X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge niesmialo do was dolaczyc ? Zajelo mi to dlugo ale przeczytalam caly watek ;) O sobie ? Jestem z Bronowic, lat 33 z dluga przeszloscia ginekologiczna. 7 lat temu usunelam miesniaka (podsurowicowkowy), rok pozniej ciaza pozamaciczna, w 2018 usuniete dwa polipy (szyjki i endometrialny). Z tego co zdarzylam zauwazyc moj lekarz, slawny dr. L nie ma zbyt dobrych opini. Mysle nad zmiana bo zaczyna mnie denerowac ze przy takiej ilosci pacjentek nic nie pamieta i kazda wizyta zaczyna sie od nowa. No i cena wizyty z USG zabija.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 16:32

    Selina, Nona lubią tę wiadomość

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, mam nadzieję że test dobrze pokazuje bo krecha jest mocna.
    Agnessa wrote:
    Gratulacje :-D, jak Ci się chce jechac, to na Galla ci dziś zrobią bete.

    Ooo nie wiedzialam, że tam dziś można zrobić, ale chyba jednak poczekam do jutra i zbadam od razu progesteron na czczo. Po owu brałam duphaston, ale odstawiłam 3 dni temu i teraz zastanawiam się czy nie powinnam dalej brać..

    Witaj Truskawa85, jeśli nie jesteś zadowolona z lekarza to myślę, że nie ma na co czekać i warto pójść do innego. Ja też bym była zdenerwowana gdybym za każdym razem musiała tłumaczyć z czym przychodzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 16:40

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie nad lekarzem Dziwnej, bylam u niego kiedys na usg na abonamencie z firmy. Zrobilam rozeznanie i rowniez przyjmuje w przychodni L. czyli dostep do dobrego usg dalej bym miala ;)

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje :) dawno u nas nie byli dobrych wiesci :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mojego ginekologa??

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawa hej :) dr L.czyli ten naprotechnolog? Bo innego na L nie znam ;) ale jeśli to on, to zgadzam się, że cena z USG zabija...
    Masz w Bronowicach klinikę, nie chciałaś tam pójść do lekarza? Jak u Was z badaniami (prócz zabiegów które miałaś)?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ludwina mój gin przyjmuje i w medipartner na jasno górskiej chyba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 19:17

    Wszystko ma swój czas...
  • an1315 Autorytet
    Postów: 701 177

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja też pomyślałam, że się przywitam. Śledzę Wasze wpisy od jakiegoś czasu, ale trochę brakło mi odwagi, żeby się przywitać. Może dlatego, że ja nie Kraków, ale bliska okolica.

    Staramy się od niedawna, ale od września 2017 mam problemy z cyklem, po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej. Trafiłam na złego lekarza (Luxmed), który w maju nastraszył mnie, że nie zajdę w ciążę bo nie mam owulacji (a było najprawdopodobniej dzień po owulacji, tyle że on jej nie zauważył). Zleci stymulację i monitoring owulacji, wymagając ode mnie naciąganie systemu (Luxmed nie leczy niepłodności, więc teoretycznie nie można chodzić na monitoringi).

    Zmieniłam lekarza i jestem nim zachwycona. Jasno, rzeczowo, konkretny plan.
    Nie zgodził się na stymulację bez HSG, którego nie udało się wykonać, bo okazało się, że miałam naturalną owulację ;) (Chociaż poprzedni cykl był na Duphastonie z polecenia tamtego lekarza, więc to mogło się przyczynić).
    Mamy też problem z nasieniem (słaba morfologia), badania robiliśmy w Krakowie, pewnie na kontrolne pójdziemy gdzie indziej, z czystej ciekawości.

    Myślę, że tyle o mnie, jeśli macie jakieś pytania, śmiało :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jakiego ginekologa chodzisz

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:51

    an1315 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee cudownie gratulacje! Trzymam kciuki jutro za bete!! Dziewczyny robiła któraś kordys badania w scannmedzie? Labo synevo? Robiłam wczoraj progesteron i 3 inne badania dostałam wyniki 3 Adam a do tej pory nie mam wyników progesteronu co jest ważne dla mnie bo o te wyniki mi chodziło bo było 6/7 dpo i mam stresa

    Izziee lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie @, zaczęłam dziś 2 cykl starań.

    Truskawa, ja mam 35 lat, też jestem z Bronowic :-)

    An, rozgość się!
    To idziemy łeb w łeb, ja dziś też 1dc a ktory to miesiac to juz przestałam liczyc...


    an1315 witaj :) A z ktorej strony Krk jestes chociaz powiedz? jesli mozesz ;)
    Hsg powinno byc wykonywane przed owulacją ok.10dc, czyli rozumiem ze w pozniejszych dniach probowaliscie zrobic? Lekarz madrze gada, ze nie bedzie stymulował bez droznosci. Wlasnine, do kogo chodzisz?


    Przyszlam tu do Was w ogole, bo nie moge patrzec na tą porażkę naszych piłkarzy :P Juz sie nawet nie denerwuje, oni nie zasłużyli zwyczajnie na wyjscie z grupy, graja dramatycznie. Naprawde musiałby sie wydarzyc teraz cud, jakas zmiana w zespole czy ustawieniu (tak jak u Niemców ostatnio), zeby nasi wyszli. Takze jak im sie nie uda, to jakos specjalnie przykro mi nie będzie

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:51

  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Do mojego ginekologa??

    Z tego co pisalas kiedys chodzisz do Piw******ka a prywatnie przyjmuje w przychodni dr L*****na i o tych dwoch lekarzy wlasnie chodzi :)
    Dziwna wrote:
    U ludwina mój gin przyjmuje i w medipartner na jasno górskiej chyba

    Trafilam do niego wlasnie w medipartner na Jasnogorskiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 21:48

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • an1315 Autorytet
    Postów: 701 177

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Izziee cudownie gratulacje! Trzymam kciuki jutro za bete!! Dziewczyny robiła któraś kordys badania w scannmedzie? Labo synevo? Robiłam wczoraj progesteron i 3 inne badania dostałam wyniki 3 Adam a do tej pory nie mam wyników progesteronu co jest ważne dla mnie bo o te wyniki mi chodziło bo było 6/7 dpo i mam stresa

    Robiłam w poprzednim cyklu progesteron w niedzielę, bo tak mi wypadł 7dpo. W szpitalu Żeromskiego (to akurat Diagnostyka) - myślałam, że zrobią na miejscu, bo mają tam laboratorium, ale pani i tak powiedziała, że wysyłają na Życzkowskiego i wyniki będą dopiero we wtorek. Były w poniedziałek wieczorem, to i tak późno. Nie wiem, czemu progesteron im tyle czasu zajmuje?

  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    T
    Przyszlam tu do Was w ogole, bo nie moge patrzec na tą porażkę naszych piłkarzy :P Juz sie nawet nie denerwuje, oni nie zasłużyli zwyczajnie na wyjscie z grupy, graja dramatycznie. Naprawde musiałby sie wydarzyc teraz cud, jakas zmiana w zespole czy ustawieniu (tak jak u Niemców ostatnio), zeby nasi wyszli. Takze jak im sie nie uda, to jakos specjalnie przykro mi nie będzie

    Dlatego postanowilam sobie zaoszczedzisc nerwow i pojechalam na zakupy do Bonarki. O 20 galeria i ulice byly wyludnione :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 21:46

    Nona, Selina lubią tę wiadomość

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • an1315 Autorytet
    Postów: 701 177

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To idziemy łeb w łeb, ja dziś też 1dc a ktory to miesiac to juz przestałam liczyc...


    an1315 witaj :) A z ktorej strony Krk jestes chociaz powiedz? jesli mozesz ;)
    Hsg powinno byc wykonywane przed owulacją ok.10dc, czyli rozumiem ze w pozniejszych dniach probowaliscie zrobic? Lekarz madrze gada, ze nie bedzie stymulował bez droznosci. Wlasnine, do kogo chodzisz?


    Przyszlam tu do Was w ogole, bo nie moge patrzec na tą porażkę naszych piłkarzy :P Juz sie nawet nie denerwuje, oni nie zasłużyli zwyczajnie na wyjscie z grupy, graja dramatycznie. Naprawde musiałby sie wydarzyc teraz cud, jakas zmiana w zespole czy ustawieniu (tak jak u Niemców ostatnio), zeby nasi wyszli. Takze jak im sie nie uda, to jakos specjalnie przykro mi nie będzie

    Hej, u mnie to okolice Wieliczki ;) Próbowaliśmy później, opierając się na tym co mówił poprzedni lekarz, że owu i tak nie było i jednocześnie na moich obserwacjach, że jednak była, ale koło 16 dnia. A tu niespodzianka, bo na USG okazało się, że jest już po ;)
    Lekarza mam koło 40 km od Krakowa, więc nie wiem czy którejś z Was zależy, mogę ewentualnie napisać w pw, bo nie chcę nazwiskami tutaj pisać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa85 wrote:
    Dlatego postanowilam sobie zaoszczedzisc nerwow i pojechalam na zakupy do Bonarki. O 20 galeria i ulice byly wyludnione :)
    My w kinie bylismy, ale wczesniej :P na Zakopiance. W Decathlonie dzikie tłumy :O a juz po 19 w Rosmanie u nas na osiedlu pusto ze hej :D
    Nie żal mi naszych nic a nic. Komentator miał racje mowiac, ze nikt niestety po nich płakał nie bedzie, bo i po czym? ;]

    Uu jak lekarz 40km od Krk, to za daleko jak dla mnie ;)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an1315 wrote:
    Hej, u mnie to okolice Wieliczki ;) Próbowaliśmy później, opierając się na tym co mówił poprzedni lekarz, że owu i tak nie było i jednocześnie na moich obserwacjach, że jednak była, ale koło 16 dnia. A tu niespodzianka, bo na USG okazało się, że jest już po ;)
    Lekarza mam koło 40 km od Krakowa, więc nie wiem czy którejś z Was zależy, mogę ewentualnie napisać w pw, bo nie chcę nazwiskami tutaj pisać.
    Jeśli w stronę Bochni to mogę znać

    an1315 lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa85 wrote:
    Trafilam do niego wlasnie w medipartner na Jasnogorskiej
    I co przypadł ci do gustu ?

    Wszystko ma swój czas...
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ