Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 9 lutego 2022, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie jak się czujesz? Dopadły Cie jakieś objawy?

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Oliwka, tego Ci bardzo życzę, żeby się w kolejnym cyklu udało i drożność już nie była potrzebna ☺️
    Ciekawe ile będzie pęcherzyków u Ciebie na aromku. Prosimy o maks trzy piękne pecherzyki 🍀

    Dziękuję ❤️ dokładnie do 3 🤭 urosło u mnie w ogóle 5, bo jak poszłam na monit po owulacji to były 4 ciałka żółte i jeden pęcherzyk nie wiadomo skąd 16mm się znalazł jeszcze ale nie zdążył 😅 także zdecydowanie za ostra reakcja na to clo

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    CestLaVie jak się czujesz? Dopadły Cie jakieś objawy?


    Bolą mnie piersi, czasem są mdłości z różnym natężeniem, czasem mi słabo, że aż kręci mi się w głowie. Za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że moje dziecko ma się dobrze :) a Ty jak tam? :) jak znosisz ciążę? ;)

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky ja też się stresuje kolejną wizytą, ja mam 2 dni po Tobie :)

    Sparky lubi tę wiadomość

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Moniu.... jakże ogromnie się cieszę !!!!! Po cichutku gratuluję !!! :) kiedy masz wizytę? :) który masz tydzień? ;) ja dziś obecnie 6tydz+5 ;) kolejną wizytę man 16.02. ;)
    Dziękuję ☺️❤️ Dzisiaj trzecia beta, także czekam na wyniki. Do lekarza idę dopiero początkiem marca 😉 u mnie dziś 4t+1d.
    Trzymam kciuki za Ciebie! I za cierpliwość w wytrwaniu do wizyty 😉🍀

    CestLaVie lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika wyniki na pewno będą piekne ✊✊🍀

    Monika7 lubi tę wiadomość

  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Dziękuję ❤️ dokładnie do 3 🤭 urosło u mnie w ogóle 5, bo jak poszłam na monit po owulacji to były 4 ciałka żółte i jeden pęcherzyk nie wiadomo skąd 16mm się znalazł jeszcze ale nie zdążył 😅 także zdecydowanie za ostra reakcja na to clo
    5?? 🤭 o rany! Twój organizm zaszalał 😉 Teraz już będzie lepiej ✊🏻😘

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Bolą mnie piersi, czasem są mdłości z różnym natężeniem, czasem mi słabo, że aż kręci mi się w głowie. Za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że moje dziecko ma się dobrze :) a Ty jak tam? :) jak znosisz ciążę? ;)
    A ja ciążę znoszę bezobjawowo :) w poniedziałek tak jak Sparky mam wizytę u lekarza :)

    Sparky, CestLaVie lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    A ja ciążę znoszę bezobjawowo :) w poniedziałek tak jak Sparky mam wizytę u lekarza :)

    A na którą masz? Ja dopiero na 19🤪

    🩵 2022
    🩷 2024
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Dziękuję ☺️❤️ Dzisiaj trzecia beta, także czekam na wyniki. Do lekarza idę dopiero początkiem marca 😉 u mnie dziś 4t+1d.
    Trzymam kciuki za Ciebie! I za cierpliwość w wytrwaniu do wizyty 😉🍀

    Trzymam kciuki za Ciebie :) czyli teza z immunologia u Was się nie potwierdziła ;) podbnoe jak u nas z tym, że zdaniem pewnej Pani dr plemniki męża nie wypływają z krypt szyjki :)

    Po tym wiem jedno: to loteria

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Trzymam kciuki za Ciebie :) czyli teza z immunologia u Was się nie potwierdziła ;) podbnoe jak u nas z tym, że zdaniem pewnej Pani dr plemniki męża nie wypływają z krypt szyjki :)

    Po tym wiem jedno: to loteria
    Nie nie, u nas się potwierdziło. Mieliśmy inseminację i po prostu podczas preparatyki nasienia zostały wybrane dobre plemniki. Ruch przed preparatyką był około 35%, a po już 83%. Także u nas się udało z pomocą medyczną ☺️

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • NataliaGie Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i CestLaVie !! Ogromne gratulacje! Dużo zdrówka Wam życzę i takiej ciąży jak u Oleńki :) bezobjawowej :)

    Oliwka, ja mam jakieś dziwne przeczycie, ze my w tym samym miesiącu zajdziemy w ciąże 🤣😂🤣😂

    Ja już 2dzien nowego cyklu… może drugi dzień ciąży? 😂😂😂

    Olenkaqx, Monika7, CestLaVie, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 9 lutego 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    A na którą masz? Ja dopiero na 19🤪
    Na 18.30, ale na bank będzie opóźnienie 😂 więc liczny ze wejdę o 19 :D

    Sparky lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 9 lutego 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia polubiłam za drugi dzień ciąży 🤰

    NataliaGie lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Nie nie, u nas się potwierdziło. Mieliśmy inseminację i po prostu podczas preparatyki nasienia zostały wybrane dobre plemniki. Ruch przed preparatyką był około 35%, a po już 83%. Także u nas się udało z pomocą medyczną ☺️

    Wow, Wy mieliście ruch bez preparatyki spoko :) u nas było ruchu do przodu 10%, morfo 1%, ilość 62-66mln. Nam nawet IUI odradzali ha ha :) I tak pamiętam, że miałaś IUI :) dla mnie IUI jest naturalne, skróciło żołnierzykom drogę :) super, że Wam się udało :) cieszę się <3

    A robiłaś msome? Hba i dfi? Dobrze pamiętam ? Co u Was na tą immunologię wpłynęło? :)

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • CestLaVie Autorytet
    Postów: 2067 1147

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Nie nie, u nas się potwierdziło. Mieliśmy inseminację i po prostu podczas preparatyki nasienia zostały wybrane dobre plemniki. Ruch przed preparatyką był około 35%, a po już 83%. Także u nas się udało z pomocą medyczną ☺️

    Kurczę fajne przyrosty !!!! Super :) :) :)

    7VErp3.png[/url]

    ja 33, on 33 - starania od maja 2020, główne od października 2020

    NAPROTECHNOLOGIA-start paź 2021 :) <3

    || 15.01. 2022 :) (9dpo) 20cs !!! :)
    17.01. bHCG 96,84, prog 62,50 (11dpo)
    19.01. bHCG 285,35 prog 63,50 (13 dpo)
    21.01. bHCG 672,42 :) (15 dpo)
    26.01. 4t+6 pęcherzyk ciążowy 5mm z pęcherzykiem zółtkowym <3
    16.02. 8t+2 z usg, dziecko z serduszkiem, 1,84 cm :) <3
    16.03. 12t+2 - 5,84 cm dziecka <3 prenatalne ok, niskie ryzyko wad genetycznych
    13.04. 16t+2 - 10,1 cm, to chłopiec ! ;)
    13.05. 20t+4 - 352 g, połówkowe ok ;)
    08.06. 24t+2 - Cezary ma 709 g ! <3
    07.07. 28t+2 - III prenatalne ok, 1209 g :)
    10.08. 33t+2 - Czarek waży 2500g :)
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, już zaczynam trzymać kciuki ✊🏻❤️

    U mnie beta dziś na poziomie 170,2. Nie wiem czy to dobry wynik czy nie, skoro jest przyrost w normie, ale dużo mniejszy niż dwa dni temu. Na szczęście mam dzisiaj wizytę w klinice, to podpytam 🙂

    CestLaVie, Olenkaqx, abrakadabra, Pomarańcza, Limonka26 lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika7 wrote:
    Abrakadabra, już zaczynam trzymać kciuki ✊🏻❤️

    U mnie beta dziś na poziomie 170,2. Nie wiem czy to dobry wynik czy nie, skoro jest przyrost w normie, ale dużo mniejszy niż dwa dni temu. Na szczęście mam dzisiaj wizytę w klinice, to podpytam 🙂
    Daj znać po wizycie! O której trzymac kciuki? 🍀✊

  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Wow, Wy mieliście ruch bez preparatyki spoko :) u nas było ruchu do przodu 10%, morfo 1%, ilość 62-66mln. Nam nawet IUI odradzali ha ha :) I tak pamiętam, że miałaś IUI :) dla mnie IUI jest naturalne, skróciło żołnierzykom drogę :) super, że Wam się udało :) cieszę się <3

    A robiłaś msome? Hba i dfi? Dobrze pamiętam ? Co u Was na tą immunologię wpłynęło? :)
    Tez byliśmy zaskoczeni tym ruchem, tym bardziej że podchodziliśmy do inseminacji miesiąc po zarażeniu się Covidem 😉 To był najlepszy ruch ze wszystkich badań zrobionych do tej pory. Także wystrzeliliśmy się idealnie 😉 Robiliśmy te wszystkie badania, które wymieniłaś. MSOME chyba było 1 albo 2%, pozostałe były bardzo Ok. Natomiast u nas test MAR bardzo źle wyszedł. I niewiadomo co wpłynęło na te problemy immunologiczne. W badaniach usg było wszystko ok. Mój mąż miał jako dziecko operację brzucha tak nisko właśnie. Lekarz nie był pewien czy to mogło mieć jakiś wpływ czy nie. I mój mąż brał też leki immunosupresyjne przez miesiąc, co pewnie trochę też pomogło 🙂

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Daj znać po wizycie! O której trzymac kciuki? 🍀✊
    Jasne! O 17 poproszę ☺️

    nick nieaktualny, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ