X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Kozamonia mówię o Tobie :) po cichutku gratuluję :* niech maluszek pięknie rośnie :)

    kozamonia lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej laski

    Dziś moje samopoczucie takie samo jak pogoda czyli beznadziejne. Czekam na @ bo dzisiaj powinna przyjść ewentualnie do 2ch dni może być opóźniona bo owu było później. Zastanawiam się nad dalszą stymulacją...

    Caro fajnie że dostałaś powera :-D

    Magdzia a jak Ty się masz?

    Miłego dnia dziewczyny
    Oj tesciowie i brat męża tak mi napsuli krwi że chyba przez miesiąc do siebie nie dojde... ;( normalnie aż wczoraj wieczorem się rozryczalam z nerwów a dzisiaj w końcu pojechali ale czuję się jakby mnie tir przejechał :(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia to współczuję kochana jeju aż tak źle? Na szczęście już po wszystkim nie denerwuj się już bo Tobie nie można Przytulam ❤

    Monia oczywiście również gratuluję i czekam z niecierpliwością na wynik bety :-D

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć Dziewczyny, ostatnio tylko Was podczytywałam, ale nie miałam głowy nic pisać. 3 czerwca byłam na pogrzebie przyjaciółki, która długo walczyła z chorobą nowotworową i tylko o tym myślałam. Ten cykl bez stymulacji, jak się nie uda to muszę przejść na 2 miesięczną antykoncepcję, ponieważ naturalnie mam zawsze tylko 1 pęcherzyk i średnio to się podoba moje gince i chce mi uregulować hormony, więc 2 miesiące przerwy. Przez stres wszystko mi się w cyklu poprzesuwało, okres później i bardzo skąpy itp. Trzymam kciuki za nas wszystkie, te mamusiowe i staraczki, tak jak ja :) Buziaki

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - Po cichu gratuluje. Daj znać jak beta.

    Magdzia - oj współczuję. Aż za dobrze rozumiem to jak bardzo teściowie potrafią namieszać w życiu.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie brat męża zrobił w sobotę taka aferę wszystkim ze skończyło się jego powrotem taksowka do Warszawy (220 km) a tesciowie tak naobiecywali mojemu prawie 3 letniemu synkowi że ten był gotów wsiąść z nimi do samochodu i jechać do nich (350 km od nas) oczywiście skończyło się jedna wielka afera dziecka i płaczem a oni mieli radoche "że niby woli z nimi być niż ze mna"... wiec wystawilam małego na werande i zamknelam drzwi teściowa tak stała przez 10 min z nim i nie wiedziała co zrobic... a to tylko jeden ze "smaczkow" całego ich pobytu...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz siedzę na kanapie i nie mogę do siebie dojść aż cała mną telepie z nerwów...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    W skrócie brat męża zrobił w sobotę taka aferę wszystkim ze skończyło się jego powrotem taksowka do Warszawy (220 km) a tesciowie tak naobiecywali mojemu prawie 3 letniemu synkowi że ten był gotów wsiąść z nimi do samochodu i jechać do nich (350 km od nas) oczywiście skończyło się jedna wielka afera dziecka i płaczem a oni mieli radoche "że niby woli z nimi być niż ze mna"... wiec wystawilam małego na werande i zamknelam drzwi teściowa tak stała przez 10 min z nim i nie wiedziała co zrobic... a to tylko jeden ze "smaczkow" całego ich pobytu...

    O masakra.. niektórzy ludzie to mają nie po kolei w głowie.. współczuję :( a mąż jak zareagował na to wszystko? Między młotem, a kowadłem czy wziął Twoją stronę?

    Mnie brzuch boli :( odstawiłam dziś lutkę i idzie @ :/ Czy któraś z Was podczas brania luteiny miała plamienia? Podobno to może być skutek uboczny. Ja dostałam plamień już 23dc, a zwykle dostawałam max 2 dni przed @.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mąż no cóż dzisiaj był w pracy już... a poza tym to niestety on musi "uszczęśliwić " swojego tatusia i mamusie za wszelką cenę...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka u mnie też były plamienia czy z luteina czy bez...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny moje Kochane! ;)

    Tyyyyyyle do napisania :D Zacznę od Moni kochanej! Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że się uda! I jak szybko Ci wgl beta wyszła pozytywna. Super, cudowne wieści. Bardzo się cieszę i bardzo gratuluję i wgl ściskam kciuki ;) <3

    My po weekendzie wymęczeni ale mega szczęśliwi. Taki mecz to niesamowite przeżycie. 60 tysięcy osób śpiewających hymn. Ciary normalnie ^_^
    Dzisiaj miałam też wizytę i usg. Maluszek machał do mamusi łapką <3 Coś cudownego. ;) Wg książeczki dzisiaj 11t4d wg usg 12t1d. :) Więc rośniemy jak szaleni. 5,54cm szczęścia <3 Wszystko na ten moment super, następna wizyta 3 lipca będę mieć przepływy robione. ;) Może maluszek pokaże mamie co ma między nogami wtedy? :D

    A teraz tak:
    Magdzia- nie przejmuj się, doskonale Cię rozumiem. Nie stresuj się bo nie warto i nie ma sensu. Choć nie dziwię Ci się wcale bo sama też parę razy czegoś takiego doświadczyłam. Powiedz mężowi że koniec z częstymi odwiedzinami teściów bo stres nie służy dziecku ;) Odpoczywaj sobie i ignoruj głupie gadanie.

    Karolcia- ściskam i nadal trzymam kciuki z całych sił. Wierzę, że niedługo się uda. Zwłaszcza teraz po operacji małża, na pewno zaskoczy :)

    Caro- fajnie taki odpoczynek na działeczce zamiast ciągle w domu ;) Super że mogłaś wyjść. Ale co do sprzątania to oczywiście nie żartuj :D Energia energią ale małż świetnie da sobie radę :D :)

    Gaduuuu- jak się czujesz? Kreślnij coś :D

    Samara- jak Stasiu? :) Daje popalić Mamuśce? :D

    Pozdrawiam Was wszystkie! <3 ;)

    Marteczka93, Karolina2787, Caro, kozamonia lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh musze się wam pochwalić misiu wczoraj zjadł swoją pierwszą łyżeczkę marchewki :)
    Na widok łyżeczki buzia sama mu się otwierała i nic nie wypluwal.dziś tak samo jak wczoraj a jutro spróbujemy brokuła:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapachmalin - Staś grzeczny. Głównie śpi, je i obsikuje wszystko oprócz pieluchy... Serio! Grawitacja w jego przypadku nie ma absolutnie zastosowania. Nie mam pojęcia jakim cudem obsikuje się cały, a pielucha jest sucha.
    Pierwsze dwa dni po powrocie do domu były kiepskie. Staś płakał, a ja razem z nim... Baby blues w pełnej krasie. Musiałam wołać na odsiecz mamę.
    Teraz już mamy jako taką rutynę. Jedynie Stanisław nie znosi kąpieli i drze się jakby go obdzierali ze skóry.

    Posok82 lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę teraz ze Samara urodziła dzidzie 2940,a my już mamy 2600 a gdzie jeszcze do porodu :D

    Pokoik w końcu zrobiony i choć zwykle tego nierobie to mogę powiedzieć że jestem z siebie dumna ^_^ ilość diy powala :P wszyscy zachwalaja wiec fruwam pod sufitem :D

    Po cichutku gratuluję i trzymam mocno kciuki za kropeczkę Moni <3

    Madzia nie denerwuj się - Tobie nie wolno ;) ja to męża bym opieprzyla od góry do dołu ze pozwala tesciow na takie zachowanie.. ja rozumiem ze szacunek.do rodziców, że silna więź ale teraz ma też nowa rodzinę pod opieką i to ona powinna być priorytetem..

    Ciesze się, że wszystkie maleństwa w brzuszkach mają się dobrze :) i tak trzymać :)
    Miłego dnia kochane :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :**

    magdzia no współczuję przebojów z rodzinką.. :-/ Masakra jakaś. Nie dość że nie powinnaś się teraz denerwować ani ciut ciut to Ci jeszcze dodatkowo dowalają do pieca.. Ahh trudne są takie sytuacje i pewnie gdzieś dla Męża też, bo stoi pomiędzy. Ale wiesz, olej to, choć pewnie ciężko, bo hormony też robią swoje i bez nerwów :*

    Anusias oczywiście zaciskam kciukasy za ten cykl :* Ale może jednak faktycznie warto spróbować z tymi anty. Sama jakiegoś doświadczenia z nimi nie mam, bo nigdy nie brałam, ale chyba też gdzieś trzeba posłuchać gina.. A wakacje zlecą i od nowa staranka :-)

    Malinka noo tak! Bo Ty na meczu byłaś! Ale musiało być fajosko ;-) A Maluszek jak ładnie rośnie. No bajunia! Miło się czyta takie wieści:-D A co do sprzątania, to nie niee to zostaje tylko w sferze moich marzeń aktualnie hehe.

    myszkaka ja brałam dupka i nie plamiłam, ale nie miałam z tym też wcześniej problemów. Chociaż tak jak magdzia pisze, czasem są, czasem nie ma. Bez reguły raczej. A brzuchol może boli, bo Fasol się wgryza ;-) Bynajmniej odstraszamy małpiszona a sioo!!

    Klaudys no to ładnie! Od marcheweczki się zacznie a ani się obejrzysz a będzie wpylał kotleciory ;-)

    Samara A widzisz, Stasiowi charakterek został hihi. Powiem Ci że o tym że dzieci płaczą podczas kąpieli słyszę baaardzo często ;-) A w nocy daje Maminie pospać?

    Ja wczoraj byłam na wizycie. Ogólnie Mała jest zdrowiutkim i ruchliwym dzieciem ;-) Serduszko i inne parametry wyszły w normie. Waży 448g. Szyjka 4,2cm. Gin dojrzał, że łożysko jest dość nisko usadowione.. (jak nie urok to ... wiadomo) i może zacząć napierać na szyjkę a dodatkowo w miejscu gdzie był krwiak i gin zawsze podkreśla że jest to "słabsze" miejsce. Także leżing na caaałego żeby nie doszło do niewydolności szyjki.. Nic nowego :-/ Gin zapowiedział, że mam wytrzymać chociaż by do połowy września.

    magdzia26, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) dzisiaj już trochę lepiej :)
    Nikos też odpukac z lepszym humorkiem się obudził :)
    Ladybag pochwal się pokoikiem :) ps. Mój Nikos urodził się z waga 3960 a drugie dziecko podobno większe zawsze więc wiesz :P
    Caro super ze córcia ładnie rośnie a ty odpoczywaj i korzystaj z lenistwa :)
    U nas sezon truskawkowo-czeresniowy się zaczął więc ogłaszam czas obzarstwa :D
    A i mamy już jakieś typy imion dla dzidzi - Tymus, Tadziu, Mikołaj ale jeszcze mam czas może coś jeszcze wymyślę :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia wybierzcie mikołaj mój tygrysek będzie miał imienika :)

    Caro prędzej pierogi ruskie po mamie :p

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro - u Stasia zdarzają się noce gdzie sama muszę go budzić na jedzenie. Jednak w większości wstaje do niego trzy razy. Najgorzej jest jak po karmieniu nie chce spać dalej, tylko gapi się i chichra... A matka na fotelu przysypia i boi się że go upuszcze jak faktycznie zasnę.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:53

    Karolina2787, magdzia26, Marteczka93, Caro, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello:-)
    U mnie ostatnio brał czasu na wszystko;-)
    Łącznie z seksem dlatego tez nie zdziwilam się że @ przyszła punktualnie dlatego Carl proszę o kolejny termin na 4.07
    U mnie z przytulankami bardzo gorzej ostatnio a to dlatego że pracujemy na pełnych obrotach jak to któraś z Was tu napisała sezon się zaczął więc i ja mam sezon ....roboty mnóstwo praktycznie o 5 wychodzę o 5 wracam mój o 2 wstaje o 5 wraca że mną więc nie ma siły na seks kładziemy się i śpimy

    Magdzia no niezbyt ciekawie u Ciebie z treściami i trochę gorzej że malz chce ich uszczęśliwić niż Ciebie , jak to pewnie facet problemu nie widzial i jeszcze szkoda małego ciężko takiemu maluchowi potem cokolwiek wytłumaczyć a Ty ? Tobie teraz potrzebny spokój i szczęście... najważniejsze że się już rozjechali i i masz " cisze"

    Caro Ty za niedługo do łóżka przyrosniesz faktycznie nie masz kochana lekko, najważniejsza jest dzidzia teraz więc lezing i liczing czas bo już coraz bliżej;-)

    Karola a Ty nie testujesz? Czekasz grzecznie na @@@ ? Nic nie korci? Nie ciągnie? Hmm tak czy siak trzymam kciuki !

    Gadu no tak no nie zrobiłam oczywiscie badań nawet Caro kopniak nie pomógł:-P

    Veritaserum ja to bardzo trzymam kciuki i wogole to Ci powiem że naprawdę super że tak szybko! Ja czekam pół roku plus komplet badań przedemna za niezla sumke potrzebne rzekomo do laparo
    Nie miałas tego zleconego ? Hiv Kila wzw przeciwciala i sama szczepionka jeju ja tam mam chyba ż 7 oznaczen co muszę zrobić...


    Co do mnie no miałam mega problemy z plamieniami po miesiaczce sama @ trwa maks 4 dni a potem plamienia nawet i do 12dc i gdzieś wyczytalam że to wina niedoboru magnezu , więc sprawilam sobie pluszz plus chelatowany magnez zaczęłam lykac i faktycznie @ się skończyła plamien nie ma - super !!!

    Koza no nie wyniki bety już są? ;-)
    Cichutkie gratulacje i odemnie ;-)

‹‹ 1079 1080 1081 1082 1083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ