X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Sparky Autorytet
    Postów: 1604 2024

    Wysłany: 19 października 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się w nowym cyklu. Dziękuję dziewczyny, że wierzyłyście dłużej niż ja 😘 Jednak intuicja mnie nie zawiodła. Oby teraz było już tylko z górki.

    Oliwka! Ten Twój wykres wygląda bardzo podejrzanie 🧐⏸️ Chyba pytałaś mnie kilka dni temu o owu po dostinexie, wydawało mi się, że odpisałam, ale jednak nie 😬 No więc owu była w 20dc, ale miałam trochę stresu wcześniej, więc nie wiem 🤷🏼‍♀️ Standardowo mam tak w 18dc.

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - prenatalne 🙏🏼🍀


    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 19 października 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za tą wiarę, bo mi jej całkiem brakuje ❤️ ja myślę, że coś mi tu przeziębienie może mieszać w temperaturze, chociaż mam je już od prawie tygodnia 🤔

    Sparky po tych biochemach to szybko lubi drugi raz zaskoczyć, nie wiem czemu tak jest ale często jest taka prawidłowość ✊ koleżanka z innego wątku - rok się nic nie działo, biochem w sierpniu, teraz jest w ciąży. Też Ci życzę takiego scenariusza 😘 a co do owu czyli nie była jakaś przyspieszona... U mnie tak samo była w 20dc a zwykle mam 20-21dc.

    Sparky lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Oleńka nigdy nie miałam aż takiej utrzymującej się wysokiej temperatury ale miewałam takie lekko trójstopniowe. Więc pożyjemy zobaczymy, jeszcze się wstrzymuje z testowaniem, nie jestem na to gotowa 😉 🙈

    Anka przykro mi 😔 ale trzymam kciuki za Twoje plany i badania, oby za moment zaowocowały 😘
    Teraz tylko czekać na wyniki a nowy cykl tez zacznę od badan hormonalnych bo ostatnie mam z 2019 roku 🙄

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1589 1170

    Wysłany: 19 października 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam Cie rozumiem z niechęcia do testowania :D bo jak się nie udało to będzie boleć świadomość własnej naiwności...

    Anka przykro mi że jedna kreska

    Sparky skoro na nowych lekach zaskoczyło, to jest duża szansa że zaskoczy jeszcze raz :) tego się trzymamy!

    Sparky, anka, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    A ja tam Cie rozumiem z niechęcia do testowania :D bo jak się nie udało to będzie boleć świadomość własnej naiwności...

    Anka przykro mi że jedna kreska

    Sparky skoro na nowych lekach zaskoczyło, to jest duża szansa że zaskoczy jeszcze raz :) tego się trzymamy!
    Nastepnym razem będą dwie tak jak u każdej 😊

  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 19 października 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Dzięki dziewczyny za tą wiarę, bo mi jej całkiem brakuje ❤️ ja myślę, że coś mi tu przeziębienie może mieszać w temperaturze, chociaż mam je już od prawie tygodnia 🤔

    Sparky po tych biochemach to szybko lubi drugi raz zaskoczyć, nie wiem czemu tak jest ale często jest taka prawidłowość ✊ koleżanka z innego wątku - rok się nic nie działo, biochem w sierpniu, teraz jest w ciąży. Też Ci życzę takiego scenariusza 😘 a co do owu czyli nie była jakaś przyspieszona... U mnie tak samo była w 20dc a zwykle mam 20-21dc.

    Oliwka my wierzymy i trzymamy kciuki. Ja dodatkowo oferuje brzuszek do przejęcia 😁 mój lokator tak samo kwapi się do wyjścia, jak Ty do testowania, więc kto wie. .. 😅

    Oliwka91, Olenkaqx lubią tę wiadomość

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 3,24 porazka 🤦‍♀️

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 19 października 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Progesteron 3,24 porazka 🤦‍♀️

    Juz spada przed @. Dziwne, że ta luteina Ci nie wyszła. Następnym razem poproś o taka dopochwowa koniecznie

    A jak inne badania?

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 19 października 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky, jestem z Tobą całym serduszkiem 🧡 Mam nadzieje że zaraz Cię zdrowa ciąża zaskoczy!

    Sparky lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Juz spada przed @. Dziwne, że ta luteina Ci nie wyszła. Następnym razem poproś o taka dopochwowa koniecznie

    A jak inne badania?
    Ja myślę że wyszła tylko ze nie działa na mnie. Po za tym chyba nie powinna spadać skoro ja biorę takto rozumiem . Ja robiłam te białka antytrombina i wszystko w normie 😇
    Od nowego cyklu robie badania hormonalne.
    Do mojego lekarza narazie nie ide wiec albo bede brala duphaston albo na monicie ktoś mi wypisze 😇

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 19 października 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja myślę że wyszła tylko ze nie działa na mnie. Po za tym chyba nie powinna spadać skoro ja biorę takto rozumiem . Ja robiłam te białka antytrombina i wszystko w normie 😇
    Od nowego cyklu robie badania hormonalne.
    Do mojego lekarza narazie nie ide wiec albo bede brala duphaston albo na monicie ktoś mi wypisze 😇

    Anka, ale to wcale nie jest tak że jak bierzesz progesteron to przed okresem prog nie spada. Mało tego- możesz podczas brania nawet dostać okres. Ten naturalny i gwałtowny spadek proga w naszym organizmie przed okresem jest tak mocny ze często żadne tabletki tego nie podtrzymają.
    Sama jak brałam luteine dostawałam okres jeszcze nie kończąc brania tabsów.
    I to nie znaczy ze luteina na Ciebie nie działa, 7dpo pewnie miałaś ładny progesteron

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Anka, ale to wcale nie jest tak że jak bierzesz progesteron to przed okresem prog nie spada. Mało tego- możesz podczas brania nawet dostać okres. Ten naturalny i gwałtowny spadek proga w naszym organizmie przed okresem jest tak mocny ze często żadne tabletki tego nie podtrzymają.
    Sama jak brałam luteine dostawałam okres jeszcze nie kończąc brania tabsów.
    I to nie znaczy ze luteina na Ciebie nie działa, 7dpo pewnie miałaś ładny progesteron
    Nie mialsm ładnego....

  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 19 października 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky przytulam mocno 🤗 teraz pewnie się uda, trzymam kciuki 🍀

    Anka, mam nadzieję że badania powiedzą coś więcej, myślałam że luteina lepsza jak dupek, choć właściwie nie wiem czemu tak myślę 🤔

    Sparky lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 19 października 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie mialsm ładnego....

    Miałaś poniżej 6?:( a mamy pewność ze owulacja była?
    Jeśli duphaston działał na Ciebie lepiej to faktycznie lepiej nie brać lutki 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2021, 19:30

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 19 października 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja myślę że wyszła tylko ze nie działa na mnie. Po za tym chyba nie powinna spadać skoro ja biorę takto rozumiem . Ja robiłam te białka antytrombina i wszystko w normie 😇
    Od nowego cyklu robie badania hormonalne.
    Do mojego lekarza narazie nie ide wiec albo bede brala duphaston albo na monicie ktoś mi wypisze 😇

    A co z inseminacja? Odpuszczasz na razie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2021, 19:36

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    A co z inseminacja? Odpuszczasz na razie?
    Tsk czuje się olsna przez mojego lekarza z moim stwierdzilam ze skonsultujemy nasz przypadek u poleconego ginekologa w Wrocławiu wizyte mam w grudniu dopiero, teraz będę prowadzić monitoringi robic badania itp 😇

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 października 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a z ciekawości do kogo do wro idziecie?😊

    Midzia dzisiaj pełnia, może to jest twoja szansa?🤣
    Ja wcześniej się śmiałam że może mnie tak pełnia ruszyć ale wczoraj przesadziłam z łażeniem i byłam tak połamana że się nie nadawałam na poród. Dziś już lepiej ale do tej pory i tak nigdy to nie działało na mnie😁

    midzia lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 20 października 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przeziębienie odpuszcza a temperatura się trzyma 🥺 boje się, że to jakiś głupi żart. Chyba jutro zatestuje, muszę się w końcu odważyć 🙈

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Anka a z ciekawości do kogo do wro idziecie?😊

    Midzia dzisiaj pełnia, może to jest twoja szansa?🤣
    Ja wcześniej się śmiałam że może mnie tak pełnia ruszyć ale wczoraj przesadziłam z łażeniem i byłam tak połamana że się nie nadawałam na poród. Dziś już lepiej ale do tej pory i tak nigdy to nie działało na mnie😁
    Do dr Jarosza 😊 podobno super lekarz 😊 mojej znajomej bardzo pomogl wiec liczę ze u mnie tez cos wymydli i uda się jeszcze naturalnie

    futuremama lubi tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 października 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka no wykres pięknie wygląda także mam nadzieję że to nie żarty tylko sama-wiesz-co😊
    My też czekamy na twój test😁

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ