Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test jeszcze raz. Chciałam sprawdzić czy kreska ciemnieje i .... jest ciemniejsza. Uffff teraz jakoś przeżyje do piątku i tej bety :-)

    magdzia dzisiaj już jest kolejny dzień, głowa do góry :-) <3

    Witam się, pierwsza? z ciepłą herbatą. Zaraz zmykam do pracy.

    Miłego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 07:07

    nick nieaktualny, magdzia26, calanthe, ladybag, Samara, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test jeszcze raz. Chciałam sprawdzić czy kreska ciemnieje i .... jest ciemniejsza. Uffff teraz jakoś przeżyje do piątku i tej bety :-)

    magdzia dzisiaj już jest kolejny dzień, głowa do góry :-) <3

    Witam się, pierwsza? z ciepłą herbatą. Zaraz zmykam do pracy.

    Miłego dnia <3

    Super Caro, będzie dobrze :)

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:58

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie chciałam pisać, która na kawę :)

    Dzień dobry tak w ogóle ;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • MalaMiss Autorytet
    Postów: 967 612

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Caro no to super! A nie mówiłam, że zgrubieje? :-) Rozkręcasz się do roli mamuśki, musisz dać sobie troszkę czasu by organizm odnalazł się w niwej roli :-) To teraz na spokojnie czekaj do piątunia - zobaczysz jak Ci beta wystrzeli;-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Insulinooporność. Problem męski (kryptozoospermia)
    01.2013 początek starań. 01.2017 usunięcie ŻPN. 08.2017 klinika. 12.01.18 punkcja (19 oocytów, 15 dojrzałych). 16.03.18 crio (1) :-( 24.04.18 transfer (2) :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim

    Ja już co prawda po kawce ale pogoda u mnie dziś taka że i 3 nie pomogą. Śnieg sypie non stop, ledwo co szłam do pracy a wcześniej jeszcze autobus się spóźnił zmarzlam jak nie wiem :-/ wprost uwielbiam takie dni ech...

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    najlepiej na obie :) podwójne szczęście :)

    Dobrze by było znaleźć się na obu listach :)
    teraz tylko czekać na @ a może jutro pójdę do lekarza na wizytę kontrolną (bo mam wyniki badania histo.) to on mi tam powie czy mi się już szykuje @ i na pewno od razu usłyszę że mam czekać 3 miesiące :(
    no ale co nie będę mówiła że nie czekam :/ no nie małe kłamstewko będzie :)

  • MalaMiss Autorytet
    Postów: 967 612

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie piję gorzką herbatę, bo coś mi średnio po porannej porcji mleka. Yhhh...
    Karola u mnie od 2 h nic nie prószy, więc może u Was też zaraz się trochę rozpogodzi. Pochmurno jest, ale słońce próbuje się przebijać, trochę daje o sobie znać przez cieńsze i bielsze rejony chmur

    Insulinooporność. Problem męski (kryptozoospermia)
    01.2013 początek starań. 01.2017 usunięcie ŻPN. 08.2017 klinika. 12.01.18 punkcja (19 oocytów, 15 dojrzałych). 16.03.18 crio (1) :-( 24.04.18 transfer (2) :-(
  • MalaMiss Autorytet
    Postów: 967 612

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia wrote:
    Dobrze by było znaleźć się na obu listach :)
    teraz tylko czekać na @ a może jutro pójdę do lekarza na wizytę kontrolną (bo mam wyniki badania histo.) to on mi tam powie czy mi się już szykuje @ i na pewno od razu usłyszę że mam czekać 3 miesiące :(
    no ale co nie będę mówiła że nie czekam :/ no nie małe kłamstewko będzie :)

    Przykro mib ale nie jestem w temacie. Czemu miałabyć czekać 3 miesiące? Pod kątem czego robili Ci histopatologię?

    Insulinooporność. Problem męski (kryptozoospermia)
    01.2013 początek starań. 01.2017 usunięcie ŻPN. 08.2017 klinika. 12.01.18 punkcja (19 oocytów, 15 dojrzałych). 16.03.18 crio (1) :-( 24.04.18 transfer (2) :-(
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMiss wrote:
    Przykro mib ale nie jestem w temacie. Czemu miałabyć czekać 3 miesiące? Pod kątem czego robili Ci histopatologię?

    Odczekać po zabiegu łyżeczkowania. 16 stycznia miałam poronienie.

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Dziewczyny jak macie na imię ?
    wiem że Karolina to Karolina:)
    Caro również wiem jak
    Kozmonia_Monika
    MAgda to Magda ?:)
    a Reszta?

    ja mam niesptykanę imie JUDYTA :D



    Ja Paulina :)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim...

    U mnie dziś też taka pogoda, że nic tylko zawinąć się w kołdrę i spać dalej. A tu trzeba było na 8 wstać i do położnej się zwlec... Mróz, śnieg i ogólnie bleee.
    Dobrze, że obiad mam z wczoraj i nie specjalnie muszę się do czegoś zmuszać.

    Caro - super, że ciemnieje. Teraz zluzuj majty i czekaj na koleją betę. Teraz będzie dobrze.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się nawet nie przywitałam...


    w 3M śnieg, zima, zima... my dzisiaj na połówkowe, a tak się nie chce ruszyć dupki :(

    Caro super!

    Kozamonia mamy dziewczynę na wątku starania, która rozważa procedurę in vitro, bez próbowania inseminacji. Mogłaby się do Ciebie odezwać i wymienić myślami? ;)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • MalaMiss Autorytet
    Postów: 967 612

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia wrote:
    Odczekać po zabiegu łyżeczkowania. 16 stycznia miałam poronienie.

    Ojej, bardzo mi przykro... Naprawdę. Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca.
    W takim razie daj znać co powie lekarz i zapiszę Cię na Bocianową Listę na wymarzony termin. Dobrze? Nosek do góry, będziesz miała niedługo upragnionego bobaska. W końcu 2017 musi być naszym rokiem z happy andem!

    Insulinooporność. Problem męski (kryptozoospermia)
    01.2013 początek starań. 01.2017 usunięcie ŻPN. 08.2017 klinika. 12.01.18 punkcja (19 oocytów, 15 dojrzałych). 16.03.18 crio (1) :-( 24.04.18 transfer (2) :-(
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) nadaję z łóżeczka bo u mnie też pogoda do kitu. Lezymy z lumpem pod kolderka jak dwie krewetki :D
    Ja to od paru dni mam problem ze wstawaniem - nie wiem o co chodzi..

    Caro <3

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Ja to od paru dni mam problem ze wstawaniem - nie wiem o co chodzi..


    jak to nie wiesz, o co chodzi.. ciąża :D :D

    ladybag lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    w 3M śnieg, zima, zima... my dzisiaj na połówkowe, a tak się nie chce ruszyć dupki :(

    Ojej <3 pamiętaj o nas pochwalić się wiesci ami ^_^

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMiss wrote:
    Ojej, bardzo mi przykro... Naprawdę. Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca.
    W takim razie daj znać co powie lekarz i zapiszę Cię na Bocianową Listę na wymarzony termin. Dobrze? Nosek do góry, będziesz miała niedługo upragnionego bobaska. W końcu 2017 musi być naszym rokiem z happy andem!

    Pewnie że dam znać co ten mój gin mi powie.
    Wymarzonego terminu nie mam, ważne aby się udało i było potem ok nie tak jak poprzednio.

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Ja dzisiaj zabieram się za robienie paszteciku z królika i gęsi ;) a na obiad rosół z królika .
    Ogólnie powiem wam ze mieszkanie w domu to ciężka sprawa :/ ja juz jestem po porannym odsniezaniu pod domem bo wyjść by się nie dało tak sypie...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    jak to nie wiesz, o co chodzi.. ciąża :D :D

    No tak ale wcześniej jak budzik zadzwonił to mimo iż osiągałam się bardziej lub mniej to jednak tyłek z łóżka zwlokłam :P
    A teraz jak zabita.. albo budzika nie słyszę albo słyszę ale go wyłączam czego nie pamiętam :P przegięcie :P

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
‹‹ 925 926 927 928 929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ