X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Rucola, moze jak jestes pewna swoich ovu i masz tendencje do niskiego proga, to w kolejnym cyklu zaaplikuj sobie dupka od razu po owu, jak tylko sluz ci sie zmieni czy organizm da jakikolwiek inny znak, ze juz po :)
    7go stycznia mam wizyte u gina to moze coś będzie widać :) wtedy będzie mi łatwiej wycelować ten własciwy dzień, albo umówię się na monit. Dziękuję :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się co załamywać, to że nie zaskoczy już w pierwszym cyklu to nie znaczy, że nie pójdzie gładko ;)

    tym_janek, Kociarka, Rucola lubią tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga dobrze prawi :)

    Dziewczyny, macie jakieś patenty na mdłości? Mam wrażenie, że próbowałam już wszystkiego, a jest mi tak diabelnie niedobrze, że nie mogę spać, nie mogę myśleć i generalnie, albo druga ciąża jest gorsza, albo nie pamiętam jak było źle w pierwszej, albo mam tam więcej niż jednego pasażera, bo dziś to mam autentycznie ochotę umrzeć takie mam mdłości... Wymiotowałam już z 3 razy od 20...

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym-janek mi pomagała herbata lub woda z imbirem i cytryna. To chyba jedyne co na mnie działało. Laski na oddziale mówiły, że pily coca cole (średnio zdrowo), ale ponoć juz po paru łykach jest ulga.

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z Waszych rad zbadam estradiol przed owulacja, a prog 7-8 po:)
    Rucola, też mam.synka z 31.08.2018 :)

    Rucola, tym_janek lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara ale super! To może z drugim maluchem też się zgramy:)
    Tym_janek chyba Cię nie pociesze bo ja miałam straszne mdłości do 17tc na które nie działało nic :( kompletnie nic :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie pomagalo... A imbir u mnie wzmagal wymioty 🤷‍♀️ potrafilam od kilku do kilkunastu razy dziennie wymiotowac... od 8 tc do 17 tc a potem od 28 do konca mialam 1-3 razy dziennie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, bardzo chętnie:) Moga byc nawet blizniaki tak jak u dziewczyn ;)
    Który masz dc? Ja 7 i zaopatrzylam się właśnie w testy owulacyjne. W zeszłym cyklu owulacja była dopiwro 25 dc, a wcześniej 17 więc nie chce teraz przegapić

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Kinga dobrze prawi :)

    Dziewczyny, macie jakieś patenty na mdłości? Mam wrażenie, że próbowałam już wszystkiego, a jest mi tak diabelnie niedobrze, że nie mogę spać, nie mogę myśleć i generalnie, albo druga ciąża jest gorsza, albo nie pamiętam jak było źle w pierwszej, albo mam tam więcej niż jednego pasażera, bo dziś to mam autentycznie ochotę umrzeć takie mam mdłości... Wymiotowałam już z 3 razy od 20...


    Prevomit z apteki ale to tak minimalnie.
    Gratulacje kilka dni mnie nie było a tu taka radość :) rosnij zdrowo

    tym_janek lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5372 6255

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie dotyczące Bobo testu tego żółtego. Czy macie z nim doświadczenia typu "pokazał się cień cienia ale ciąży nie było". No bo zrobiłam sobie tak z ciekawości dzisiaj i jakiś daleki ślad widzę. Zaczęłam zastanawiać się, czy przypadkiem to nie przebarwienie w miejscu, gdzie powinna pojawić się ta magiczna kreska. Wiecie jak to jest. Staraczka potrafi tak długo patrzeć w biały test aż zobaczy na nim kreskę. I teraz nie wiem, czy to moja fatamorgana, czy po prostu jakiś wadliwy test. A może jednak strzał w dziesiątkę...

    d3ed73db1a9b.jpg

    Rucola lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że to to :) ale ja teraz z bobo mialam ladna kreske, moze nie jakąś super mocną ale różową i szybko widoczną, a na drugi dzień beta 0... i nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy co... Bo na bobo tescie czesto cos mi wychodzi. Inne mi nic nie pokazywaly, nawet w ciazy to dopiero przy becie 80 na innych mialam slabe kreski 🤭

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5372 6255

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, właśnie o to mi chodziło. W takim razie rzucam na luz i poczekam. Teraz 8 dpo, na weekend termin @. Za jakiś czas powtórzę z innej firmy.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Mam pytanie dotyczące Bobo testu tego żółtego. Czy macie z nim doświadczenia typu "pokazał się cień cienia ale ciąży nie było". No bo zrobiłam sobie tak z ciekawości dzisiaj i jakiś daleki ślad widzę. Zaczęłam zastanawiać się, czy przypadkiem to nie przebarwienie w miejscu, gdzie powinna pojawić się ta magiczna kreska. Wiecie jak to jest. Staraczka potrafi tak długo patrzeć w biały test aż zobaczy na nim kreskę. I teraz nie wiem, czy to moja fatamorgana, czy po prostu jakiś wadliwy test. A może jednak strzał w dziesiątkę...

    d3ed73db1a9b.jpg

    Aaaa <3 Edka leć na betę, chyba znów jesteśmy razem w ciąży! <3

    Co do rad na mdłości to u mnie imbir działa jak na Seli. Spróbuję z coca cola i jak nie zadziala to ten prevomit o którym pisze mysza. To jest bez recepty?

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Aaaa <3 Edka leć na betę, chyba znów jesteśmy razem w ciąży! <3

    Co do rad na mdłości to u mnie imbir działa jak na Seli. Spróbuję z coca cola i jak nie zadziala to ten prevomit o którym pisze mysza. To jest bez recepty?

    Też bym poleciała na bete:) Kreska jest widoczna, więc wolałabym od razu potwierdzić:)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coca cola nie działa. Wzięłam dziś urlop na żądanie bo nie jestem w stanie funkcjonować... O masakra. Chyba muszę jednak iść wcześniej do tego lekarza po jakieś leki na wymioty i zwolnienie bo tak się żyć nie da :/

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek z domowych sposobów to chyba ten imbir ma najsilniejsze działanie. Może jednak idź do gina szybciej? Ja dostałam czopki Zofran, miałam silne mdłości a jeden dzień wymiotowałam tak jak Ty. Lekarz powiedział, że nie jest wskazane rzygać częściej niż 2 razy dziennie i jak coś to te czopki, są podobno najlepsze. Tylko nigdzie w hurtowniach nie ma i poluję na nie już jakiś czas, na szczęście mnie nie złapało znowu póki co, ale wolałam mieć je w domu...

    tym_janek lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka, kciuki! <3

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się umówić na piątek. Dziś od rana już 4 razy wymiotowałam, w nocy 5 razy, więc no chyba jednak przesada. Jak coś zjem to mi chwilę jest lepiej a potem gorzej niż było :/

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5372 6255

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie chciała mieć mdłości. To nic fajnego rzygać po kątach, gdy człowiek musi mieć jeszcze power, aby zajmować się drugim dzieckiem. Dlatego współczuję Ci tymianek. Podobno są takie tabletki polprazol, ale nie wiem, czy w ciąży je można.

    Nie idę na betę. Ostatnim razem już tyle ich zrobiłam, że aż mi głupio było do labu wchodzić. Dopiero w połowie listopada całkiem spadła i mogłam odetchnąć od tych pobrań.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, no pewnie, jak jesteś w ciąży to jesteś jak nie to nie, kilka dni zasadniczo nic nie zmieni :) Pójdziesz jak będziesz gotowa :)

    Ja nawet nie chcę myśleć co będzie jak moja niania skończy pracę... No nic, do piątku trzeba przetrwać. Na usg niczego się nie spodziewam bo to bardzo wcześnie jeszcze, tylko po prostu chciałabym coś aby nie rzygać po kątach, jak to edka ładnie ujęła... I dostać zwolnienie, bo na prawdę ostatnie co jestem w stanie teraz robić to pracować jeszcze...

    edka85 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ