Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No pokazałam mu teścik to sam mówi że trza dzisiaj poprawić <3 :D hehe także działamy.

    Gizmo to chociaż wiesz od czego boli :D

    I słusznie! Powtarzać nie zaszkodzi: )
    Kurde ja to już nie pamiętam kiedy robiliśmy z mężem: )
    Chyba w dbiach plodnych ha ha
    Masakra maz wcina mace i caly czas chce , a ja jakos nie mam ochoty :(
    Czekam na @ i nie nogę sie doczekać: (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    I słusznie! Powtarzać nie zaszkodzi: )
    Kurde ja to już nie pamiętam kiedy robiliśmy z mężem: )
    Chyba w dbiach plodnych ha ha
    Masakra maz wcina mace i caly czas chce , a ja jakos nie mam ochoty :(
    Czekam na @ i nie nogę sie doczekać: (


    O masz to kochana trza pracować co to ma być? I obyś się nie doczekała tej @ :)

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    O masz to kochana trza pracować co to ma być? I obyś się nie doczekała tej @ :)

    Mam lenia macicy ha ha
    :D
    Powiem Ci kochana ze muszę isc do lrkarza aby dal mi coś na uregulowanie@ a nie ze cykle trwaja 40dni :(

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola , jakies plany na popołudnie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Mam lenia macicy ha ha
    :D
    Powiem Ci kochana ze muszę isc do lrkarza aby dal mi coś na uregulowanie@ a nie ze cykle trwaja 40dni :(

    To może spróbuj z inofemem tak jak ja ponoć dobry jest na uregulowanie hormonów albo Castagnusa ja bd brała w następnym cyklu bo już zakupiłam on jest na uregulowanie właśnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Karola , jakies plany na popołudnie? :)


    Jak na razie to piwko sobie popijamy ale chyba trza będzie ruszyć tyłek przewietrzyć ;) chociaż przejść się w koło jeziora heh a Ty jakie plany na dziś?

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To może spróbuj z inofemem tak jak ja ponoć dobry jest na uregulowanie hormonów albo Castagnusa ja bd brała w następnym cyklu bo już zakupiłam on jest na uregulowanie właśnie.


    Musze zadzwonić do mojego gina jak dostane @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Musze zadzwonić do mojego gina jak dostane @ :)


    To nie dostaniesz :P ale i tak będziesz musiała dzwonić co by na wizytę iść żeby groszka oblukać :D

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To nie dostaniesz :P ale i tak będziesz musiała dzwonić co by na wizytę iść żeby groszka oblukać :D


    Fajnie by było: )
    Ale z męża wynikami będzie ciężko: (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Fajnie by było: )
    Ale z męża wynikami będzie ciężko: (


    oj tam oj tak kochana wiesz że czasem to jest tak że nawet z niczego wychodzi coś także trochę wiary Aniołku :)

    Angela* lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Fajnie by było: )
    Ale z męża wynikami będzie ciężko: (
    A tak wogole to kluja mnie jajniki na przemian i czuję takie rozciaganie czyli juz @ jest blisko :)

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    oj tam oj tak kochana wiesz że czasem to jest tak że nawet z niczego wychodzi coś także trochę wiary Aniołku :)


    Wiara czyni cuda ! <3
    Zobaczymy co będzie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Wiara czyni cuda ! <3
    Zobaczymy co będzie ;)


    Dokładnie także nie kracz jeszcze :P

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dokładnie także nie kracz jeszcze :P


    <3 dobra kochana narazie uciekam zjesc obiadek na rolki z cora i do tesciow na kawe i ciacho <3
    Do później słońce! Milej niedzieli: )

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    <3 dobra kochana narazie uciekam zjesc obiadek na rolki z cora i do tesciow na kawe i ciacho <3
    Do później słońce! Milej niedzieli: )

    Dziękuję i wzajemnie kochana miłego popołudnia <3

    Angela* lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Masakra maz wcina mace i caly czas chce , a ja jakos nie mam ochoty :(


    tez wcinaj mace, ona dziaja rowniez na kobiety:)
    Angela* wrote:
    Ale z męża wynikami będzie ciężko: (

    jest tu na Ovu dziewczyna, ktorej maz ma mega kiepskie wyniki, morfoligia jakies 1%, ma jakas oligo morfo cholerawiejaka spermie ale facet strzelil zlotym nabojem i dziewczyna chodzi zapylona. Tak wiec glowa do gory:)

    nick nieaktualny, Angela* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe złotym nabojem to fajnie powiedziane :) więc kobiety nigdy nic nie wiadomo...

    Lago, Caro, Angela* lubią tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    jest tu na Ovu dziewczyna, ktorej maz ma mega kiepskie wyniki, morfoligia jakies 1%, ma jakas oligo morfo cholerawiejaka spermie ale facet strzelil zlotym nabojem i dziewczyna chodzi zapylona. Tak wiec glowa do gory:)


    Kochana moj maz ma morfologie 4 % wiec w miarę ok ,problemem jest to ze ma uch niecały milion ;(
    Ale racja dziewczyny nie ma co sie odrazu łamać <3

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe złotym nabojem to fajnie powiedziane :) więc kobiety nigdy nic nie wiadomo...
    Cza czekać na rozwoj sytuacji i walczyc do końca!
    <3

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 15 maja 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Kochana moj maz ma morfologie 4 % wiec w miarę ok ,problemem jest to ze ma uch niecały milion ;(
    Ale racja dziewczyny nie ma co sie odrazu łamać <3


    wal w niego suple.....Androvit, Salfazin, pylek pszczeli, kwas foliowy, witC ale ta 1000. One nie wylecza, ale moga pomoc. Widzialam wyniki facetow, ktorym plemniory namnozyly sie od supli od 3 miesiacach kuracji!

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ