X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już się przekonałam że niektóre leki są nawet dwukrotnie droższe. A już szczytem było jak kiedyś kupowałam teściowej lek i dałam 16 zł a jej siostra w innej aptece dała 43

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:50

  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    katybest, faktycznie w aptece to chyba tylko herbatke z pokrzywy i szampon ziołowy mają a wszystko inne to nie ryzykują żeby trzymac tylko zamawia i będzie na jutro...

    U mnie zero objawów ani na @ ani na ciążę. Śluzu mało, biały, piersi lekko większe ale przed @ takie same są, podwyżsozna temp to raczej od klimatyzacji w aucie przeziębienie...Czekam do niedzieli na @.
    kurczę, może to zmiana tej pogody tak wpływa na Cb? bo jakieś szaleństwo ostatnio się dzieje, ja urlop już chciałam brać, bo chodzę tak zmęczona, ze szkoda słów. Rano zwlec się z łóżka nie mogę. A jeśli chodzi o apteki to ja już gdzies pisałam ze Ziko na Krowoderskich Zuchów ma wszystko, mamie kupuje na cukrzyce, bo ristfor u nich najtańszy, a moje leki tez nie znalazłam taniej. Dziewczyny dbają żeby mieć wszystko i dobre ceny, a w dodatku tez i uratują w potrzebie. Ja tam jak trafie na dobrych fachowców to się ich trzymam. :-)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję się dwiema rękoma pod postami Agnessy, polecam lekarza bardzo :)
    I u mnie też Knafel była jako opcja awaryjna, na szczęście nie było potrzeby z niej korzystać ;)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie chcę nikogo urazić. Nie miałyście długich nstaran o niewiadomym podłożu. U ciebie Tym_janek wiadomo było, że masz pcos i trzeba wywołać owulke.
    U nas owszem, teraz wyszedł problem ale czy jest to jeden jedyny problem tego nie wiemy. Obawiam się że dr M.moglby nie ogarnąć np.immunologii, bo szczerze do tej pory to tylko ta moja dr potrafiła coś powiedzieć nt.temat, bo nawet immunolodzy nie raczyli mi nic przepisać.
    Mam zamiar pójść do Artvimedu, zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 09:26

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym ogarnianiem tematu też różnie bywa. Bo jedna dziewczyna leczyla się kilka lat u ginekologa sławnego na całą Polskę a niestety przeoczyl rzecz najprostszą którą wyłapal podrzedny gin. Czasami to bywa po prostu przypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 09:36

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Z tym ogarnianiem tematu też różnie bywa. Bo jedna dziewczyna leczyla się kilka lat u ginekologa sławnego na całą Polskę a niestety przeoczyl rzecz najprostszą którą wyłapal podrzedny gin. Czasami to bywa po prostu przypadek.
    Zgadzam się, przesz krakowskie "sławy" już przeszłam i podziękowałam szybko. Totalna porażka. Szczerze to boję się iść teraz do kogokolwiek :( Nie wiem, jak w Artvimedzie nie będą mi chcieli zrobić laparo z histero, to może i do niego uderzę skoro pracuje w szpitalu

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jeden lekarz powiedział że w moim przypadku jest bez sensu robić histeroskopie a drugi sam z siebie zlecił i wyszła przegroda i polip

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to w ogóle za argument, że bez sensu? :/ Echh porażka.
    Ok, zapisałam się do dr M.tez, ale za 2tyg w razie wu

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no argument jak argument mnie nic nie dziwi. Często spotykam się z rozbieżną opinią lekarzy jeden chce coś wdrożyc drugi że nie ma podstaw. A ty człowieku zastanawiaj się komu ufać

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    no argument jak argument mnie nic nie dziwi. Często spotykam się z rozbieżną opinią lekarzy jeden chce coś wdrożyc drugi że nie ma podstaw. A ty człowieku zastanawiaj się komu ufać
    I dlatego za przeproszeniem chce mi się już rzygać na myśl o nowym lekarzu :( Zawsze się ekscytowałam, czekałam z niecierpliwością, że może tym razem usłyszę jakieś konkrety w działaniu. Teraz mam wręcz przeciwnie. Dobrze, że oprócz tego sporo się ostatnio dzieje, to chociaż nie myślę o tym ciągle.

    Oglądacie dziewczyny Mundial? Ja jak tylko mogę :D w sensie nie jedyne w pracy :P zawsze wieczorny meczyk oglądam i te weekendowe. Ogólnie nie oglądam tak normalnie piłki, ligi mistrzów czy coś, ale jak jest Mundial czy mistrzostwa Europy, to baaardzo lubię :D i to każdy mecz, bo często z pozoru te słabe drużyny pokazują dużo więcej niż te mocne - zwłaszcza teraz na tych mistrzostwach! Nie wiem czy tylko ja jestem taka swirnieta na tym punkcie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 08:40

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oglądam ale nie Tak intensywnie jak ty ;) oglądałam może 5 meczy i polski byl najnudniejszy. Lubie takie szybkie akcje. Fajny byl mecz hiszpania portugalia;)
    A co do malych druzyn,to bardzo kibicuje islandii :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    I dlatego za przeproszeniem chce mi się już rzygać na myśl o nowym lekarzu :( Zawsze się ekscytowałam, czekałam z niecierpliwością, że może tym razem usłyszę jakieś konkrety w działaniu. Teraz mam wręcz przeciwnie. Dobrze, że oprócz tego sporo się ostatnio dzieje, to chociaż nie myślę o tym ciągle.

    Oglądacie dziewczyny Mundial? Ja jak tylko mogę :D w sensie nie jedyne w pracy :P zawsze wieczorny meczyk oglądam i te weekendowe. Ogólnie nie oglądam tak normalnie piłki, ligi mistrzów czy coś, ale jak jest Mundial czy mistrzostwa Europy, to baaardzo lubię :D i to każdy mecz, bo często z pozoru te słabe drużyny pokazują dużo więcej niż te mocne - zwłaszcza teraz na tych mistrzostwach! Nie wiem czy tylko ja jestem taka swirnieta na tym punkcie ;)

    Hej, hej, co jakiś czas podglądam co się dzieje i chciałam tylko dodać, że ja też Mundial kocham całym sercem! Oglądamy z mężem mecze codziennie. Polska niestety po Euro rozbudziła w nas nadzieje, jak się okazało, płonne. Uważam, że Nawałka źle ich przygotował, nie mają ani kondycji, ani taktyki. Obstawiam Chorwację na mistrza! PS. Selina, pewnie się spotkamy w Artvimedzie. Trochę straciłam zaufanie do naszego lekarza z Kato i te dojazdy masakra. podejdziemy jednak do 3 IUI i potem kilka miesięcy przerwy i Artvimed. Więc będę zaglądać jak tam Twoje wrażenia z wizyty.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest też taka, że każdy lekarz ma takie rzeczy, które go bardziej interesują i na których bardziej się zna i takie co mniej go interesują i nie bardzo się zna. Przy czym większość nie przyzna się na czym się nie zna, bo teoretycznie w ramach specjalizacji powinni ogarniać wszystko. Więc prawda jest taka, że M. spisał się u mnie z moim PCOS, więc dlatego też go polecam, ale nie mam pojęcia czy immunologię ogarnia. Współczuję bardzo tego szukania. Ja przed M. też byłam u profesora co niby ginekolog-endokrynolog i PCOS to jego konik, a potem okazało się, że jego wizja leczenia to praktyki rodem z lat 90'. A zmiany ginekologa to zawsze dla mnie była trauma, a przed pierwszą wizytą to zawsze siedzę pospinana i tętno mam chyba ze 150 ze stresu.

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla o proszę, widzę że jesteśmy na podobnym etapie :) A kiedy masz 3 IUI?
    Co do meczy, to mnie najbardziej podobał się ten przedwczorajszy Argentyna Chorwacja :D no coś pięknego jak europejczycy rozgromili zespół Messiego! <3 a na mecze Portugalii nie lubię patrzeć, bo mnie ten buc Ronaldo za bardzo denerwuje ;) Nie powiem, ma umiejętności, ale jego zachowanie jest dla mnie nie do przełknięcia...


    Tym_janku zgadza się. Mam takie samo zdanie, dlatego dr M.nie skreślam :) Zobaczymy co mi w Artvimedzie powiedzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 20:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Ja też oglądam ale nie Tak intensywnie jak ty ;) oglądałam może 5 meczy i polski byl najnudniejszy. Lubie takie szybkie akcje. Fajny byl mecz hiszpania portugalia;)
    A co do malych druzyn,to bardzo kibicuje islandii :)
    Dokładnie, Islandia taki mały kraj a trafili na mundial! To jest coś :D i to naprawdę fajnie grają :)

  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś test ciążowy i jest 2 kreska! Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj miałam dostać @, ale nie chciałam testować bo od 3 dni czułam już jajniki jak przed okresem więc złapałam doła. Jutro rano pobiegnę na betę, ale dziś to chyba zwariuję, albo polecę po kolejny test..

    Selina, Agnessa, kuzmoni1, tym_janek lubią tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee gratulacje! :)

    Izziee lubi tę wiadomość

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-D, jak Ci się chce jechac, to na Galla ci dziś zrobią bete.

    Izziee, mi88 lubią tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję

    Izziee lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ