X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak paracetamol to lek na wszystko nie wazne czy masz przeziebienie, 40st goraczke czy jestes po operacji wez paracetamol :D
    A jeszcze dodatkowo tutaj jest tak ze np nie kupisz wiecej niz jednego opakowania tego paracetamolu czy tabletek na grdlo np strepsils w jednej transakcji. Jak chcesz dwa opakowania to napierw placisz za jedno potem za drugie normalnie idiotyzm do kwadratu xD Zapomnij ze kupisz strzykawke bo przeciez to zaraz narkotyki. Ostatnio mi w aptece babeczka dala 'pod lada' bo potrzebowalam do tego concieve plus bo mam w tubie a nie w aplikatorach ale patrzyla na mnie jakbym miala zaraz wyleciec z tej apteki i dawac sobie w zyle :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 13:20

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe

    co kraj to obyczaj :D :)

    spotkałam się z teorią, że lekarze w Polsce są lepiej wykształceni.. Ale ja siedze u siebie na dupie, więc nie mam porównania..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka to widze ze nie ma znaczenia Anglia czy Irlandia bo tutaj z badaniami jest tak samo. Dopiero w tej polskiej klinice jest latwiej bo lekarz rozumie ze chcesz sprawdzic czy ok i da ci skierowanie a tak to zapomnij.

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie mają tylu hipohonrdyków co w POlsce :)
    U nas przecież każdy jest chory :)

    Mój kolega informatyk np. miał operację na przepuchlinę i na szczęście zaczęło go boleć coś nowego :) hehe

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie mysle ze problemem jest wpadanie ze skrajnosci w skrajnosc gdzies albo nie sprawdzaja i nie przejmuja sie niczym a w innym miejscu wysylaja na milion niepotrzebnych badan. Nie ma nigdzie tego wyposrodkowanego i zawsze bedzie zle :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka a to Ty teraz w PL czy w UK mieszkasz bo cos sie pogubilam :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w Polce ale bylismy Angli 4 lata ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mówię, że w Polsce, jak nie wiadomo co Ci jest to na pewno stres :)
    I lekarstwo na wszystko to WYLUZUJ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zloty srodek:D

    Ja to jesteem wyluzowane dziewcze moj maz to dopiero jest luzak :D

    Takze my chodzace zdrowie chyba :D

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre bo my jeszcze nie wiemy ze my spiete jestesmy i dlatego nie wychodzi to nie ma zwiazku z niczym innym :D :D :D
    A tak z calym szacunkiem czy lekarz np. przekazujac komus ze ma jakies powazne schorzenie to tez mu mowi wez wyluzj wszystko bedzie dobrze?
    To jest taki absurd jak odbieranie ludziom po amputacji konczyn rent albo przyznawanie na jakis czas tylko bo przeciez im moze odrosnie (?!) :/
    Hehe ale wiecie co laski wyluzujmy bo nas Konieczynka z watku wywali za gadanine nie na temat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 13:54

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tematu innego:p

    Byla ktoras na laminowaniu rzes ?;)

    Polecacie czy raczej nie

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka ja nie pomoge bo mam rzesy 100% naturlane, dlugie i podkrecone, takze nigdy w zyciu nie uzywalam nawet glupiej odzywki a co dopiero jakies zabiegi czy cos :P
    Za to coraz czesciej mysle czy sobie nie machnac permanentnego makijazu na brwi.
    Ktoras robila?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 14:00

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś używałam tej odzywki 4lash i był super efekt.
    Laminowania nigdy nie robiłam..

    Teraz mam objętościowe doklejone i to mi najbardziej pasuje :) Ale nie takie sztuczne wiatraki, tylko taki naturalny efekt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    Makijaż permanetny brwi to była najlepsza urodowa decyzja w moim życiu :)

    Ja mam to zrobione tylko tym rodzajem nie pełnym wypełnieniem tylko metoda piórkowa, microblading czy jakoś tak..

    Generalnie mam zrobione tak zajebiście naturalnie, że dopóki się nie przyznam to nikt nie wie :) A jak mówię, że mam to czasami nie wierzą, i dopiero jak się mocno przyjrzą to jest "o faktycznie"..

    Kiedyś laski przy mnie jechały na "baby co tatuują sobie brwi"... :) Myślałam, że kipnę ze śmiechu, bo nie miały pojęcia, że ja też mam namalowane..

    Tylko trzeba znaleźć dobrego wykonawcę.
    Ja zabuliłam wtedy 2 lata temu 700 zł, ale efekt się ładnie trzyma. Jest naturalnie, dobrze dobrany kształt , nie za ciemny, bo ja mam delikatny typ urody i nie zmienia koloru na ołówkowy..
    Zależy kto jak potrafi zrobić i jaki barwnik użyje, jakiej jakości.

    A czasami jak widzisz kogoś z takimi brwiami to wpierw idą brwi a potem dziewczyna.. Albo są zbyt ciemne ( że jak wyblakną po pół roku to dopiero są w sam raz), albo zbyt grube, zdziwione:) Albo za długie.. Kształt nie ten... Czasami nie pasują wcale do osoby. widać jakby były doklejone..

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 13 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Byla bym w 7 niebie jakbym miala zrobione z takim wlasnie naturalnym efektem, dlatego tez rozwazam ta mozliwosc bo jak ja mam sobie brwi co rano robic to sie chora czuje. Jedyne co to boje sie wlasnie takiego efektu ze beda najpierw brwi a potem ja :D Juz nie mowiac o tym ze nie chce wygladac idiotycznie jak bede bez makijazu ;) Takze jak juz sie namysle to bede szukac kogos z dobrymi opiniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 14:14

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    ja do tego dojrzewałam kilka lat..
    Oczywiście szkoda mi było kasy to raz, a dwa bałam się co z tego wyjdzie...

    Tylko jak ja nie namalowałam brwi to ich nie miałam. jak namalowałam to w połowie dniach już ich znowu nie było..

    Moja kosmetyczka kiedyś robiła te brwi, zapisałam się do niej i.. zepsuła jej się maszyna.
    Potem już nowej nie kupiła ;)
    Minął znowu rok i ona sobie brwi zrobiła - wtedy jej babka zrobiła na brwiach ombre - miała brązowo czarne :) Super to wyglądało i bardzo naturalnie też..
    I zapisywały się jej klientki bo to ombre robiło taki efekt na tych brwiach, że nikt nie myślał, że są namalowane :)
    I zapisywały się dziewczyny, ja potem widziałam zdjęcia, i generalnie same zachwyty , i się zapisałam..
    Czekałam na termin chyba hm.. 3-4 miesiące? Jakoś tak.

    I najzabawniejsze jest to, że ten zabieg permanetny brwi mnie wyleczył z kompleksów za wysokiego czoła, z czym walczyłam od zawsze... Bo odkąd mam brwi to czoło jest w zupełnie innym miejscu :) :) Teraz czeszę włosy w kuca do góry, nie mam grzywki i czuje się ok. A kiedyś to włosy jak zaczesywałam do góry to nie patrzyłam w lustro :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 14:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ja nigdy nawet henny brwi nie robilam...
    Mam ladne naturalne tylko wiadomo od czasu do czasu trzeba je ladnie wyregulowac...

    A rzeski mam swoje zadnych doczepow hehe
    Naturalnie długie ciemne i podkrecone xD

    Taka uroda hehe szkoda tylko ze mam wlosy kolotu mysiego ale i tak je uwielbiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam henne na włosy bezbarwna.. Bo mam nadzieje, że mi pogrubi heheh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ciekawe haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tylko trzeba 12 godzin mieszankę trzymać..:) wiec robota na wikend.

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ