X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag ze mną to dopiero będą jaja jak ja teraz mam już problemy z pamięcią :-D

    ladybag lubi tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Samara czyli to wygląda tak: no dobra liczę 1,2,3,4,5,6 eee... to jeszcze raz 1,2,3,4,5,6 kurde ile było? Eee dobra jeszcze raz 1,2,3... :-D hehe

    Właśnie tak to wyglądało...

    ladybag, Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak pisalam tego posta wszystko we mnie buzowało. Wkoncu powiedzialam co mnie dręczy i wgl mojemu doszliśmy do porozumienia On cały czas wierzy że wkońcu wyjdzie no i powiedzial że denerwuje się troche tymi wszystkimi dalszymi badaniami i wgl . Postanowiliśmy nie przerywać bo stwierdziliśmy że tak długo to już trwa że trzeba walczyć ale umowilismy się że nie bd żyli tylko staraniami i że pełen luz.
    Przepraszam dziewczyny za moją wybuchowość.
    Ja nie wyobrażam sobie mojego życia bez tego mojego czasami nerwuska. Facet to czasami umie nieźle wyprowadzić z równowagi..
    Jest ok przeprosił i jest porządku złość minęła głową zajęta sprzątaniem hehe musialam odreagować.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój avek mówi sam za siebie zero złości pełen luz i uśmiech od ucha :-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    U nas w najbliższej rodzinie jest Filipek, Zuzia, Oliwia, Iga, mój Nikos i za niecały miesiąc będzie Basia ;) ja miałam dać coreczce na imię Madzia ale nie wyszlo... :( mam jeszcze w zanadrzu Zosia ;) obym się doczekała :)

    ja jestem wybredna jesli chodzi o imiona, mnie sie malo imion podoba.. najbardziej podobaja mi sie zagraniczne a w pl jest problem by tak nadac swojemu dziecku

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Judi dobrze, ze się ułożyło, ogarnęło i uśmiech zawitał :)

    Ja już mam zawiechy, więc w ciąży pewnie będę jeszcze bardziej w innej czaso-przestrzeni :D

    Ale jetem senna (śpię na stojąco) i napuchnięta po tym Cleo i niestety deprechy dostaję, masakra. Jak hormony działają na cały psycho-fizyczny organizm kobiety, szok. Co jak co ale kobieta na prawdę musi czasami dużo wycierpieć, żeby mieć dzidziusia...

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi dobrze ze sobie wszystko wyjasniliscie... trzymam kciuki za staranka! :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    To chyba też zależy o jakie imiona chodzi, powoli zaczyna się to u nas robić coraz bardziej powszechne :)

    mnie sie podobaja imiona hiszpanskie i pare imion z pl :)

    tzn pisownia i wymowa hiszpanska a odpowiednik polski :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 17:22

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z was brala prolutex? jak go lepiej podac w brzuch czy w posladek?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi rozmowa potrafi zdziałać cuda :) Bardzo się cieszę że wszystko gra i ten avek pasuje tu jak ulał. Ma tak zostać! ;)

    Anusias jak napuchnięta? Mów mi tu zaraz! :P

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Judi rozmowa potrafi zdziałać cuda :) Bardzo się cieszę że wszystko gra i ten avek pasuje tu jak ulał. Ma tak zostać! ;)

    Anusias jak napuchnięta? Mów mi tu zaraz! :P


    Relacjonuje moje skutki uboczne: senność i zmęczenie pierwszego dnia kłucie w jajnikach, wzdęcia i zatrzymanie wody i..... deprecha, normalnie mam doła...ale wyczytałam, że to normalne. Ogólnie czuję się jak przed @. Większość objawów napięcia przedmiesiączkowego. Dobrze, że mdłości ani migren nie mam. Mam nadzieję, ze Ciebie ominą te objawy...Każdy organizm jest inny i Ty może nie odczujesz skutków ubocznych, bo ja po dupku też czułam się średnio :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias to ze mną będzie jeszcze gorzej bo ja podatna na deprechy jestem :/ no nic trza się przygotować nawet i na najgorsze. Cel najważniejszy zniosę wszystko! :)

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiesz, ja właśnie jak przeczytałam w ulotce o depresji, to mówię jak tableta może spowodować deprechę :) Ogólnie to samopoczucie jak przed okresem, da się przeżyć. Tak jak Kochana napisałaś, byle zadziałało :) Obecnie jęczę mojemu M. i mi lepiej od razu, bo mnie mizia i rozpieszcza :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O była i nie ma dziwne to :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 21:38

    ladybag lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :-)

    Witam się i mykam do pracy. Miłego dzionka Wam życzę.

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 22 marca 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Każdego dnia wstaje z nadzieją na słońce, a tu chmury.. Buuuu.

    Yoselyn a ten Prolutex to progesteron tak? I podajesz to w zastrzykach? Wydaje mi się, że miejsce zależy od tego co powiedział gin albo co jest napisane w ulotce. Ja bynajmniej nigdy tego nie brałam ;-)

    Anusias no co Ty że aż taki spustoszenie w organizmie. Może musi się on przyzwyczaić i będzie dobrze. Chociaż to o tak przez kilka dni się bierze tak? Ohh tam, ten jeden cykl przepękasz ;-)

    Karola Ty też dasz radę co nie? Ten jeden cykl ;-) <3

    Ja jeszcze ani kawką ani herbatką się nie witam, bo narazie nie chcę mi się szanownych czterech liter ruszać z łóżka. No chyba że na sprawy konieczne ;-) Ale zaraz sprawą konieczną stanie się śniadanie to pewnie o herba się znajdzie :-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro a jakże by inaczej, zniose wszystko dla grocha :-) a co do pogody to ja tak samo jak Ty wyglądam tego słonka i brak :-\ ech...

    Caro lubi tę wiadomość

‹‹ 1000 1001 1002 1003 1004 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ