Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w słoneczny poniedziałek 🌞🌞🌞
    Kojarzy mi się, że ktoś miał wizytować w walentynki. Sparky?

    Anka no dziwna ta tamperatura 😕 ale możliwe, że owu była, wiesz jak to z tymi temperaturami jest... A jak ze śluzem? Już kremowy jak w fl?

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się kojarzy ze sparky 😊
    Wiec ogromne kciuki ✊✊🍀🍀 proszę o same dobre wiadomości!

    Sparky lubi tę wiadomość

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky o 19 pierwsza wizyta seduszkowa i ja o 18.30 :)
    Sparky mooocno trzymam kciuki za serduszko 💛

    Martyna33, Sparky, Ewelina26 lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sluz kremowy ale wczoraj byl jeszcze rozcisgliwy/wodnisty,xobaczymy w niedziele pojde na badania i zobaczymy zyje nadzieja ze pomimo beznadziejnej tempki jednak owu była:)

    Olenka za ciebie tez ogromne kciuki ✊✊🍀

    Olenkaqx lubi tę wiadomość

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za kciuki, wizyta dopiero na 19, a ja umieram ze stresu 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2022, 11:11

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajmij czymś myśli.... Pamiętam swoją pierwszą seduszkowa wizytę, trzęsłam się jak osika, pot spływał mi po plecach ze stresu, na zmianę było mi ciepło i zimno. Jak lekarz mnie zobaczył to bez nawet dzień dobry kazał położyć się na fotel na usg, bo myślał że zejdę na zawał :) teraz z uśmiechem to wspominam, wtedy do śmiechu nie było mi wcale. Sparky będzie pięknie :)

    Anka może słaby prog jeszcze że temperatura jeszcze nie odbiła?

    Sparky lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Zajmij czymś myśli.... Pamiętam swoją pierwszą seduszkowa wizytę, trzęsłam się jak osika, pot spływał mi po plecach ze stresu, na zmianę było mi ciepło i zimno. Jak lekarz mnie zobaczył to bez nawet dzień dobry kazał położyć się na fotel na usg, bo myślał że zejdę na zawał :) teraz z uśmiechem to wspominam, wtedy do śmiechu nie było mi wcale. Sparky będzie pięknie :)

    Anka może słaby prog jeszcze że temperatura jeszcze nie odbiła?
    Tak sobie tlumacze :) bo nie wierze ze owulacji nie było zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
    A tez db mysle ze może ten cykl bedzie dziwny a szczęśliwy 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2022, 11:25

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Zajmij czymś myśli.... Pamiętam swoją pierwszą seduszkowa wizytę, trzęsłam się jak osika, pot spływał mi po plecach ze stresu, na zmianę było mi ciepło i zimno. Jak lekarz mnie zobaczył to bez nawet dzień dobry kazał położyć się na fotel na usg, bo myślał że zejdę na zawał :) teraz z uśmiechem to wspominam, wtedy do śmiechu nie było mi wcale. Sparky będzie pięknie :)

    Anka może słaby prog jeszcze że temperatura jeszcze nie odbiła?

    Dziękuję 😘 Ech, myślę, że tego stresu nie da się tak do końca uniknąć 🙈 Ale staram się ogarnąć 🤭

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 14 lutego 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky trzymam mocno kciuki ✊💗

    Oleńka za Was również ✊💚

    Ja dziś drugi dzień z aromkiem i wczoraj znów się słabo czułam, no po prostu źle toleruje te stymulacje. Dziś jest lepiej, mam nadzieję, że już tak zostanie. Czego się nie robi dla celu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2022, 12:08

    Sparky lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 14 lutego 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Dziewczyny dziękuję za kciuki, wizyta dopiero na 19, a ja umieram ze stresu 😬

    Trzymam kciuki ✊

    Sparky lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 14 lutego 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka91 wrote:
    Sparky trzymam mocno kciuki ✊💗

    Oleńka za Was również ✊💚

    Ja dziś drugi dzień z aromkiem i wczoraj znów się słabo czułam, no po prostu źle toleruje te stymulacje. Dziś jest lepiej, mam nadzieję, że już tak zostanie. Czego się nie robi dla celu :)

    Polubiłam za kciuki zanim doczytałam do końca 🙈 Hmm czyli aromek wcale nie jest lepszy niż clo pod tym względem... No nic, to tylko kilka dni, mam nadzieję że wytrzymasz i efekty będą tego warte 😍

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 14 lutego 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki za silne walentynkowe serduszka ❤🤞😍 Czekam na piękne zdjęcia waszych groszków.

    A tutaj mój Bąbelek. Wczoraj skończył 4 miesiące 🥺🥰😍
    IMG-20220214-142739-425.webp
    20220214-132829.jpg
    20220214-132258.jpg

    nick nieaktualny, abrakadabra, Monika7, Olenkaqx, Pomarańcza, Sparky, Oliwka91, midzia, Limonka26 lubią tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z niego juz duży chlopczyk 🥰

  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 14 lutego 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo kiedy tak urósł 🙈 Jeeeju, pierwszy rok to błysk 🥺

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 14 lutego 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet wrote:
    Monika dziękuję 😁 chyba jakiś czas temu pisałaś, ale mi umknęło... Kiedy robisz pierwszy podgląd maluszka? 😍
    25 lutego mam wizytę w klinice ostatnią. To będzie 6+3, to może już będzie serduszko ☺️ A taka u mojego lekarza, u którego faktycznie chcę ciążę prowadzić, to 4 marca 🙂

    Sparky & Olenka, trzymam kciuki za Wasze wizyty. Czekam na same dobre wieści ✊🏻🍀👶

    Juliet, Olenkaqx, Sparky, midzia lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 14 lutego 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow jaki Kazio już jest duży! 😍 Słodziak

    Juliet lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 14 lutego 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po. Młode znowu nie współpracowało i spalo, nie pokazało co ma między nogami :) i termin porodu 30.07 a nie 10.08, serducho pięknie bije :)

    abrakadabra, Monika7, Juliet, Pomarańcza, Sparky, midzia, Martyna33, Limonka26 lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 14 lutego 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    My już po. Młode znowu nie współpracowało i spalo, nie pokazało co ma między nogami :) i termin porodu 30.07 a nie 10.08, serducho pięknie bije :)

    Super, że wszystko dobrze 🥰
    Takie wstydziochy to zawsze dziewczynki 😁🙈

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 14 lutego 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka, to będziecie mieć dłuższe wspólne lato 💛

    Olenkaqx lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 14 lutego 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka najważniejsze, że zdrowy bobasek 🥰 gratuluję ❤

    Olenkaqx lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ