X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2339 1414

    Wysłany: 14 listopada 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter
    Właśnie patrzyłam😊 i nastawiałam sobie alarm na 9.50 i będę próbowała złapać termin ✊
    Tylko że może być trudno bo będę w pracy 😬więc jeżeli któraś z Was będzie się nudzić około 10.00 18.11😉 to prosze o pomoc w zaklepaniu terminu .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig)

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Wierzę, że kiedyś się uda ☺️ 🙏 To już było jakieś 5 lat temu, wyszło mocno podwyższone TSH, dostałam skierowanie na przeciwciała i wyszły też w kosmosie, potem wizyta u endokrynologa z USG tarczycy i obraz typowy dla Hashimoto. Ja mam duże obciążenie rodzinne i kontrolowałam TSH tak raz na 1-2 lata i wyszło za którymś razem. Ale po lekach ładnie spadło i teraz już praktycznie nic z tym nie robię tylko biorę euthyrox i tyle :)
    Rozumiem ja zawsze przeciwciała mialsm bardzo niskie anty tpo teraz mam na granicy i znajoma radziła mi to skonsultować i zrobić usg tarczycy bo nigdy nie mislsm i dlatego pytam a tez jej mąż mial wyniki okej a na usg wyszło ze hashimoto...
    Wiec wole sprawdzić 😊

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2339 1414

    Wysłany: 14 listopada 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter
    Pocieszę Cię że w trakcie brania accofilu ( brałam jeszcze prograf i encorton)TNF alfa spadło z 5000 do 186 🤷‍♀️.

    Jak chcesz to prześle Ci zdjęcie przed braniem leków ale już po szczepieniach i już w trakcie ciąży i brania leków .


    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig)

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 14 listopada 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2022, 17:44

  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 14 listopada 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Rozumiem ja zawsze przeciwciała mialsm bardzo niskie anty tpo teraz mam na granicy i znajoma radziła mi to skonsultować i zrobić usg tarczycy bo nigdy nie mislsm i dlatego pytam a tez jej mąż mial wyniki okej a na usg wyszło ze hashimoto...
    Wiec wole sprawdzić 😊

    Pewnie zawsze lepiej sprawdzić jak jest możliwość :) nie pamiętam już jakie tam są normy ale coś 50-100? to ja miałam w jednym jakoś 800 a w drugim niemierzalne. Ale słyszałam, że u niektórych nie muszą się podnosić a jest Hashimoto.

    Dziewczyny też spróbuję złapać ten termin u dr Paśnika 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 13:04

    Otter, Ewelina26 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Pewnie zawsze lepiej sprawdzić jak jest możliwość :) nie pamiętam już jakie tam są normy ale coś 50-100? to ja miałam w jednym jakoś 800 a w drugim niemierzalne. Ale słyszałam, że u niektórych nie muszą się podnosić a jest Hashimoto.

    Dziewczyny też spróbuję złapać ten termin u dr Paśnika 😉
    Ja mam ogólnie w normie tylko na granicy i wole skonsultować i troche tez tsh się podniosło. U mnie norma do 60 ja mam 56 ale te drugie przeciwciała okej może trochę wymyślam ale próbuje juz przyczyny szukać wszedzue

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dziękuję :)
    Najlepiej rejestrować się z swojego konta gdzie jest już wypełniony PESEL, bo nie traci się czasu na wypisywanie danych. Rejestrujesz termin na siebie, a później spróbujemy go przekazać komuś innemu

    Terminy będą dostępne na Salve na sobotę 11 i 18.12.2021

    PASNIK.jpg

    Luzik, bede czatować, a może akurat sie uda

    Otter lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 14 listopada 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może któraś Was ma do odsprzedania estrofem ? Myślałam, ze Martyna33 się ogłaszała ze ma ale jednak to inne leki. Szukałam na forum starając się z pomocą medyczna ale tam estrofem schodzi jak świeże bułeczki 🤣

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaGie wrote:
    Dziewczyny a może któraś Was ma do odsprzedania estrofem ? Myślałam, ze Martyna33 się ogłaszała ze ma ale jednak to inne leki. Szukałam na forum starając się z pomocą medyczna ale tam estrofem schodzi jak świeże bułeczki 🤣

    Być moze bede miala we wtorek ale jeszcze nie jestem pewna na 100%, dowiem sie po wizycie dopiero :p

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie jest któraś chętna na Ovi? :D dowiem się co prawda jutro czy faktycznie ich nie potrzebuje, ale jestem pewna w 99% że będzie do odsprzedania. Termin do 05/2022, przechowywany w lodówce. Brak opakowania, bo za dużo miejsca zajmuje :D

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    A nie jest któraś chętna na Ovi? :D dowiem się co prawda jutro czy faktycznie ich nie potrzebuje, ale jestem pewna w 99% że będzie do odsprzedania. Termin do 05/2022, przechowywany w lodówce. Brak opakowania, bo za dużo miejsca zajmuje :D

    Ovi ciezko będzie Ci wysłać pocztą bo musi miec odpowiednie warunki takie jak w lodówce.. inaczej bedzie bezużyteczny.. Jedynie odbiór osobisty wiec może gdzieś ktoś z twojego miasta mógłby odkupić

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 14 listopada 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Być moze bede miala we wtorek ale jeszcze nie jestem pewna na 100%, dowiem sie po wizycie dopiero :p

    No to już zapraszam do przyjaciółek :D
    A jak przyjmowałas? :) widzę w stopce ze brałaś letrozol + estrofem.

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaGie wrote:
    No to już zapraszam do przyjaciółek :D
    A jak przyjmowałas? :) widzę w stopce ze brałaś letrozol + estrofem.

    Bralam tylko jedna tabletkę dziennie (2 mg) kilka dni przed ovu i tak musiałam brać do teraz ale juz ponoc we wtorek mamy odstawiac tylko najpierw usg czy na pewno wszystko git 😋

    NataliaGie lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    A nie jest któraś chętna na Ovi? :D dowiem się co prawda jutro czy faktycznie ich nie potrzebuje, ale jestem pewna w 99% że będzie do odsprzedania. Termin do 05/2022, przechowywany w lodówce. Brak opakowania, bo za dużo miejsca zajmuje :D
    zgadzam sie z abrakadabra

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki, faktycznie.... 🙈

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra pamietasz może ile dni bylas po owu jak poszlas na monit zeby potwierdzic owu ?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    abrakadabra pamietasz może ile dni bylas po owu jak poszlas na monit zeby potwierdzic owu ?

    Owulka miała być sobota - niedziela ale ja ewidentnie czulam ja w sobotę wieczorem a wcześniej mialam ten taki mega pik.
    Potem na usg bylam od razu w poniedziałek rano i wtorek

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam rozkmine, może któraś mi pomoże. Brałam profilaktycznie acard przed ciążą i teraz od kilku dni nie biorę, ale zastanawiam się czy nie wrócić do niego. Wizytę mam dopiero za tydzień i cholera wie, nie miałam niby problemów z krzepliwością itd ale zaczęłam się stresować tym. Co sądzicie? Zastanawiam się czy iść do mojego gina, który zalecił mi branie acardu (bo czasami wspomaga zajście w ciążę), ale na wizytę chyba bez sensu, bo mam już wybranego innego, na NFZ lekarza prowadzącego... Albo spróbuję zadzwonić jutro do gabinetu, może przez telefon mi powie...

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Owulka miała być sobota - niedziela ale ja ewidentnie czulam ja w sobotę wieczorem a wcześniej mialam ten taki mega pik.
    Potem na usg bylam od razu w poniedziałek rano i wtorek
    to bylas dwa razy na usg ?
    to w sumie wczesnie u mnie bylo podobne bo w sobote albo niedziela potencjalna owu a we wtorek bylam na usg to w sumie moge miec nadzieje że plynu juz moglo nie byc a cialko zolte sie jeszcze nie pojawilo takie mam rozkminy wszystko jest tak naprawde możliwe skoro jestes ciąży a nie mialaś podobno owu :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza wrote:
    Hej dziewczyny! Mam rozkmine, może któraś mi pomoże. Brałam profilaktycznie acard przed ciążą i teraz od kilku dni nie biorę, ale zastanawiam się czy nie wrócić do niego. Wizytę mam dopiero za tydzień i cholera wie, nie miałam niby problemów z krzepliwością itd ale zaczęłam się stresować tym. Co sądzicie? Zastanawiam się czy iść do mojego gina, który zalecił mi branie acardu (bo czasami wspomaga zajście w ciążę), ale na wizytę chyba bez sensu, bo mam już wybranego innego, na NFZ lekarza prowadzącego... Albo spróbuję zadzwonić jutro do gabinetu, może przez telefon mi powie...
    ja chyba bym brala caly czas :)

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ