X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre uważaj xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn 12 godzin trzymac przed nałożeniem, a później 2 godziny na głowie ;D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja juz chciałam leciec do cb z pomocą :D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 13 listopada 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie wywale z forum. Nie mam takiej mocy sprawczej.
    Poza tym póki żadna nie sieje paniki że na teście zrobiony w 5dpo, na którym nic nie widać mignął cień cienia i zniknął, to na nikogo krzywo nie popatrzę.

    Ja sobie tylko henne na rzęsy zrobiłam. Żeby nie malować ale i tak maluję.

    A do Irlandii paczkę mogę wysłać z apteki jak trzeba.
    Ale to na priv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 17:55

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja spiaca i sie kiszę pod kocykiem :-) a jakas kolacje wypadaloby zjesc :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    No wiesz A tak mogliśmy Toba straszyć =) a teraz co? Że Konieczynka krzywo spojrzy.. Lipa

    A jak u Was moda na brodaczy? Mój Drwal i fryzjera =) trochę mam nadzieję brode mu fryzjer obecnie bo ma duuuuxo za długa gen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 18:08

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam przerwę conajmiej tydzień ☹️ Jestem zła ale co zrobić.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardzo kręci broda u faceta.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel

    Trochę odpoczniesz a potem będzie podwójna przyjemność hih po poście to wiesz masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala gestniejsze hehe

    Co do brody moj na zarost;)

    Brody nie lubi ja w sumie tez jakos nie ale zaroat jak najbardziej;)

    Trymeruje sobie i mega mnie to pociaga jest taki meski nie wyobrazam go sobie juz gladziutkiego hehe

  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka nam zepsuła zabawę w strasznie innych :D

    Nie przepadam za broda/zarostem także ten musi być golenie codziennie ;)

    Kur** znowu wracałam 2.5h z pracy. Muszę znaleźć coś bliżej domu bo się czuje psychicznie padnięta spędzając dziennie 4-5h na dojazdach :/

    Wróbel czasem poszczenie jest fajne a raczej to co następuje po poście ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 19:18

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Konieczynka

    No wiesz A tak mogliśmy Toba straszyć =) a teraz co? Że Konieczynka krzywo spojrzy.. Lipa

    A jak u Was moda na brodaczy? Mój Drwal i fryzjera =) trochę mam nadzieję brode mu fryzjer obecnie bo ma duuuuxo za długa gen

    To jedyne co mogę zrobić. Krzywo spojrzeć hehe.

    Ja wolę jak facet jest gładko ogolony. Żadnej brody

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie w temacie jestem haha

    Ja tez lubie gladziutko :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od typu urody MOj ma raczej delikatna i zarost dodaje mu dużo męskości =) no i wygląda doroslej hehe ja wykapana i czekam niegrzeczne na męża heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    A ja spiaca i sie kiszę pod kocykiem :-) a jakas kolacje wypadaloby zjesc :-)
    Ja dzis podobnie heh
    Nawet drzemke sb strzelilam haha
    Ale co sie dziwic jak wczoraj poszlam spac kolo 12 a o 4 juz na nogach xD

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię jak mój facet jest gładko ogolony, toleruję góra 3-dniowy zarost.
    Z brodą wygląda staro ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    mój grzecznie dał się obciąć :) Z długą brodą wygląda jak dziad z lasu.. A z taką ładnie przyciętą to super :)
    Kiedyś za starych czasów pamiętam jak wracałam ze studiów i odbierał mnie prosto z pracy.. A w tygodniu nie chciąło mu się golić i taki zarośnięty przyjeżdżał :D hehe to było ciacho wtedy tygodniowe ;D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię jak mój jest zarośnięty, non stop go gonię heheh Ale niektórym psuje nie powiem i wygląda to sexy :)
    U mnie to jakaś chodząca masakra, non stop bym spała chyba taki skutek uboczny tego calego Clo w moim przypadku. Wczoraj wróciłam z pracy, przespałam się, poszłam spać kilka minut po 22 a ledwo o 8 dzisiaj się zwlekłam. Pooli zbliżamy się do szału świątecznych prezentów... Trzeba coś ładnego dla teściówki kupić, u nas w tamtym roku pierwsze święta wspólne (w sensie po ślubie) a była spina przed samymi świętami na całego i daliśmy d... z prezentami. Mieliśmy taką mega kłótnię że ciche dni trwały z tydzień lub dwa więc powiedziałam że żadnych prezentów nie kupujemy. A my dostaliśmy od nich... Więc tak eeee głupio wyszło :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko
    my nie dostajemy żadnych prezentów, a kupujemy..
    Ja muszę pamiętać o wszystkich umieninach, urodzinach i rocznicach, a do mnie te ściowa jak jej mąż nie przypomni to nic nie zrobi...
    W zeszłym roku smsa dostałam 2 dni po imieninach.

    Kłóciłam się o to z mężem, że nie wpadli na imininy ani na urodziny do mnie... On mi mówi - a zapraszałaś ich? i mu powiedziałam wtedy,że nie wiedziałam, że u nich trzeba kogoś na imieniny zapraszać, ale będę pamiętać, jak jego matka będzie miała imieniny, poczekam na zaproszenie a później będą życzenia... :> jak ktoś dał dupy i zapomniał to mógłby chociaż zadzwonić a nie na odpierdol smsa wysłać. Poza tym on też jest winny, bo gdyby moja matka nie pamiętała o jego urodzinach to bym jej przypomniała, a nie czekała aż całkiem dupy da..

    I wcześniej to się spinałam, wymyslałam prezenty, albo jakaś biżuteria hande made, albo coś do kuchni.. A teraz mam wyjebane.
    Na imieniny kupuje tylko kwiatki, albo jakiś krem i żel pod prysznic, same banały, chyba że coś jego siostry wymyślą to wtedy się składamy. Na święta mąż robi taką paczkę, - kawa i słodycze :> A tak już się nie wysilam, bo sensu brak...

    W tym roku ja byłam zdziwiona, patrze - cała rodzinka przyjeżdza do mnie na kawę. W dniu imienin - rodzice, potem po kolei siostry.. JUż się ucieszyłam :)
    Ale potem jak coś miałam sprawdzić w telefonie jego to patrze przez przypadek, sms do wszystkich "zapraszamy na kawkę imieninową" :> Tak by nie pamiętali, bo znamy się tylko 10 lat a to za krótko, żeby zapamiętać..

    Iwona27091991 lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imieniny urodziny, rocznice to tylko sami między sobą aż tak nie obchodzimy. Nie źle, sami czegoś oczekują a w drugą stronę nie działa. Ja w tamtym roku też na szybko chociaż kawę, jakieś słodkości w efekcie końcowym kupiłam. A w tym roku też myślę żeby coś słodkiego a do tego może stroik jakiś świąteczny... W weekend idziemy na roczek i też myślę nad prezentem... Z prezentami zawsze problemy :)

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ