X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre polubiłam bo uwielbiam czytać jak piszesz, nie za historię

    Macie rację, zaczyna się szał zakupowy.
    Mężowi muszę kupić nowego laptopa, sam wybrał już model.
    Ja też mam zastanowić się nad prezentem ale chyba nadal chcę ten depilator światłem, o którym wcześniej pisałyśmy

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski :)

    My imienin nie obchodzimy, na urodziny tylko zyczenia, jedynie dzieciakom od siostry i brata kupujemy przenty i to samo na swieta.
    Niestety rodzice mojego meza zmarli jak byl nastolatkiem :( Poza tym jest jedynakiem to zostala tylko nam rodzina z mojej strony ale tak jak pisalam u nas zawsze takie okazje byly bez jakis spin ;) Czesciej zrobimy sobie jakies male prezenty w rodzinie bez okazji niz w urodziny.
    Co do zakupow swiatecznych to my jedziemy w ten weekend bo chce wyslac paczki do PL przed koncem listopada.

    Konieczynka wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 09:56

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie lipa straszna z tymi moimi teściami..
    Mój to się zawsze przejmuje wszystkim, co się u nich dzieje.. Spoko - trzeba o rodziców dbać, to nasz obowiązek.. Jak trzeba do lekarza jechać, to jedziemy, trzeba coś załatwić, ogarnąć, pomóc - spoko.. Nawet ich na wikend do sandomierza zabraliśmy :> bo tak nigdzie nie jeżdżą już.
    W zasadzie to teściu jest chyba bardziej spoko, niż teściowa..
    My jak przyjedziemy, to teściowa kiełbasę do lodówki chowa, a teściu wyciąga :) Tacy ludzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    heh :) dzięki :D miałam zostać dziennikarką, ale poszłam na budownictwo bo z tego lepsza kasa jest.. Cóż - zmarnowany talent :)

    Dziewczyny, U nas jest spina bo wszyscy są zajebiście rodzinni.. Co chwilę trzeba się w gronie rodziny spotkać. My się częściej widzimy z rodziną niż znajomymi..

    Ten IPL też mi się podoba.. Ostatnio wspomniałam mężowi, a on średnio reaguje na takie rzeczy.. Ale może w łóżku go przekonam.. :) Wybrałaś model? Jaka kasa Ci za to wychodzi?

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wykorzystam was :D
    Macie pomysl co kupic 4,5,6 latkowi?
    Planuje kupic im swiateczne pizamki i jak zawsze jakies ciuchy bo tego nigdy za malo przy przedszkolakach :D
    Ale nie mam pomyslu na cos co sprawi im wieksza frajde bo zabawek to oni maja mnostwo i tak zostalam w kropce w tym temacie ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    ja nie kupuje zabawek, tylko książki często dzieciom. teraz są w ogóle bombowe..
    Jak chłopiec to teraz wychodziły te książki dla dzieci w stylu Lewy o chłopcu co został piłkarzem, Szczęsny o chłopcu co został bramkarzem i takie tam..

    Poza tym jest ten cudny atlas zwierząt obrazkowy, książki z pytaniami dzieci, zagadkami, pomysłami na zabawy w deszczowe dni.. Eksperymenty, zabawy..
    Nela mała podróżniczka i milion innych :)

    No i ja jeszcze jestem funem planszówek, ale do tego trzeba mieć rodziców bystrych, bo nie każdy chce z dziećmi grać ..
    Fajna gra to farmer.
    Albo taka podobna do bierek - spadające małpki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 10:09

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre nie zagłębiłam się jeszcze bardzo w ten temat.
    Najpierw ogarnę chrzest bo to już w najbliższą sobotę.
    A ja nie wiem w jakiej sukience będę, muszę ogarnąć sobie paznokcie.

    Poczytam o tym i dam Ci znać co wybrałam.

    Szukam prezentu na urodziny chrześniaczki 18.12.
    Na święta szukam prezentu dla 2 chrześniaków, dla rodziców i teściów, dla męża i szwagierki. Tyle

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    allegro.pl :P
    tam są wszystkie moje prezenty..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Myslalam wlasnie o jakis takich zabawkach-ksiazkach edukacyjnych odpowiednich do wieku ale po angielsku to nie wiem czy dzieciaki ogarna. Wiec pewnie skonczy sie na tym ze bede wysylac milion paczek zamawiajac z polskich sklepow :P Mi to tam wszystko jedno ile tych paczek bedzie ale siostra mnie udusi jak bedzie z brzuchem latac co chwile paczki odbierac :D :D :D

    Mezowi juz powiedzialam ze moze bym sobie te brwi zrobila w ramach prezentu na swieta ;)

    Poza tym dla niego to ja mam juz prezent na szczesci upatrzony tylko musze kupic przed samymi swietami bo nie bede miala gdzie tego trzymac w ukryciu przed nim.

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    zdalnie prezenty kupować to jednak ciężko.. Jak wybierzesz jednego dostawcę na allegro, albo jedną księgarnie to załatwisz jedną paczką, albo dwoma..

    Muszę zaczać się tym zajmować też, a powiem CI , że w tym roku nie mam wcale serca do tego :)
    Wolałabym swojemu dziecku coś kupować teraz a nie cudzym :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://domowa.tv/najlepsze-ksiazki-na-prezent-dla-dziecka/

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra a co wymyśliłaś mężowi?
    Ja już nie mam pomysłu na prezenty. W tamtym roku powiedzieliśmy sobie że nie robimy nawzajem, ewent jakiś drobiazg bo kupimy sobie bilety żeby gdzies na weekend wyskoczyć. Zakładalismy max budżet na lot 100zł w dwie strony i lot byle gdzie. Ostatecznie wyszło że nie mieliśmy ani wyjazdu ani prezentów.

    Teściowie jeśli chodzi o prezenty zawsze spowodują że czuje się "pokrzywdzona". Teść do tego ręki nie przykłada, a teściowa kupuje oszczednie. Ja teraz na urodziny dostałąm naczynie do pieczenia które miala za punkty ze sklepu i przeterminowaną czekolade. Ale ja jestem już dużą dziewczynką i trudno, jakoś to przełknę. Ale jak dają memu dziecku używane zabawki i pakują je w kolorowy papier. Żenada. Teściowa już nie raz tak zrobiła. Dostała od koleżanki stare grzechotki to mu dała z jakiejś tam okazji. Nie mam nic przeciwko używanym rzeczom, sama mu pare takich kupiłam na olx :) Ciuchy na początek wszystkie miał używane jako niemowlak. Teraz już musze kupować bo nie dostaje od nikogo :)
    Ale pakowanie czegoś co się dostało, nie koniecznie działające, w piękne pudełko. Ehh.. Do tego to jedyny wnuk. Sami nie zarabiają mało. Teściowa ma od 3500 do 4000 na ręke miesięcznie. Teść też nie gorzej. Nikogo na utrzymaniu, co prawda pomagają mojej szwagierce.
    I zawsze jest mi tak przykro, że dla swoich dorosłych juz dzieci nie ma problemu żeby kupić coś extra. Mąż wymyslił sobie łyżwy i dostał a szwagierka bransoletke Pandory i też nie było problemu. Ja za to 2 kubki do kawy i jakieś słodycze.
    Teraz teściowa wymyśliła że kupi synowi kapcie i piżamę żeby miał u babci. To jej zawiozłam i zostawiłam, niech ma swoje u babci :D

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Iwona

    allegro.pl :P
    tam są wszystkie moje prezenty..

    Nefre oczywiście że tam będę szukać ale muszę jeszcze wiedzieć czego ;)
    Chrześniaczka ma 8 lat więc zapytam wprost co chce na urodziny,
    na święta to poczekam aż napisze list do mikołaja i kupię jej coś z tego.
    A drugi chrześniak będzie miał 3 miesiące na święta więc nie mam zamiaru się na prezentem za bardzo rozczulać, jakąś matę do zabawy albo coś wymyślę.

    Zgadzam się z tym że wolałabym kupywać zabawki dla mojego dziecka ale co zrobić.
    Gdybym nie poroniła to przygotowywałabym się teraz do chrztu mojego dziecka a nie czyjegoś. Życie

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam ksiazki :
    rok w lesie, rok na wsi
    lato.jesien.zima na ulicy czeresniowej

    i jeszcze seria
    opowiem CI mamo..
    To sa ksiazki takie dla dzieci od 2-4 lat wg mnie, ale warto kupic to takiemu maluchowi przed rokiem.. bo z maty wyrosnie szybko..

    Kupilam teraz tez taka ksiazke o autach lesniewskiego.. - jak dojdzie zobacze na jaki to jest wiek, czy moze byc dla 7 latka czy za stary..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka
    Moj maz jest zapalonym akwarysta takze dokupuje mu na swieta Dyskowca tyle ze musze czekac bo nie jest to cos co mu schowam w szafie :P Plus jeszcze bedzie do tego sprzet do akwa ktory sobie upatrzyl.
    Generalnie wolalabym mu kupic akwarium ok. 500l ale na dzien dzisiejszy nie mamy w wynajetym domu miejsca na takie ale docelowo jak kupimy swoj dom to dostanie tak duze jak bedzie chcial ;)

    Dziewczyny zgadzam sie z wami i tez bym wolal kupowac dla swojego malenstwa ale na razie i tak mi frajde sprawia kupowanie dla dzieciakow rodzenstwa. Maz mnie musi sila odciagac od ciuchow dla dzieci bo ja bym pol sklepu wykupila. A bedzie sie dzialo w weekend bo siostra jest w 24tc teraz to jak wpadne na dzial niemowlecy to dam upust swojej potrzebie kupowania takich rzeczy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 11:24

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze znalazłam fajną "opowiesci dla chłopców ktorzy chcą być wyjątkowi:..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Dzieki Tobie za chwile bede miala gotowa liste tego co kupic i bedzie z glowy :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOnieczynka

    moja teściowa jest podobna do Twojej :) żyd jakich mało..
    Kupuje wnukom tylko , w tym chociaż jest lepsza, my dostajemy czekoladę na pół. Gorzką - taką jaką nie lubię :D

    Generalnie nie mam też nic przeciwko używanym rzeczom, ale pakowanie ich jak nowe to lekka żenada :D Zgadzam się..

    Moja mama czasami jak kupuje coś dla bratanka w lumpie, to najczęsciej zostawia u nas w domu, że jak przyjeżdza,żeby miała w co go przebrać, jak kupę po pachy zrobi :D.. Chyba, że się bratowej bardzo spodoba, to każe jej to zabrać, ale rzadko się zdarza, bo ciuchów mają bardzo dużo po innych dzieciach w rodzinie.

    Ja stwierdziłam już, że mam w pompie, wysłuchiwanie za ile komu mam kupić prezent, że młody tylko klocki lego i najlepiej to kasa, żeby sam sobie kupił - kupuje książki. I ostatnio zrobiłam szwagierce na złość i kupiłam mu książkę o lewandowskim i był HIT. Do przedszkola nosił i pokazywał. Teraz ju mi nie mówi , że mam dać kasę i sami kupią, tylko młody się sam pyta, Ciociu a słyszałaś , że jest jeszcze książka o pazdanie..? :)

    Jak są takie maluchy koło roku to się pytam co potrzebuje, czy woli ciuchy, książkę, czy pampersy. I jakoś jedna siostra meża to mi tak mądrze zawsze odpowie, że wiem, że kupuje coś co jej jest potrzebne, ale jednak mogę sobie wybrać budżet. A druga to ma takie ambicje..


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    spedziłam nad ta listą książek godzinę w pracy :D :D :D Musi być efekt

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zamówiłam. 6 szt bajek.

    Został mi prezent dla dziewczynki lat 11.. Ale to chyba albo z kosmetyków coś kupie albo jakiś ciuch..

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ