X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Udało mi się umówić na piątek. Dziś od rana już 4 razy wymiotowałam, w nocy 5 razy, więc no chyba jednak przesada. Jak coś zjem to mi chwilę jest lepiej a potem gorzej niż było :/
    Ja tak miałam do samego porodu :( także Ci współczuję jeszcze mandarynki pomagały.
    Tak Prevomit bez recepty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2019, 13:20

    tym_janek lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka ja Ci po cichu gratuluję, bo to ciążowa krecha i beta faktycznie nic nie zmieni :) idź jak będziesz gotowa.
    Kociara ja już po owu, ale tak marnej że czekam na @ i od przyszłego cyklu jedziemy z koksem :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka trzymam mocno kciuki :)

    Kurde dziewczyny chyba z tego cyklu nici, przeziębienie mnie rozłożyło, organizm osłabiony czyli chyba d**a 😢

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmiąca wrote:
    Edka trzymam mocno kciuki :)

    Kurde dziewczyny chyba z tego cyklu nici, przeziębienie mnie rozłożyło, organizm osłabiony czyli chyba d**a 😢
    Nie trać wiary. Z tego co mi wiadomo to osłabienie w rozsądnym zakresie sprzyja zapłodnieniu. Róbcie swoje :) który to Twój cykl starań?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Nie trać wiary. Z tego co mi wiadomo to osłabienie w rozsądnym zakresie sprzyja zapłodnieniu. Róbcie swoje :) który to Twój cykl starań?
    Owulacja była w piątek, a wczoraj przyszło przeziębienie, ale tylko katar nic więcej. Głupio pisać, ale pierwszy cykl starań 😂

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek u Ciebie USG w połowie stycznia? Dobrze kojarzę? Podziwiam Cię przede wszystkim za to, że wytrzymujesz niewiedzę ilu masz tam lokatorów :) U mnie w pierwszej ciąży na pierwszym USG były 2 pęcherzyki. W pierwszej chwili przeżyłam szok, mąż to samo ale po kilku dniach nie wyobrażaliśmy sobie żeby miało być inaczej. Kolejna wizyta i okazało się że tylko w jednym pęcherzyku rozwija się zarodek i wtedy pierwszy raz poczułam jednocześnie radość i smutek... Bardzo dziwne doświadczenie...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmiąca wrote:
    Owulacja była w piątek, a wczoraj przyszło przeziębienie, ale tylko katar nic więcej. Głupio pisać, ale pierwszy cykl starań 😂
    Siostro Ty moja! Synek z tego samego dnia, pierwszy cykl starań... Różnimy się chyba tylko tym że ja nie mogę mieć kota bo mąż ma mega alergię :p

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Tym_janek u Ciebie USG w połowie stycznia? Dobrze kojarzę? Podziwiam Cię przede wszystkim za to, że wytrzymujesz niewiedzę ilu masz tam lokatorów :) U mnie w pierwszej ciąży na pierwszym USG były 2 pęcherzyki. W pierwszej chwili przeżyłam szok, mąż to samo ale po kilku dniach nie wyobrażaliśmy sobie żeby miało być inaczej. Kolejna wizyta i okazało się że tylko w jednym pęcherzyku rozwija się zarodek i wtedy pierwszy raz poczułam jednocześnie radość i smutek... Bardzo dziwne doświadczenie...

    To u mnie podobnie :P bo na początku były 3. Jak jechałam na USG to modliłam się żeby było tam jedno dziecko, przez ten konflikt mówiłam sobie, że ciąża mnoga to była największa tragedia jaka mogłaby mnie spotkać. A potem i tak trzymałam kciuki za całą trójkę i było mi smutno jak w trzecim serduszko nie zabiło. Pewnie już zawsze będę o nim myśleć ;)

    Rucola lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5389 6277

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam jeszcze dziś wieczorem dwa różne testy (ten niżej to facelle). No kurka wodna, jasne kreski widzę, więc to ciąża na bank. Powtórzę dopiero w weekend (jeśli nie przyjdzie @)

    8acb67cc8923.jpg

    Rucola, tym_janek, Kociarka lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam jeszcze dziś wieczorem dwa różne testy (ten niżej to facelle). No kurka wodna, jasne kreski widzę, więc to ciąża na bank. Powtórzę dopiero w weekend (jeśli nie przyjdzie @)

    8acb67cc8923.jpg
    Takie krechy 8dpo to musi być TO :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Siostro Ty moja! Synek z tego samego dnia, pierwszy cykl starań... Różnimy się chyba tylko tym że ja nie mogę mieć kota bo mąż ma mega alergię :p
    Rucola, hihi to ja Kociarka mam synka z tego samego dnia, a o pierwszym cyklu staran pisała Karmiaca 😂 Zmylily Cię podobne na pierwszy rzut oka nicki;) Ja mam 4 cs;)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Tym_janek u Ciebie USG w połowie stycznia? Dobrze kojarzę? Podziwiam Cię przede wszystkim za to, że wytrzymujesz niewiedzę ilu masz tam lokatorów :) U mnie w pierwszej ciąży na pierwszym USG były 2 pęcherzyki. W pierwszej chwili przeżyłam szok, mąż to samo ale po kilku dniach nie wyobrażaliśmy sobie żeby miało być inaczej. Kolejna wizyta i okazało się że tylko w jednym pęcherzyku rozwija się zarodek i wtedy pierwszy raz poczułam jednocześnie radość i smutek... Bardzo dziwne doświadczenie...

    Już tu Kinga pisała, że czasem drugi się pojawia później, albo międzyczasie może jakiś zniknąć, więc w sumie specjalnie umówiłam się na USG w skończonym 8 tygodniu, mając nadzieję, że wtedy już będzie finalna ilość widoczna, niezależnie jakie tam manewry międzyczasie miałyby się podziać.
    Ale na wizytę, ale bez usg tylko taką zwykłą umówiłam się teraz w piątek, aby dostać zwolnienie i coś na te cholerne wymioty, bo nie dociągnęłabym do stycznia chyba. Może USG zrobi też, ale zasadniczo nie sądzę aby było cokolwiek na nim widać, bo to jeszcze wcześnie będzie.

    Rucola lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam jeszcze dziś wieczorem dwa różne testy (ten niżej to facelle). No kurka wodna, jasne kreski widzę, więc to ciąża na bank. Powtórzę dopiero w weekend (jeśli nie przyjdzie @)

    8acb67cc8923.jpg

    Jesteśmy znów razem w ciąży <3 haha, ale się cieszę, nie masz pojęcia <3

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka, gratulacje! Super ;)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka gratulacje 💚

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Rucola, hihi to ja Kociarka mam synka z tego samego dnia, a o pierwszym cyklu staran pisała Karmiaca 😂 Zmylily Cię podobne na pierwszy rzut oka nicki;) Ja mam 4 cs;)
    E tam ! Możemy być we trzy siostry 😂😂. A z kiedy macie dzieci ? Ja z wrzenia 2018 :)

    Kociarka, Rucola lubią tę wiadomość

  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmiąca wrote:
    E tam ! Możemy być we trzy siostry 😂😂. A z kiedy macie dzieci ? Ja z wrzenia 2018 :)
    Jestem za! :) Z 31.08.2018 więc masz niewiele mlodszego bobaska. Chłopiec czy dziewczynka?:)

  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Jestem za! :) Z 31.08.2018 więc masz niewiele mlodszego bobaska. Chłopiec czy dziewczynka?:)
    Dziewczynka z 2 września heheheh wiec niewielka różnica 😂

    Kociarka lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chłopaka z 31go sierpnia :) Przepraszam dziewczyny za pomyłkę :)
    To ja mam taki plan, że zachodzimy razem w kolejną ciąże jak najszybciej. Co Wy na to?
    Seli a Twój Maluch ile ma? Bo chyba Ci się suwaczek zawiesił. Cały czas pokazuje 1 rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 13:40

    karmiąca lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Ja mam chłopaka z 31go sierpnia :) Przepraszam dziewczyny za pomyłkę :)
    To ja mam taki plan, że zachodzimy razem w kolejną ciąże jak najszybciej. Co Wy na to?
    Seli a Twój Maluch ile ma? Bo chyba Ci się suwaczek zawiesił. Cały czas pokazuje 1 rok.
    Spoko, ja testuje w wigilie pierwszy raz, może się uda

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ