X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, Magduullina :) jak piszesz z telefonu, to nie można używać obrazkowych emotikonek, bo wtedy ucins post ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg no pewnie dlatego tak sie stało..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było na ovu heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec jestem mama dwoch lobuziakow. 5 i 2 lata drugi nadal na cycu a mnie juz brakuje maleństwa a wiec chce spelnic ostatnie moje marzenie . Płodność wrocila szybko od porodu juz po 2 miesiącach gdzie bez dopajania i smoczka maly byl na samej piersi. Z mężem od tego czasu się nie zabezpieczamy w tej chwili 2 cs na poważne choć bez nacisku z mojej strony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis moj 15 dc ,od wczoraj czuje bol okoloowulacyjny + napiecie prawwgo jajnika. Dziewczyny potrzebuje wsparcia choc ciut, heh sama nie wierze ze dzieje sie to naprawde, obawiam sie tylko krwawien jakie miałam w 1 jak i 2 ciazy na początku tak jakbym miala dostac poprostu miesiaczke i pedem lekarz lub szpital od razu luteina itd tego obawiam się najbardziej ponieważ z dwojka juz nie będzie tak latwo o to zadbac .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli ten cykl pójdzie na straty pedze w grudniu na badania itd , testy owu. Ten cykl jeszcze staram się byc wyluzowana i podchodze co ma być to będzie.

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może gin ze względu na Twoją historię mógłby przepisać progesteron zawczasu, żebyś mogła brać jak już zajdziesz? Niektóre dziewczyny biorą już od owulacji. Albo może zbadaj poziom 7 dpo. Każda ciąża ponoć jest inna, życzę Ci żeby w tej nie było żadnych problemów :)

    A ja trochę odzyskałam nadzieję... czasem mierzę też temperaturę po południu i mimo że oczywiście jest wyższa niż poranna, to mniej więcej się pokrywa z fazami cyklu. Wczoraj wieczorem miałam 36,8, czyli dość mało i rano potwierdził się spadek na 36,4. A dziś mam ponad 37, a w pochwie w ogóle 37,6 :o więc może jednak jutro odbije w górę :)

    Magduullina, MrsKiss, Casjopea lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że teraz jak się uda będzie dobrze.. tez ciepla kobitka z Ciebie ja tez zawsze mialam takie temperatury w pochwie zawsze mierzylam ale ja również zrobilam sobie rozpiske az od 2012 roku srednia cykli ponieważ mam nieregularne i mam nadzieję że będzie dobrze.

    smeg lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg który u ciebie dziś dzień cyklu ?

    Magduullina witam :)

    Ja moje każde dzieciątko musiałam długo czekać, mam rozwalony cykl, nadmiar prolaktyny, tarczyce i nie jest lekko. Natalkę udało się w trzecim cyklu stymulacji lamette i pregnylem.
    Jestem pełna nadzeii, że wraca mi płodność i chyba szybko pójdę do gina o ponowną stymulac ję, bo nie mam czasu znów rok się starać.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina ja mam podobne lęki, pierwsza ciąża skończyła się mocnym krwawieniem w 7 tygodniu, przy drugiej znowu krwiak, niski progesteron, plamienia, ale przeleżałam miesiąc na kanapie i się udało. Trochę się boję że może być znowu powtórka, nawet nie wyobrażam sobie że mogłabym ciążę stracić, ale taki strach gdzieś z tyłu głowy jest... Ale nie pozostaje nam chyba nic innego jak po prostu myśleć pozytywnie...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje kazda z nas chyba poprostu musi przejsc swoje .. latwo nie ma ale warto dla tych smerfow a strach będzie zawsze i przy wszystkim nam towarzyszył ....pierw czekamy na dwie kreski tyle czasu później strach by nic złego się nie stalo , pozniej znow porod i strach o to by bylo wszystko ok z dzieckiem i tak do naszej smierci heh dzieci jednak dla kazdej matki sa najważniejsze na świecie a zwlaszcza te wypragnione wyczekane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams ja staralam sie okolo ,ponad rok jak o jednego tak o drugiego . Zaburzenia cyklu leczenie , cykle bezowulacyjne bylam przerazona a zwłaszcza że pragnelam miec dzieci. Udalo sie bez innych wspomagaczy ale trochę trwalo. Teraz mam nadzieję że tez uda się szybciej chocby ze względu na to ze nie mam az takiego stresu i parcia na dzieciatko

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Magduullina:) fajnie ze nasze grono sie powiększa:D bardzo fajny watek:D


    Zycze wszystkim gwiazdkowych prezentow!!!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Magduulliina :)

    Trzymajcie za mnie kciuki jutro o 10:40 :) Oby było dobrze.

    Magduullina, Annie1981, MrsKiss, Havana3, smeg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za was z calych sil !!! Casjopea załatwione!!! Beda zaciśnięte!

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oboierwszego syna starałam się 3 lata , z drugim poszło lepiej bo już wiedzieliśmy jakie leki co otrzeba bra by się udało i za czwartym cyklem poszło . O Natalkę rok z obserwacja śluzu termometrem i nic doperow stymulacja pomogła i to trz hienom razu . Jednak teraz tez dam radę u czuje ze to już niebawem :)

    Magduullina, Havana3 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams to ile masz skarbów jezeli moge wiedziec ?
    Dziewczyny po ile macie dzieciaczkow?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina. Witaj i powodzenia.
    U mnie teraz starania o drugie dzieciątko.

    Casjopea. Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 30 listopada 2018, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Witaj Magduullina :-)
    Casjopea kciuki zaciśnięte mocno!!!

    Magduulina ja staram się o 4 bobaska :-) Pierwszy raz przy karmieniu piersią. Dziewczyny duuże 14 i 10 lat i synek 12 mcy

    Magduullina, karolinams lubią tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 super!!! Jak to jest miec 3? Chociaż juz pewnie starsze pomagaja mamie?
    Annie1981 super dac dziecku rodzeństwo...
    Ja nigdy bym sie po sobie nie spodziewala ze bede starac sie z.mężem o 3 maleństwo.. heh ale tez powiedzialaam sobie.jak nie teraz to pozniej już nie bede chciec ze względu na roznice wieku . Ja mam osobiście dwoje rodzenstwa a wychowywalam sie jako jedynaczka 11 i 13 lat między nami takze oni lepiej dogaduja się z moimi chłopcami .

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ