X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wrażenia po meczu?

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:51

  • Ewcia89 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa. Od około 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidzie. Ja jestem w trakcie diagnostyki. Mąż planuje w przyszłym tygodniu zbadać plemniki. Gdzie polecacie? słyszałam, że w niektórych ośrodkach zaniżają wyniki.

  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    I co przypadł ci do gustu ?

    Tak, wydawal sie byc sensowny ale bylam tylko na usg wiec nie bylo czasu na konsultacje. Zaprosil mnie na normalna wizyte. Ma niezle opinie na dobrylekarz.pl. Plusem jest tez ze jest z Ujastek, bo niestety szpital na Kopernika nie przypadl mi do gustu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 22:44

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia89 wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa. Od około 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidzie. Ja jestem w trakcie diagnostyki. Mąż planuje w przyszłym tygodniu zbadać plemniki. Gdzie polecacie? słyszałam, że w niektórych ośrodkach zaniżają wyniki.
    My robilismy w diagnostyce na zyczkowskiego. Nie wyszly dobre ale niewydaje mi sie aby labolatorium mialo jakis cel w obnizaniu ich.

    Nona lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, gratuluje 2 kresek :D i zapraszam na fioletowy watek Krakowianek.

    Witam wszystkie nowe osoby :)

    Mnie piłka nożna totalnie nie interesuje. Ostatnio jak grali polacy to pojechalam przymierzyc fotelik do samochodu. Takiego spokoju w sklepie dzieciowym to ja wczesniej nizgdy nie widzialam...

    Nona, Izziee lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie zal piłkarzy, zasłużyli na to co mają. Moze jakby im zakazali grac w reklamach przez dluugi czas, to by sie wzieli do roboty

    Ja sie paskudnie czuje cos i lece w kimę. Kolorowych Wam :)

  • an1315 Autorytet
    Postów: 701 177

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia89 wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa. Od około 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidzie. Ja jestem w trakcie diagnostyki. Mąż planuje w przyszłym tygodniu zbadać plemniki. Gdzie polecacie? słyszałam, że w niektórych ośrodkach zaniżają wyniki.

    Hej. Mąż robił w macierzyństwie. Nie są dobre, ale szczerze nie słyszałam o celowym zaniżaniu. Zwłaszcza, że robiliśmy je metodą komputerową, więc trudno o błąd ludzki.
    Sam ośrodek mogę polecić. Miło, niekrępująco, pokój badań w podziemiach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też robił w Macierzyństwie i w Artvimedzie 2x na samym początku. Mówi, że jest ok tu i tu. Wyniki podobne były w obydwu miejscach, różniły sie, bo przyjmował też suplementy pomiędzy badaniami więc wiadomo. Do andrologia chodzik jednak do Macierzyństwa, ale to rok temu było

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe Dziewczyny :)
    miło mi tak przy okazji, że część z Was jest po 30-tce, trochę mi raźniej w tej sytuacji z moją 40-chą na karku :)

    Jutro termin @ a do dziś nie ma plamień... no bądź tu mądry człowieku. Wychodzi na to, że plamienia mam zawsze w cyklu ze stwierdzoną odbytą owu. Czyżby owu było powodem plamień? :D rety, nie ogarniam tego...

    Co do MŚ, Selina, mamy podobne piłkarskie gusta widzę :) też oglądam co się da, z przyjemnością te "słabsze" teoretycznie drużyny, które teraz pokazują klasę. A my to totalna porażka, udowodniliśmy wczoraj, że nie należy nam się przejście dalej. Nie ta jakość, gubili się jak dzieci we mgle... nie potrafili celnie sobie podać, jak już mieli piłkę przy nodze to odbierali im w mig, jak leszczykom, naprawdę. Wstyd, wstyd. Jak to Lewy powiedział, starali się ;) ale z pustego to i salomon nie naleje. Sam by nie ograł całej drużyny przeciwnej. Szczerze nawet nie umiem ocenić gry Lewandowskiego, on nie miał co pokazać, bo reszta drużyny nie współpracowała, nie potrafili przejść kawałka boiska, stworzyć okazji. Ech, zapomnieć jak najszybciej, wiocha po całości. Tyle że to raczej problem ich słabego przygotowania, kondycja, technika kuleje. Też obstawiam Chorwatów Selina! :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 40 na karku

    Allende lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Dziwna, albo nie wiedziałam, albo zapomniałam. hehe, w tym wieku to już wiesz, skleroza na porządku dziennym :) nie boisz się, że czas depta nam po piętach? bo ja staram się zachować spokój, ale czasami się zastanawiam, czy zdążę... ale nie panikuję, nie rozumiem w sumie dlaczego, hmm.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się ale nie myślę o tym. Zdążę to fajnie jak nie to nic na to nie poradzę. Niby gin powiedział że u mnie dobrze z owulka jak na mój wiek

    Allende lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli chęć posiadania dziecka nie tak na zabój? ja podobne mam podejście, tyle że obawiam się, że jak już będzie "po ptokach" to wtedy zacznę żałować, że się nie przyłożyłam bardziej. i to będzie straszne, bo będę się gnębić, wiem o tym. więc niby mam luz, ale trochę mnie to przeraża, że go mam, z powodów o których wyżej...

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im się bardziej napinam tym większe G jest

    Wszystko ma swój czas...
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety: 869,70 :D mam nadzieję, że za dwa dni będzie dobry przyrost

    Allende, mi88, Dziwna, Selina, Agnessa, kuzmoni1, Nona, tym_janek lubią tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    Mam wynik bety: 869,70 :D mam nadzieję, że za dwa dni będzie dobry przyrost
    Cudowna beta !! Na pewno bedzie przyrost

    Izziee lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebraliśmy dzisiaj wyniki męża. Morfologia skoczyla z 1 do 4 % :)))
    Odrobinę zmniejszyła się ilość ale dalej w m normie. Spadła niestety ruchliwość i żywotność. Ale i tak wydaje mi się że jest lepiej niż było.
    :) pojawia się nadzieja :)

    Selina, Nona, tym_janek lubią tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż coś suplementowal? Że wyniki się poprawiły??

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dzisiaj w końcu mam wyniki progesteronu 17 ng/ml w 6/7 dpo to dobry wynik?

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ