X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U mnie też trochę dół. Ja dostałam pierwsza @ po porodzie już 9 miesięcy temu i nadal się staram :( Nigdy tak długo się nie starałam. Wy długo czekalyscie na @, ale za to szybko się udaje oraz pewnie szybko się uda tym, które jeszcze czekają/starają się. Mam takie poczucie, że jestem gdzieś na szarym końcu w kolejce po ciążę ;)
    Trochę mi się humor poprawił, bo najpierw OF wyznaczył owu na 14dc, gdzie nie zdążyliśmy z serduszkami, ale potem przesunął na 16dc, a tu już jest szansa.

    Kochana Ty tu rakiem nie uciekaj bo na szarym końcu jestem ja, bo @ nawet luteiną z tyłka wyciągnąć nie mogę hihi

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem, że stymulować na sucho, ale jakbym coś odciągnęła to bym małej z butli dała, a tak, to muszę jej z puszki dać. się przyzwyczai i potem będzie jeszcze gorzej... no bo jak głodna, a zęby bolą, to przecież coś jej dać muszę :(

    ja też dostałam @ 9 mcy po porodzie;
    dopiero teraz sobie uświadamiam, że wtedy dostałam w 5 tygodniu ciąży i dupka, i Acard, i te wszystkie badania, i Clexane, i ... zaczyna mnie to przerażać :(

    może to pogoda?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    no wiem, że stymulować na sucho, ale jakbym coś odciągnęła to bym małej z butli dała, a tak, to muszę jej z puszki dać. się przyzwyczai i potem będzie jeszcze gorzej... no bo jak głodna, a zęby bolą, to przecież coś jej dać muszę :(

    ja też dostałam @ 9 mcy po porodzie;
    dopiero teraz sobie uświadamiam, że wtedy dostałam w 5 tygodniu ciąży i dupka, i Acard, i te wszystkie badania, i Clexane, i ... zaczyna mnie to przerażać :(

    może to pogoda?
    A czemu musisz dać z puszki? Ja bym karmiła na żądanie mimo, że je mniej przez zeby czy chorobę. Ona najlepiej wie ile potrzebuje i nie ma co jej zapychać. Tym bardziej,że chyba oprócz mleka też coś je, prawda? W tym wieku już dużo mleka nie potrzebuje.

    TulaCott lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg - piękny wynik bety

    Havana - ja zarejestrowałam się do gin może dostanę luteinę

    Annie81 - ja zawsze długo czekałam na ujrzenie dwóch kresek

    Zostały mi 2 miesiące macierzyńskiego muszę w tym czasie zaciążyć buuu

    smeg, Havana3 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, teraz ma jakaś fazę na mleko. Zjada w sumie 5 posiłków stałych i jasne ze się nie zaglodzi, ale przy ząbkach zawsze odmawiała piersi i karmiłam ją odciaganym. Poza tym i tak dokarmiam butlą - walczymy o dłuższy sen, a poza tym ma alergie m.in. Na bmk i bj. Jestem na suplementach, ale ciagle zapominam je łykać. Mam wrażenie ze mała nie dostaje tyle tego co powinna. O 17 nie da się jej z piersi nakarmić, musi dostać butle. Mięsa ile bym nie dała tyle zje, potrafi całe udko zjeść. Lekarze mówią ze nie ma potrzeby dokarmiać żeby zapewnić białko i wapń, ale w sumie pediatra zwala na alergolog, alergolog na dietetyka i tak w kółko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 16:18

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj dosyć korpo świata ... :/ Źle się czuje, bolą mnie zatoki, nos cały zatkany, jakiś kaszel. Od dwóch tygodni nie mogę się doleczyć. Jutro pracuje z domu i w ogóle sikam na pierwszy test, zamiast odpowiadać na maile będę cały dzień wyszukiwać pewnie jakiegoś cienia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 19:06

    Magduullina, smeg, Havana3 lubią tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Smeg - piękny wynik bety

    Havana - ja zarejestrowałam się do gin może dostanę luteinę

    Annie81 - ja zawsze długo czekałam na ujrzenie dwóch kresek

    Zostały mi 2 miesiące macierzyńskiego muszę w tym czasie zaciążyć buuu

    Ja tez mam taki niż na gardle... czy tam na jajnikach ;) mam czas do kwietnia bo tyle mam urlopu

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsKiss zatoki i przewlekłe przeziębienie mnie również meczy ... juz mam dość bolu glowy od zatok... jeszcze u mnie jakis sluz na papierze metny bialawy rozciagliwy , juz sie poddaje nie wiem o co chodzi... niby tam wszystko zamkniete i metno sucho jak by kremik a na papierze sie ciagnie... wybaczcie mi za te moje wpisy ale dziwne to dla mnie i nie wiem pO tylu juz cykli staran z synkami co jest... Wszystkigo nie pamiętam ale juz mam w glowie ze będzie porazka ... czuje to

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsKiss, kciuki za test! Chwal się z rana :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878. Rozumiem karmić odciaganym, bo tam dużo dobroczynnych składników, ale MM nie widzę sensu podawać jeżeli tak ładnie je stałe posiłki a przerwa przy KP jest tylko chwilowa. Ona jest w takim wieku (jeżeli dobrze go odczytuje), że mleko nie jest już podstawą jej diety, więc nie musi go pić.

    Ja też mam nóż na gardle, tylko mi się już macierzyński skończył we wrześniu xD
    Teraz ciągnę na urlopie i zwolnieniach. Chciałabym już na ciążowym to by się może nie czepiali.

    farmaceutka77, Havana3, Magduullina, TulaCott lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrKiss kciuki zaciśnięte. Czekamy

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Smeg - piękny wynik bety

    Havana - ja zarejestrowałam się do gin może dostanę luteinę

    Annie81 - ja zawsze długo czekałam na ujrzenie dwóch kresek

    Zostały mi 2 miesiące macierzyńskiego muszę w tym czasie zaciążyć buuu

    Bardzo dobrze luteina czy duphaston na pewno pomoże :-)

    Mi zostały 3 miesiące do powrotu do pracy licząc z grudniem nadzieja malutka tli że się wyrobię ale jest mikroskopijna.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    K878. Rozumiem karmić odciaganym, bo tam dużo dobroczynnych składników, ale MM nie widzę sensu podawać jeżeli tak ładnie je stałe posiłki a przerwa przy KP jest tylko chwilowa. Ona jest w takim wieku (jeżeli dobrze go odczytuje), że mleko nie jest już podstawą jej diety, więc nie musi go pić.

    Ja też mam nóż na gardle, tylko mi się już macierzyński skończył we wrześniu xD
    Teraz ciągnę na urlopie i zwolnieniach. Chciałabym już na ciążowym to by się może nie czepiali.
    Dokładnie, a mleka na pewno nie braknie nawet jakby dziecko nie bylo karmione z 4 dni!:)

    Magduullina, Annie1981, TulaCott lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    MrsKiss zatoki i przewlekłe przeziębienie mnie również meczy ... juz mam dość bolu glowy od zatok... jeszcze u mnie jakis sluz na papierze metny bialawy rozciagliwy , juz sie poddaje nie wiem o co chodzi... niby tam wszystko zamkniete i metno sucho jak by kremik a na papierze sie ciagnie... wybaczcie mi za te moje wpisy ale dziwne to dla mnie i nie wiem pO tylu juz cykli staran z synkami co jest... Wszystkigo nie pamiętam ale juz mam w glowie ze będzie porazka ... czuje to

    Ja taki śluzik właśnie białawy z nutką rozciągliwego miałam na początku ciąż ;-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy nie zrobic sobie wolnego od mierzenie tempki, tak na swieta, o, a wrocic do pomiarow po nowym roku , takie mam przemyslenia. Zlapal mnie straszny dół, chyba nabralam za duzego ciśnienia, wszystko przez ten pelny etat :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renka jak samopoczucie ? Niedługo teścik ;-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja sie zastanawiam czy nie zrobic sobie wolnego od mierzenie tempki, tak na swieta, o, a wrocic do pomiarow po nowym roku , takie mam przemyslenia. Zlapal mnie straszny dół, chyba nabralam za duzego ciśnienia, wszystko przez ten pelny etat :/
    Na pewno psychicznie będziesz miała trochę luzu bo jednak to napięcie, czekanie, liczenie itd. wyczerpuje.
    Nie wiem czy coś w tym jest ale zauważyłam u mnie w robocie taką tendencję i mówię tu o ok. 6 dziewczynach że wracały do pracy i średnio 3-4 miesiące były w ciąży.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biało że aż oczy bolą :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana nie wiem jakos tego nie czuje , wrecz jakos mam tak ze napewno się nie udało...
    MrsKiss kurcze moze za wcześnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde cala się drapie komar jakis mnie cala pogryzl w nocy... Grudzień i komar masakra jakas...

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ