X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy starasz się tak długo...
Odpowiedz

Kiedy starasz się tak długo...

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy staram sie tak dlugo-6 lat to wydaje mi sie to niemozliwym...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Kiedy staram sie tak dlugo-6 lat to wydaje mi sie to niemozliwym...

    No to ja jestem na półmetku... 3lata...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A patologie sie nie staraja chleja i maja..

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom niestety... :(
    To chyba w tym wszystkim jest najgorsze :/

    Demsik lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wniosek taki dziewczyny - nie żałujmy sobie kieliszka winka :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się zgłaszam.Mam niespełna 29lat z mężem staramy się o dziecko .Ja wszystkie badania mam ok.Mojego trudno namówić do lekarza.Narazie bierze witaminy na poprawę nasienie.Ja zaczynam brać wiesiolek oraz fembinon zobaczymy czy coś pomoże.Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas.Tak bardzo pragnę dziecka

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s@ti - jestem w Twoim wieku, w grudniu kończę 29lat, do tego czasu mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciażę. staramy się z mężem już 15cykl. nasienie mojego ok, u mnie brak owulacji i problemy z cyklem. teraz mam sztucznie wywoływaną miesiączkę, bo endo się mega spłaszczyło i nie ma z czego krwawić... szkoda, że mąż nie chce się przebadać, ale dla niego to też stres i wiadomo, że się obawia o wynik. a jak u Ciebie? wszystko ok z cyklem i hormonami? długo się staracie?

‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ