X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym razem może nie dziękuję ;) ale bardzo miłe są Wasze słowa wsparcia i wiara :) Ja tam niestety już nie uważam, że każda zostanie mamą, niestety losy bywają różne. Moja siostra skończyła 39lat, starają się nadal (hmm już sporo lat na pewno), ale szczerze? może to przykre i usłyszę, że nie powinnam tak mówić, ale nie sądzę by im się jeszcze udało. Najważniejsze, to być szczęśliwym samym ze sobą i w małżeństwie :) Cieszyć się z tego co jest tu i teraz i mieć w głowie plan na przyszłość jakby dzieci się jednak nie pojawiły

    kuzmoni1, tym_janek lubią tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda.
    Znajomi moich tesciow w wieku ok 40 lat wlasnie. Bardzo dlugo starali sie o dIecko. Niestety nie wychodzilo. Zdecydowali sie na adopcje, to niestety tez okazalo sie trudne bo w ich wieku nie chca juz noworodkow dawac. Ale udalo im sie. Rodzicami zostali, ale neie swoich biologicznych dzieci.

    Najważniejsze to wspólnie sie wspierac.

    A ile kosztuje to AMH? W diagnostyce powiedziala 190 zl ktos robil taniej? :) rzeczywiscie dosc drogie badanie zeby tylko sprawdzić czy jest ok..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni chyba podnieśli cenę, bo 2lata temu płaciłam chyba 130zl. Możesz obdzwonic jeszcze Synevo i Alab jakie mają ceny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 16:59

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnieśli na pewno, ja w listopadzie w diagnostyce płaciłam 140 zł

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Wam weekend minął dziewczyny? :)
    My się poopalalismy ze znajomymi na Bagrach, piwko i luz...
    Postanowiłam od września mniej pracować :) Skracam sobie godziny pracy i nara :P już się nie mogę doczekać hehe

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina super postanowienie! A jutro masz histero, tak? Będziesz mieć w znieczuleniu ogólnym? Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło.

    Selina lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa wrote:
    Selina super postanowienie! A jutro masz histero, tak? Będziesz mieć w znieczuleniu ogólnym? Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło.
    Tak, to chyba najlepsze co mogę teraz zrobić :D mniej pracować :)
    Zabieg mam w znieczuleniu miejscowym i zaraz po mogę wyjść do domu. Liczę, że będzie lepiej dzięki temu ;)
    Jak tam u Ciebie mamuśka? :)

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tak, to chyba najlepsze co mogę teraz zrobić :D mniej pracować :)
    Zabieg mam w znieczuleniu miejscowym i zaraz po mogę wyjść do domu. Liczę, że będzie lepiej dzięki temu ;)
    Jak tam u Ciebie mamuśka? :)
    Pół roku już zleciało, rozszerzam dietę małej, ale ciężko mi to idzie, jakoś nie ogarniam tego wszystkiego co można kiedy i jak ;-) już skomplikowane rzeczy w pracy, które robiłam sa dla mnie łatwiejsze :-P plus moje dziecię upasione na cycu niechętnie wcina zupki ;-)

    Ja miałam histero w znieczuleniu ogólnym i po jakichś 2 godzinach wypuszczali mnie do domu, jakbym miała znieczulenie miejscowe to chyba bardziej bym się bała, że coś jednak może boleć, ale ja to się denerwuje nawet jak do zwykłego lekarza idę ;-)

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was w najbliższym czasie nie wybiera się do apteki ziko na Krowoderskich Zuchów, albo bywa w okolicy? Bo przez telefon nie mogą mi podać ceny...

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebrnęłam... Od kilku dni Was podglądam, przesledzilam Wasze historie od początku istnienia grupy, więc Was znam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 19:47

    Dlaczego nie?
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina - super postanowienie z ograniczeniem pracy :) życzę wytrwałości w nim! Ja to mam na przykład z tym problem - mniej w pracy, to 10 razy więcej zajęć dodatkowych i zasadniczo bardziej padam na twarz niż pracując :P ja chyba nie umiem się relaksować i wypoczywać :P

    Daj znać po zabiegu jak się czujesz :)

    Asasa, a nie myślałam o blw? Różne warzywka gotowane i niech maluch sam sobie wybiera co chce ;) Podobno gwarantowany bajzel w kuchni, ale do ogarnięcia :)
    Aha, i podobno niektóre dzieci nie lubią zupek i kremów, tylko albo wolą bardzo płynne jak picie albo takie już do pogryzienia (nawet dziąsłami dają radę). Ja podobno byłam takim dzieckiem, co jadło wszystko pod warunkiem, że konsystencja była ok.

    Nie - to teraz powiedz cos o sobie :)



    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile razy trzeba dodawać post żeby dodał się w całości? Opisałam się jak głupek, a ucięło po pierwszym zdaniu

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    Dlaczego nie?
  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 20:24

    Dlaczego nie?
  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest wiedzieć że nie jest się samemu na świecie z tak silnym ciśnieniem na brak okresu,że nie tylko ja dostaje histerii jak kolejny miesiąc i nic... ZE TO NORMALNE WYC PO NOCACH, a potem jakby nigdy nic iść rano do pracy i starać się normalnie zyc... I najważniejsze, że to kiedyś się zmieni taka jak u tymianka,Asasa i reszty brzuchatych, albo już mam. Dla mnie jeszcze kilka dni, kilkadziesiąt stron wstecz, też byłyście starające się i się udało. Wierzę że reszcie też się uda. No i mnie...Jak nie teraz to za miesiac. Ja: 36 lat, wystraszona ok rok temu wysokim LH i FSH, podejrzeniem menopauzy (wujek google potrafi zdiagnozować lepiej niż lekarze ;)) nagle się obudziłam że "JAK TO, JA MAM TYLE LAT??? Kiedy to się stało???, TRZEBA NATYCHMIAST ZACZAC ZYC, JEST POZNIEJ, NIZ SIE WYDAJE" No i działam. Obecnie hormony w normach, wyregulowane metforminą, bo się okazało że mam IO, owulacja jest,Amh też ok, wszystko działa jak w zegarku. Od ostatniego monitoringu w Parens liczę na to ze w środę @ nie przyjdzie i będę mogła iść na bete. Uff. Zrobiłam coming out.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 20:28

    Asasa, tym_janek, mi88 lubią tę wiadomość

    Dlaczego nie?
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku oczywiście, że myślałam o blw, nawet dalej mam taki plan, tylko moja kluska jeszcze sama nie siada, w ogóle to jest straszy leniuszek pod względem ruchowym, dlatego na razie chce ją karmić a jak będzie już siedzieć to pobawimy się w blw.

    Nie - nie wstawiaj emotikonek za dużo albo jakichś innych niż podstawowe bo wtedy ucina tekst ;-)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa wrote:
    Nie - nie wstawiaj emotikonek za dużo albo jakichś innych niż podstawowe bo wtedy ucina tekst ;-)
    Eureka, faktycznie! GIFA też się nie da ;-)

    Dlaczego nie?
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa, a w ciąży też była leniwa kluseczka? Pytam bo naczytałam się mądrych teorii, że aktywność malucha przed urodzeniem już zwiastuje temperament po przyjściu na świat i jestem przerażona tym faktem, bo mój diabeł to nie daje mi chwili nawet spokoju z kopniakami na lewo i prawo, a najlepiej to w przeponę lub pęcherz :p Szukam zaprzeczenia teorii w praktyce, może ty mi je dasz ;)

    A co do karmienia to ja w takim razie trzymam mocno kciuki za samodzielne siadanie, abyś troszkę mniej musiała się gimnastykować w kuchni ;)


    Nie - miło cię poznać :) Dobrze, że cię tam diagnozują i ustawiają na lekach, IO potrafi mocno namieszać w organizmie. Dobrze jest też przy tym trzymać dietę o niskim indeksie glikemicznym, nie wiem czy stosujesz? Trzymam kciuki aby @ nie przyszła, a beta wyszła pozytywna :)

    Asasa lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Cię pocieszę ;-) ale w ciąży to brzuch mi chodził na prawo i lewo, kopała mnie dosyć mocno, i często miała czkawkę i to się sprawdziło bo po urodzeniu czkawka pojawiała się często i to nawet do dziś się zdarza. A z tym temperamentem to może też się zgadza bo Emilki zostawić samej na chwilę się nie da bo drze się niemiłosiernie. Ale Aniela na pewno będzie aniołkiem :-D takie imię zobowiązuje.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie - witaj :) Co to za pesymistyczny nick? :P heeh, żarcik.
    Widać wszystko jest na dobrej drodze u Ciebie, a jak mąż? Miał jakieś badania? U kogo leczysz się w Parens?

    Ja się witam z kolejeczki do rejestracji na oddział ;) Jeszcze się okazało, że stałam w złym miejscu i w porę nawet się zorientowaliśmy, że to gdzieś indziej :P
    Trochę stresa mam, ale ogólnie dobry humor :)

    Asasa lubi tę wiadomość

  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina-nie mam pojęcia skąd taki nick. Chyba ustawiłam nieświadomie, a nie potrafie go zmienić z pozycji telefonu. W sumie wolalabym" TAK" :-)
    Męża nie mam. Ale mam cudownego faceta z którym żyje na nielegalu. U niego kiepsko z ruchliwością i lepkością, reszta parametrów w normie. Na razie się suplementuje Ekstraspermem i innymi witaminami i we wrześniu jak wrócimy z wakacji robi powtórkę badań, żeby sprawdzić czy coś zadziałało. Robił badania w Diagnostyce na Zyczkowskiego ok dwa miesiące temu, oddając próbkę w obskurnej toalecie, w szczytowym momencie ktoś obok puszczał bąka, a ktoś inny łapał za klamkę, więc tłumacze sobie że chłopaki się że stresu tak do siebie poprzyklejali ... I mam nadzieję że nie jest aż tak źle jak wyszło na badaniach. W każdym razie ma zbadać dodatkowe parametry. A ja wtedy zrobie HSG, którego się trochę cykam.
    BTW, SELINA- trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze zabiegi :-)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Dlaczego nie?
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ