusia. Mam płodne i mega chcice. A ostatnio u nas jakąś posucha.
    I dostaje pierdol..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 16:49

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak po weekendzie? :-) my w sobotę balowaliśmy do samego rana, wczoraj też
    mily dzien. Odsypiam nadal do dzisiaj hehe @ już się skończyła a więc bedzie można dzialać. Jak narazie nie czuję nic po clo, no może raz na jakiś czas czuje ukłucie ale myślę że to prędzej moje doszukiwanie :-) a jutro do pracyyy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jutro do pracy...
    o 4 trzeba wstać D:

    ja mam już końcówkę @ ale teraz była strasznie bolesna...
    nie wiem czemu ...

    nagrzeszyłam przez 2 dni hehe
    wczoraj zjadłam ciastka a dziś mały kawałek ciacha :D ale jutro już się zabieram za sb :P

    powoli się nastawiam na dużo pracy... bez wolnego całkiem itp. ehh...
    na sama myśl mi sie nie chce...

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ