X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro ty mi zmien tam date ns 31.03 a nie 31.04 :)

    Caro lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Caro ty mi zmien tam date ns 31.03 a nie 31.04 :)

    Kalafior w głowie się ujawnia ;-) Zmienione.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kalafior w głowie się ujawnia ;-) Zmienione.


    Haha dobre :D
    Ja kiedyś śmiałam się jak słyszałam że któraś mówiła o ciążowym mózgu i tego nie rozumiałam.
    A teraz już doskonale rozumiem - szczególnie ostatnio strasznie ciężko mi się wysłowić :P jakbym była pijana, albo bełkocze bo słowa mi się plączą, albo głupich prostych słów w rozmowie sobie przypomnieć nie mogę (wczoraj do męża w kuchni jak robiliśmy kolację podczas gdy otwierał lodówkę mówię - podaj mi to.. no.. to żółte co się do herbaty wciska.. no.. cytrynę ! Boże :D a przykładów mogłabym Wam dawać mnóstwo :P on ma ubaw i mówi, że to takie urocze, a ja się wkurzam bo nie raz taki blackout mam, że żenada po prostu :P)

    Co do imienia, z tym czy się utrzyma chodziło mi o imię oczywiście ;)
    To jest takie wiecie ;) mąż nie przekonany, a ja do brzuszka gadam swoje :D
    Zobaczymy - ponoć jak już dzidzia jest na świecie to nagle doznaje się olśnienia, że TAK - to właśnie TO imię będzie nosić nasz dzieć :D
    Więc zobaczymy jeszcze ostatecznie :D
    Karolajn Co do tego, że już ktoś wykorzystał to imię bo "był pierwszy" to co z tego? Jeśli to jest imię które wymyśliłaś sobie dawno temu i Ci się podoba to czemu z tego zrezygnować? Najwyżej będzie dwóch Adasiów i co z tego ;)a jak ktoś powie, że papugujecie (czy coś w ten deseń) to powiedz że to dawno planowane imię było, a że los tak się potoczył to inna sprawa - jak ktoś nie uwierzy albo będzie miał jakieś dziwne opinie na ten temat to się nie przejmuj olej ciepłym moczem i juz :D


    I dziękuję bardzo Wam wszystkim za słowa otuchy, przyznam że aż się popłakałam..
    A połówkowe mamy w czw także zobaczymy co u malucha słychać, zbadamy szyjkę czy ok i oby te skurcze pojawiały się jak najrzadziej ^_^

    Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i miałam Cię Caro pochwalić - wynajdujesz takie super te obrazki z miesiącami, że aż mi się buzia do nich sama uśmiecha i nie raz wyczekuję jak będzie wyglądał nowy miesiąc :)

    Miodzio <3

    Caro lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag dobre z tą cytryną :-D hehe Co do imienia no fakt że możemy nie rezygnować ale samo to że będzie dwóch Adasiów w bliskiej rodzinie mnie zniechęciło. Wiesz gdybym to ja była pierwsza to co innego ;-) ale przecież imion jest dużo ładnych więc jest w czym wybierać a i tak jak mówisz że przy narodzinach mogłoby się je zmienić.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Heheheh :-) Rossmann. Wciąga ;-) Mój Małż jak mu mówię że idę do Rossmanna to zawsze mi mówi abym nie zapomniała swojej karty stałego klienta haha ;-) A teraz tak o tym marzę.. Aaaaa! Jak tam wpadnę to będzie latać wszystko. A od 22.04 ma znowu wejść promocja -49% :-) :-)

    Kochana, no to torba już gotowa tak?
    Jak potrzebna energia to wysyłam moją której nie mam gdzie spożytkować ;-) Fruuuuuuu!!


    Nie całą torba to nie :) Tylko kosmetyczka, bo gdybym zdała się w tym temacie na męża, to zostałabym z pastą do zębów i szczoteczką... Mam też jedną koszulę do kamienia i w zasadzie to wszystko. Po kolejnej wypłacie poszaleje.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:21

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Nic mi nie mówicie o pryma aprilis.. wtedy 1 raz poroniłam - kiepski żart od losu :/ w ogóle zbliża się data kiedy zawieźli mnie do szpitala i swoim zwyczajem widzę, że jakiegoś takiego dołka łapię :/
    A jeszcze wczoraj jakieś skurcze mi towarzyszyły więc... Czacha dymi :/

    U mnie też ten termin tuż tuż... 04-04. Kwiecień nie był zbyt łaskawy.
    No i nic mi o skurczach nie mów... Wczoraj to myślałam, że młody chyba się pospieszył. A chodzenie tylko pogarszało sprawę. Dziś jest spokój...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 13:48

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe każde imię jest ładne ale Aleksander nie zbyt dobrze mi się kojarzy więc na pewno odpada, a dla córki nie wiem jak bym dała bo nie myślałam nawet ;-) dobra niech ja najpierw zajde w tą ciążę a potem bd się martwić o imię :-D hehe

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:21

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag miło mi, że Ci się podobają moje wybory hehe :* Co do cytryny, no to padłam.. Dobre to dobre. W pt wizyta? No to odliczamy z niecierpliwością:-)

    Karola aaaa powiem Ci, że mi zawsze podobało się imię Oliwia. Byłam w nim zakochana :-) Zdarzyło się tak, że w wieku 46lat moja mama zaszła w ciążę i dała siostrze na imię Oliwia. No i mi jakoś przeszło i teraz na podium jest Antosia ;-)

    Samara kosmetyczka to już coś hihi. Znając mnie to będę wariować i torbę spakuje już pod koniec sierpnia :-P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ladybag dobre z tą cytryną :-D hehe Co do imienia no fakt że możemy nie rezygnować ale samo to że będzie dwóch Adasiów w bliskiej rodzinie mnie zniechęciło. Wiesz gdybym to ja była pierwsza to co innego ;-) ale przecież imion jest dużo ładnych więc jest w czym wybierać a i tak jak mówisz że przy narodzinach mogłoby się je zmienić.

    Tego jest całe mnóstwo :P
    choć oczywiście jak na złość nie mogę sobie nic przypomnieć, ale każdy nowy dzie ń przynosi nowe anegdotki :P
    Muszę je zacząć spisywać to się pośmiejemy za jakiś czas :D

    Co do imienia to taka moja sugestoia była, szkoda rezygnować. ALe oczywiście zrobicie jak uważacie :)
    No i właśnie - calanthe w punkt - może będzie dziewczynka i "problem" z głowy :D
    Samara wrote:
    Nie całą torba to nie :) Tylko kosmetyczka, bo gdybym zdała się w tym temacie na męża, to zostałabym z pastą do zębów i szczoteczką... Mam też jedną koszulę do kamienia i w zasadzie to wszystko. Po kolejnej wypłacie poszaleje.

    też kompletuje awaryjną torbę.. ostatnim razem mąż tak mnie spakował (mimo moich wytycznych), że potem jeszcze mi dowoził chyba ze 2 czy 3 razy bo za każdym razem czegoś nie wziął :P
    No i mam problem z piżamą :P Bo wszystkie te co widze dla karmiących to jakieś takie są... może ja jestem jakaś dziwna, ale w jakieś misie czy kwiatki.. nie mówię, że to dziecinne, sama mam z łosiem jedną piżamę i myszką miki :P ale te niektóre wzorki są takiej jakieś babcine :P

    Samara wrote:
    U mnie też ten termin tuż tuż... 04-04. Kwiecień nie był zbyt łaskawy.
    No i nic mi o skurczach nie mów... Wczoraj to myślałam, że młody chyba się pospieszył. A chodzenie tylko pogarszało sprawę. Dziś jest spokój...

    No widzisz, łącze się w bólu.. najgorsze święta w moim życiu, nie zapomnę na pewno :/
    Samara wrote:
    U mnie też ten termin tuż tuż... 04-04. Kwiecień nie był zbyt łaskawy.
    No i nic mi o skurczach nie mów... Wczoraj to myślałam, że młody chyba się pospieszył. A chodzenie tylko pogarszało sprawę. Dziś jest spokój...

    To pewnie później będzie u mnie gorzej :/ ehh.. a jak jeszcze pomyślę, że do tego samego szpitala miałabym jechać to już mnie trzepie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 13:56

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe no jasne że można w końcu na naszym wątku można wszystko ;-) ja też bym na pewno siedziała za kratkami za to marzenia moje :-D

    Caro ładnie i Oliwia i Antosia :-) Oliwie ma właśnie mojego P. Siostra :-D więc ma Oliwie i Adasia bo mma dwoje dzieci żeby nie było że kłamię ;-) o miałam dodać że w kwietniu chrzciny małego Adasia i mój będzie chrzestnym.

    Caro lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć termin porodu na 01.04... wiec będzie trzeba jakoś ten dzień przeżyć :(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w najbliższej rodzinie jest Filipek, Zuzia, Oliwia, Iga, mój Nikos i za niecały miesiąc będzie Basia ;) ja miałam dać coreczce na imię Madzia ale nie wyszlo... :( mam jeszcze w zanadrzu Zosia ;) obym się doczekała :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do "sucharow ciążowych " to ja będąc w ciąży z Nikosiem do robienia ciasta na naleśniki zamiast miksera wzięłam żelazko... niestety po ciazy u mnie zostało pewnie przez kp a nawet było gorzej ;) czułam się jakby moja inteligencja spadła do poziomu -100

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Dziewczyny żegnam się z wami na jakis czas zawieszam starania..
    Musze sobie wszystko przemyśleć, mam dosyć zachowania mojego jestem tak traktowana jakby mnie wgl nie było to co ostatnio się dzieje jest nie do zrozumienia...Przepraszam że to pisze ale musialam się komuś wygadać..

    Judi - rozumiemy, jakby co to wal jak w dym :) Będziemy tu czekać. Czasem warto zrobić pauzę, aby wyjaśnić pewne sprawy.

    Sucharów ciążowych ciąg dalszy... - ja dziś robiłam zrazy i kilka razy liczyłam ile ich jest... Kurdę do 7 nie umiem doliczyć...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi kochana mam nadzieję że się szybko ułoży i wrócisz do nas ze zdwojoną siłą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku i my to rozumiemy. Poukładaj sobie wszystko i pamiętaj że my tu czekamy na Ciebie 3maj się cieplutko ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara czyli to wygląda tak: no dobra liczę 1,2,3,4,5,6 eee... to jeszcze raz 1,2,3,4,5,6 kurde ile było? Eee dobra jeszcze raz 1,2,3... :-D hehe

    Marteczka93, Caro lubią tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Samara czyli to wygląda tak: no dobra liczę 1,2,3,4,5,6 eee... to jeszcze raz 1,2,3,4,5,6 kurde ile było? Eee dobra jeszcze raz 1,2,3... :-D hehe

    Ja tak liczylam pierogi :D
    Się posmiejemy z Ciebie - poczekaj no :D
    Mnie się zdarzyło parę razy coś posolić zamiast osłodzic i odwrotnie.. raz zamiast do cukiernicy sypać cukier to sypnelam do kubka z herbata..
    Takie tam heheszki ^_^


    Judi jeśli masz potrzebę starania zawiesić to rozumiemy ale jak chcesz się wygadac to wal. Kto lepiej wysłucha jak nie my :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
‹‹ 999 1000 1001 1002 1003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ