X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby możliwe takie efekty uboczne po Clo, ale ja biorę 0,5 tabl. to mini dawka. Aby do poniedziałku i zobaczę co zdziałałam, ja z tych preparatów Miositogyn zaczęłam regularnie znowu pić :)
    Dzisiaj mojemu z rana się zachciało a ja taka zmarnowana po nocy ale dałam się namówić :) Wczoraj podejrzałam że znowu jakieś domki do wynajęcia oglądał więc możne znowu jakiś wyjazd na weekend planuje :) Tez nie długo trzeba wypić kawkę... Mam nadzieję że obejdzie się bez rewolucji. U mnie jak narazie jakiś relax i spokój ale wiadomo jak lekarz potwierdzi owu to zacznie się szał :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo:P ja melduje ze mialam super wieczorek z mezem ;)

    Przyszla mu ochotka na wiazania i tak oto Ostalam zakneblowana do lozka ( kajdankami ktore ma w pracy ) oczy zwiazal mi majtkami i mega wypiescil mi cialko deliktatniw piorkiem a pozniej ostro przelecial . No tak to ja lubie :D

    Dzis juz pracuje na pelnych obrotach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka

    no to nie źle :) :)

    ja dziś wolno się rozkręcam :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moze dopiero jutro cos dopadne...
    Ehhh... Nie lubie @...

    Ovarin to dostalyscie od lekarza???
    Bo mi zalecila brac miovarian

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 297

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginka kazala brac Ovarin ale chyba od nastepnego cyklu przerzuce sie na cos z wieksza dawka inozytolu.
    Jejciu ale mi sie spac zachcialo normalnie bym najchetniej padla na biurko i spala.
    Tak wiec coffee time! :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś rogale marcinskie :) 2 szt na łebka :)

    Ja teraz biore ovarin, ale nastepny bedzie to co Konieczynka pije - miostygen czy jakos tak

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam ovarin 3 msc ale bez efektow jakiichkolwiek za to z dwiema saszetkami Inofemu juz lepiej :P

    Ale trzeba probowac zalezy co organizmowi podejdzie :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej piłam też Inofem a ginek dał mi próbki MiositogynuGT i mi bardziej smakuje :) Ale wiadomo że to ma nie smakować tylko działać :D dodatkowo te preparaty z mioinozytolem podobno wzmagają działanie metforminy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech

    zobaczymy co się będzie działo :)

    Inozytol dobrze działa na poziom cukru chyba, dlatego może lepsze są efekty przy leczeniu IO ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 11:45

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 297

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ze mna jest cos nie tak czy z apteka? Chcialam zamowic leki z polskiej apteki internetowej i kulturalnie zapytalam czy moga mi to wyslac poczta a nie kurierem bo nie mam jak odebrac przesylki kurierskiej ze wzgledu na godziny pracy a z listonoszem jestem dogadana ;) Kobieta mi odpisala ze nie moga ze wzgledu na koszta wysylki. Myslalam ze takowe ponosi zamawiajacy a nie apteka ale moze sa jeszcze jakies oplaty ktore musza zostac uiszczone za wysylke za granice a ja o nich nie wiem? Teraz jestem w kropce bo chcialam mezowi zamowic suplementy ktorych tutaj nie dostane :/

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz w innej aptece moja sis zamawiala raz lek do Angli i w jednej tez byl problem a w drugiej bez problemu wyslali paczke za granice i tez listnoszem bo o to prosila ;)

    Rozne sa te apteki internetowe looknij na inna lub wpisz sobie ktore apteki robia wysylki zagraniczne napewno wyskoczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AptekaZdrowie24 podajze robi wysylki zagraniczne;)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 297

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Zanetka juz sparawdzam :)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    A Ty mieszkasz w Angli?

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 297

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre w Irlandii ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    a jak tam jest z opieką medyczną i staraniami? w miarę, czy słabo? bo w angli to oni chyba do 12 tygodnia nic nei robia..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 297

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech to sluzy za odpowiedz:
    - po 2.5 roku rozkladania rak przez irlandzkiego lekarza wyslali mnie do kliniki
    - w klinice po badaniu nasienia u meza plus moje HSG, TSH, AMH, prolaktyna powiedzieli ze mozemy sprobowac IUI ze stymulacja jak do IVF ale najlepiej by bylo od razu IVF, a ja sie balam tak 'ostrej' stymulacji przy PCO i w ogole czulam ze to jeszcze nie czas, ze nikt mi nie zrobil konkretnych badan itp. Dodatkowo nie widzieli na USG miesniakow ktore mi nie wyskoczyly z dnia na dzien przeciez
    - wreszcie zdecydowalam sie isc do polskiej lekarki tutaj i dala nam szanse na naturalne poczecie ale pewnie bedzie potrzebna stymulacja lekka plus wreszcie ktos mnie wyslal na badania podstawowe hormonow i tak wyszlo pare kwiatkow po drodze ;)

    A tak bardziej ogolnie to tu jest pdobnie jak w UK ciezko o diagnostyke bo wedlug nich trzeba badac jak sie cos dzieje, srednio jest z sluchaniem tego co pacjent mowi (ale to chyba wszedzie). Generalnie dla nich jak dwa lata sie starasz i nie masz gromady dzieci to klinika i tyle bo Ci powiedza ze oni nie wiedza co z Toba robic.

    Moj maz jak zlamal noge i mial skladana operacyjnie to pobyt w szpitalu wspomina ok pod wzgledem podejscia personelu do ludzi itp Dla mnie jako odwiedzajacej tez byli mili a jak mi pielegniarka kawe robila to przepraszala ze w papierowym kubeczku bo im sie normalne myja akurat xD Ale np jak jechalam z nim na wizyte kontrolna to siedzielismy i czekalismy z ta jego noga bolaca w gipsie 2h mimo ze bylismy umowieni na godzine.
    Takze roznie bywa. Tragedii nie ma ale dupy nie urywa jak nie bedziesz sie dopominal i meczyl i stawial na swoim to Ci nic nie zrobia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 13:04

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medycyna za granica ogolnie jest bardzo zebtak powiem obojetna .

    To co u nas lecza u nich jest norma.

    Ja pamietam jak bylam w angli i bylam mega przeziebiona do tego mega kaszel.

    Przepisano mi lek ktory w Polsce mozna porownac do rutinoscorrbinu i paracetamolu.

    Dopiero gdy bylam w polsce na urlopie poszlam do lekarza okazalo sie ze rozwija mi sie zapalenie pluc ;)
    Dzien przed wylotem w angli uwazali ze plucs sa czyste;)

    Mojego meza raz bolalo oko ;)
    Twierdzili ze jest wszystko ok dostal sol morksa do przemywania. Nagle dostal takiej opichlizny lecial szybko do Polski do okulisty okazalo sie ze mial w oku odlamek szkla .

    Mowie tutaj o Angli oczywiscie nie mam porownania innych krajo bo nie bylam ale ja z Angli mowiac o medycynie to mam same zle wspomnienia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet glupie badanie z krwi.


    U nas nie masz skierowania idziesz musiszbzabulic ale badania masz wykomane.

    Tam bez skierowania nie zrobilas nic . Lekarze tweierdzili zeby wypisac skierowanie musieli miec podstawy np choroba czy cokolwiek tak o bo chcesz sb cos sprawdzic nie dostalas skierowania :P

    Powiem wam tylko tyle ze medycyna w PL wcale nie jest taka zla jak sie ma porownanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy kobieta miala trzy wizyty na cala ciaze po jednej z kazdego trymestru.

    Moja kolezanka byla w ciazy to lekarz w Pl ja prowadzil tam tylko miala termin zajety w szpitalu na porod ;)

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ