X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam nowy wątek dla wszystkich starających się już jakiś czas, dla tych które czekają na swoje szczęście i starają się nie zwariować. Mimo tylu prób, czasu który płynie jak szalony i specyfików które zostały zażyte ;) Zapraszam wszystkie kobietki by porozmawiać a możemy o wszystkim, o całym bólu i nie powodzeniach podzielmy się doświadczeniami oraz wesprzyjmy pomocną radą :)

    Margaretka89, zapachmalin, Alicjusz, Caro, Marteczka93, Greetta, Judi22, Ona29, E_wela lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki ;) Mam nadzieje że miło spędzimy tutaj czas ;) Życzę wszystkim powodzenia ;)

    Karolina2787, zapachmalin, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pro po co do mnie starania od prawie dwóch lat o pierwsze bobo jak na razie bez pomocy medycznej. Od następnego cyklu z inofolikiem jedynie ;)

    Margaretka89, magroz26 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się 15 miesięcy. Mamy już jedno dziecko. Synka Oskarka :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja zamiast infolicu polecam inofem, ten sam skład, ale cenowo wychodzi taniej.

    Karolina2787, Tolik123, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    to ja zamiast infolicu polecam inofem, ten sam skład, ale cenowo wychodzi taniej.


    Też tak właśnie czytałam nie dawno o tym i się zastanawiam, dzięki za podpowiedź ;)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :) dołączam chętnie :D my na poważnie staramy się dopiero 3cykl i mamy już dwuletniego synka :) ale chętnie dowiem się wielu ciekawostek, być może część nawet sama wykorzystam :D

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja ciut zawyżyłam nasze starania ;) ale kiedyś nie sądziłam, że będzie to takie trudne myslałam pyk cyk i już a to eee :/ niestety trza się trochę bardziej postarać no to bez tamtych miesięcy co tak myślałam sobie tylko będzie też jakieś 1,5 roku ;)

    Margaretka89, zapachmalin, oczekująca 11 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane za parę lat będziemy te staranka jeszcze miło wspominać ;) Naszym wnuką będziemy opowiadać o stronie ovufriend i o osobach jakie tu poznałyśmy ;) Patrzcie ile plusów z tych naszych starań ;) Jeszcze będziemy za tym tęsknić ;)

    Karolina2787, zapachmalin, Caro, Marteczka93, K.a.s.i.a, Justyneczkaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretko to na pewno ;) jak na razie to ja od następnego cyklu bd na tym foliku nowym co to dziewczyny podpowiadają także ten cykl jest na spokojnie :)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Karolcia trzymać będę kciuki za Twój cykl z folikiem ;) Ale żeby nie było, za ten też trzymam kciuki :D :D :D
    Ja również mam cykl na luuuuuzie ;) Wreszcie, można powiedzieć, że odpoczywam ;)

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wgl mam mega mieszane uczucia co do tego cyklu :( coś czuję, że nic tego nie będzie :( ale nie załamuje się, dzisiaj cały dzień wodnisty śluz także być może zbliżamy się do godziny zero :D hahaha. Ale jeśli faktycznie nic z tego nie będzie to w następnym postaram się ruszyć z kopyta, od samego początku :)

    Margaretka89, Karolina2787, Nats, oczekująca 11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana i wzajemnie kciukam za Ciebie mimo wszystko <3 może na tym luzaku nam coś w końcu wyjdzie :P hihi

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja wgl mam mega mieszane uczucia co do tego cyklu :( coś czuję, że nic tego nie będzie :( ale nie załamuje się, dzisiaj cały dzień wodnisty śluz także być może zbliżamy się do godziny zero :D hahaha. Ale jeśli faktycznie nic z tego nie będzie to w następnym postaram się ruszyć z kopyta, od samego początku :)


    kochana toć to począteczek ;) jazda jazda i nie ma co gadać tylko działać a nóż będzie ten szczęśliwy :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko kochana nie poddawaj się ;) Najlepiej na razie nie myśl o ty wogóle. Jedynie co teraz pozwalam Ci robić to <3 <3 <3 ile wlezie ;) hehehe bo to na pewno przydatne ;) A zamartwianie się na pewno nie :|

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Widzę, ze nowy wątek.
    Postanowiłam, ze też się przyłączę. Mam 24 lata. Właśnie zaczynamy 3 cykl staran. Moim problemem jest podwyzszona prolaktyna i nieregularne cykle. Wierzę, ze tym razem się uda :)
    Trzymam kciuki, żeby każda z nas spełniła swoje małe marzenie <3

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin, Marteczka93, Alunis lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie popieram Margaretkę <3 <3 i jeszcze raz <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 21:55

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. No niby początek ale i nie do końca bo właściwe odkąd mały skończył 8 miesięcy czyli już ponad rok jedziemy na żywioł bez antek, kalendarzy itp. Więc teoretycznie długo. Po prostu trzy miesiące temu stwierdziliśmy że najwyższa pora wziąć się poważnie do pracy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło się widzieć Nats ;) Rozgość się na nowym wątku ;) Mamy nadzieje że będzie Ci tu przytulnie :D :D

    Karolina2787, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc dziewczyny :)
    Widzę, ze nowy wątek.
    Postanowiłam, ze też się przyłączę. Mam 24 lata. Właśnie zaczynamy 3 cykl staran. Moim problemem jest podwyzszona prolaktyna i nieregularne cykle. Wierzę, ze tym razem się uda :)
    Trzymam kciuki, żeby każda z nas spełniła swoje małe marzenie <3


    Kochana jak najbardziej zapraszamy i Witamy Ciebie :) A Ty coś bierzesz na te zaburzenia może? Bo ja niedawno byłam na badaniach hormonalnych i też mi coś tam wyszło za wysoka ale prolaktyna chyba była w normie :/ hmmm

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ