Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pewnym momencie to myslalalam ze juz dzidziusie wypuścił bo tak mokro bylo i wyplywalo. A to się okazało ze to mój kisiel w majtach :P z podniety haha.

    Nats, Marteczka93, Caro lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Pamiętam jak mojego nie było 1,5 miesiąca. Jak wrócił i mnie dotknął to czułam się jakby prady jakieś przeze mnie przechodziły :P


    kurde jak mi czasem brakuje rozlaki z miom starym. My ze soba spedzamy 24 godziny na dobre (razem pracujemy). Przez ostatnie 7 lat, to moze z 10 nocy rozlaki bylo i to nie tak, ze pod rzad....a temperamenti oboje jestesmy tacy, ze na prawde wszyscy sie dziwia zesmy sie jeszcze nie pozabijali, hahahahah

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    No i teraz przerwa póki dzieci do kościoła nie pójdą :D



    hahahahahhaha

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laski! <3
    Na początek wspomnę, że z Eurowizji zdążyłam obejrzeć akurat same glosowanie i nawet zagłosowałam na 3 państwa :D Osobiście uważam, że w tym roku konkurencja była naprawdę duża :)
    A jeśli chodzi o mnie, to dopiero mam zamiar wstawać z łóżka :D

    Lago, Nats, Gizmo lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Drogie Panie,

    Gizmo, szaleństwo widzę, szaleństwo :-D Normalnie będziesz tak przesycona plemniorami, że z tego MUSI coś być. No normalnie MUSI! Odprężenie, stęsknione, na totalnym luzie :-)

    Malina, Jaaa to tak to? Ja zara rzucę w kąt te wykresy, bo ino oszukują! Wrrr... Ale motto jest, motta się trzymamy ;-) <3

    Trochę z osobistej relacji - u mnie 20dc, 5dpo, 36,7, nuudy ;-)

    Miłego i słonecznego dnia <3

    Marteczka93, Nats, Gizmo lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Witam laski! <3
    Na początek wspomnę, że z Eurowizji zdążyłam obejrzeć akurat same glosowanie i nawet zagłosowałam na 3 państwa :D Osobiście uważam, że w tym roku konkurencja była naprawdę duża :)
    A jeśli chodzi o mnie, to dopiero mam zamiar wstawać z łóżka :D

    Toż to niedziela, leżenie w łóżko do późnych godzin jak najbardziej wskazane :-D Ja też jeszcze leżę w łóżku, a Małż robi śniadanie. Hahaha B-)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Toż to niedziela, leżenie w łóżko do późnych godzin jak najbardziej wskazane :-D Ja też jeszcze leżę w łóżku, a Małż robi śniadanie. Hahaha B-)

    O to ci dobrze :D
    Ja niestety musze już wstać bo "dzieci" mi płaczą, żeby wyjść na dwór. Więc chcąc nie chcąc musze wstać :P
    A śniadanie muszę robić sama, bo mężulek w pracy :( Ale już mi się mordka cieszy, bo za chwilę zjem gofra z bita śmietana, bananami i kiwi, posypane starta czekolada :D mniaaaam! <3 ktoś coś?

    Caro, nick nieaktualny, Nats lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jescze w piżamie sasasasa

    Nats lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    O to ci dobrze :D
    Ja niestety musze już wstać bo "dzieci" mi płaczą, żeby wyjść na dwór. Więc chcąc nie chcąc musze wstać :P
    A śniadanie muszę robić sama, bo mężulek w pracy :( Ale już mi się mordka cieszy, bo za chwilę zjem gofra z bita śmietana, bananami i kiwi, posypane starta czekolada :D mniaaaam! <3 ktoś coś?

    Dawaj!!!!:-D Najpierw masa, potem rzeźba!

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja też jescze w piżamie sasasasa

    Niedziela dzień lenia :-) Jutro mam wycieczkę w przedszkolu, więc powrót z weekendu będzie lekki i przyjemny :-D

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Niedziela dzień lenia :-) Jutro mam wycieczkę w przedszkolu, więc powrót z weekendu będzie lekki i przyjemny :-D
    yh a mnie ciągną do kościoła ... nie chce mi się no ale.. starszy za rok do komuni idzie więc troszkę czasem trzeba dziecko zaznajamiać z kościołem heh
    w Polsce chodziłam cześciej niż tutaj.. jakoś te msze są takie hm..obłe

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hej ja tylko na moment bo uciekam zaraz na tą mszę i imprezkę nawet odpust się trafił więc przynajmniej będzie dla dziecka mała atrakcja. Ale miałam nie o tym. Test robiłam- zaznaczyłam już na wykresie o 5, negatyw. Super czuły z rosmana... Więc nie pozostaje nic innego jak czekanie na @ no i na razie Was nie opuszczam. Trzymajcie się cieplutko i dobrej niedzieli :)

    Kurde kochana ,a juz myślałam zr będziesz zrażać wiruskami :(
    Przykro wspieram i tule kochana<3
    Milej niedzieli! <3

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Witam :) :P

    Malina nie wierze w ten negatyw :/ pamiętaj motto: Nie ma @, jest nadzieja.

    U mnie dzidziusie wpuszczone w kanal i to dwukrotnie ;)temp ignorowalam. No i teraz przerwa póki dzieci do kościoła nie pójdą :D

    Szalona jesteś! He he :)
    Ale ro super, że wpuszczone w kanał.: )
    Teraz tylko czekac na efekty :)
    Milego dnia! :)

    Gizmo, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    O to ci dobrze :D
    Ja niestety musze już wstać bo "dzieci" mi płaczą, żeby wyjść na dwór. Więc chcąc nie chcąc musze wstać :P
    A śniadanie muszę robić sama, bo mężulek w pracy :( Ale już mi się mordka cieszy, bo za chwilę zjem gofra z bita śmietana, bananami i kiwi, posypane starta czekolada :D mniaaaam! <3 ktoś coś?


    Łaaa ale mi teraz smaka narobiłaś :D mmm kot-oblizuje-sie.jpg[img][/img]

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie się w sobie zebralam i udało mi się ubrać :)
    Chłop już śniadanko też mi szykuje. Kochany :)
    Marta - dawaj tego gofra :D
    My później jedziemy na małe zwiedzanie i festyn. Liczę, ze będzie można tam zakupić jakas kielbache z grilla czy cus :D

    Caro, nick nieaktualny, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;-) my właśnie wstalismy, ale trochę przymuleni jesteśmy, bo dopiero o 1.30 byliśmy w domu więc nocka zarwana.
    Dziś też dzień pełen wrażeń, bo jedziemy na festiwal piwa rzemieślniczego :-D także i zjem coś dobrego i może w domu się napije - bo oczywiście robię za kierowcę

    nick nieaktualny, Nats lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie specjalnie dla Was ślę Wam po goferku! <3
    Dla każdej starczy, bo mam 2 takie talerze :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/04def3131d79.jpg

    Nats, nick nieaktualny, Caro, kozamonia lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    W takim razie specjalnie dla Was ślę Wam po goferku! <3
    Dla każdej starczy, bo mam 2 takie talerze :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/04def3131d79.jpg
    Ale poracja :D
    Jakie ładne serduszka <3

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Dzień dobry ;-) my właśnie wstalismy, ale trochę przymuleni jesteśmy, bo dopiero o 1.30 byliśmy w domu więc nocka zarwana.
    Dziś też dzień pełen wrażeń, bo jedziemy na festiwal piwa rzemieślniczego :-D także i zjem coś dobrego i może w domu się napije - bo oczywiście robię za kierowcę


    No kurczę jak super :) każda tak ciekawie spędza czas tylko chyba ja w domu zamulam ;)

    A tak przy okazji zobaczcie laski można zaliczyć jako pozytyw czy sikać jeszcze pod wieczór?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0420dab18d0.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    W takim razie specjalnie dla Was ślę Wam po goferku! <3
    Dla każdej starczy, bo mam 2 takie talerze :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/04def3131d79.jpg


    Mniami... :D pychotka

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ