X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wyszłam ze szpitala z niczym, zabieg odwołany :( Plamię i ogólnie nie jest to p.wskazanie do histero, ale wymaz mi pobieranie jeszcze na czystość i nie dało się go roku zczytac przez to plamienie... Zwariuję :( Najlepsze, że na własną rękę zrobiłam też ten wymaz w czwartek, miały być szybko wyniki, odswiezalam jeszcze dziś i nie ma. Kolejny raz muszę zabieg przekładać. Siedzę i ryczę, bo dość już nam. Znowu planować termin (nie mogłam się od razu umówić, bo kobieta z recepcji na urlopie (tak samo jak mój dr z resztą, ktoś inny miał zabieg wykonywać), brać wolne, odwoływać klientki... Znowu to czekanie, ten stres. Czuję się naprawdę wykończona

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że u mnie mój gin nad wszystkim czuwał i termin szybko ustalił z badaniami mnie przygotował nawet pilnował żeby mnie w kolejce na histeroskopie nie przesuneli tylko zaraz rano byłam. Co prawda inny szpital ale mogło być tak samo

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Dobrze że u mnie mój gin nad wszystkim czuwał i termin szybko ustalił z badaniami mnie przygotował nawet pilnował żeby mnie w kolejce na histeroskopie nie przesuneli tylko zaraz rano byłam. Co prawda inny szpital ale mogło być tak samo
    Ale to nie ma znaczenia czy pilnowałby czy nie. Plamie przy tych antykach i z wymazu nici, zabieg moglby byc jakby zdarzyl mi dotrzec wynik z czwartku a wciaz go nie mam. Teraz jak sie na wrzesien umowie, to tez nie mam gwarancji czyw dniu zabiegu nie bede plamic... i tak wkolko.
    Ja juz nie mam pretensji o jakies kolejki itd., wzielam dzien wolnego i liczylam sie z tym, ze tam zabawię (chociaz o 12 moglam juz po zabiegu stamtad wyjsc jakby do niego doszło). Dr ma urlop, wiec ciezko by z niego rezygnował. Zal mam tylko, ze nie odpisał mi na smsa w sprawie tych plamien

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, strasznie mi przykro :(

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin teraz tez bede miec szybko raczej, bo mi powiedzieli, ze jak 3.09. zadzwonie to na dniach dostane. Jest to niby bez roznicy, bo wciaz bede na tych anty.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on dopilnowal tak że wszystkie wyniki miałam już gotowe i nic mi nie musieli robić

    Wszystko ma swój czas...
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież lekarz wie że przy plamieniach zbadać posiew może być trudno.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Przecież lekarz wie że przy plamieniach zbadać posiew może być trudno.
    no to widzisz, nawet Pani w rejestracji jak sie zapisywałam telefonicznie powiedziała mi, ze plamienia nie są p.wskazaniem. Wczesniej miło poinfrmowała mnie, ze posiewu na czystość nie muszę mieć, bo zrobią mi na miejscu. Tak się idzie tam dogadac... szpital uniwersytecki :/
    Druga sprawa, ze na histero byłam ja i jeszcze jedna kobieta. Jej znowuz zle wyszła ta czystosc a mojej nie mogli odczytac no i zaden zabieg sie nie odbył. Jaja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 14:36

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po prostu nie chcieli dzisiaj takich zabiegów robić i zrobili wszystko żeby nie było. Tam na Kopernika to już nie raz słyszałam że jak twój lekarz nie jest tam znaczący to takie jaja robią. Rodzace wysyłają gdzie indziej jak nie jesteś dla nich ciekawym przypadkiem

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Może po prostu nie chcieli dzisiaj takich zabiegów robić i zrobili wszystko żeby nie było. Tam na Kopernika to już nie raz słyszałam że jak twój lekarz nie jest tam znaczący to takie jaja robią. Rodzace wysyłają gdzie indziej jak nie jesteś dla nich ciekawym przypadkiem
    Może doktorek sobie postanowił, że nie będzie za kolegę odwalał jego pacjentek :/ Cholera wie. Aczkolwiek ten Z.u którego miałam mieć histero robione, to on się tam głównie tym zajmuje a nie ci profesorowie, więc wydaje mi się że jest znaczący.
    Coś czuję jednak, że po tym zabiegu moja noga prędko tam nie postanie

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina przykro mi, że nic z tego dziś nie wyszło, ale trzeba szukać pozytywów i teraz zabieg pewnie zrobi Ci Twój lekarz, a z tego co mówisz jest specjalistą od histero, to chyba lepiej:-)

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa ja to juz wiem, ze nic nie wiem...
    Szczerze, to zadnych pozytywow teraz nie widze. 2x gadałam z lekarzem ktory miał mi zabieg robic dzis. Kazał wciac do konca kolejne opakowanie Qlairy czyli przez kolejne 17dni, to ile bedzie trwał moj cykl? Dodam, ze zaczał sie 1.08. Mowilam mu, ze wiecej opakowan nie mam. Tabsow wystarczy mi do 5.09. a moj dr wraca z urlopu 3.09. Cudownie, znowou kurrrr mam kombinowac co robic, bo tamten nie raczył mi wypisać recepty na kolejne opakowanie.
    Wszyscy sa zajebistymi specjalistami do polecenia Och i Ach dopoki ja kurcze do nich nie pojde :/ ZAWSZE musze miec akcje/niedomówienie z kazdym lekarzem, takie moje szczęście.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, sytuacja nie za ciekawa, ale na pewno jest z niej jakieś wyjście, nie łam się. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale wzloty i upadki są wpisane w starania i tak to już jest. Jak braknie Ci tabletek to idź sobie do kogoś prywatnie.

    Ja pozytywnie naładowana wróciłam z Francji. Zostałam po raz drugi mamą chrzestną i chrzest mnie wcale nie dobił, wręcz przeciwnie. Czuję się trochę mamą:) Zresetowałam się totalnie. O Polsce i problemach zapomniałam zupełnie, to takie cudowne uczucie, czułam się jak kilka lat temu, kiedy pojechaliśmy na pierwsze wakacje razem. No a dzis na dzień dobry w pracy info o ciąży koleżanki, która ze swoim facetem jest kilka miesięcy. Zabolało. No cóż, trudno. Staram się obecnie skupić na czym innym, nowych studiach, wprowadzeniu bloga w życie. Dobrze mieć taką odskocznię.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla cieszę się, że odpoczęłaś :) i że się tam dobrze czułaś. Nie byliscie wczesniej z mezem razem na wakacjach?
    Kolezanka sobie 'wpadła' rozumiem?


    Ogarnę sytuację, jak mi brak pigułek mam kolezanke farmaceutkę. Nie o to chodzi. Chodzi o to, ze znow lekarze stawiaja pacjenta w sytuacji, gdzie musi kombinować.
    Chodze jak tykajaca bomba, bo dzien w dzien mam po kilka h bole okresowe i jade czesto na p.bolowych. Czaicie być cały cykl jak na okresie? :( to nie do zniesienia. Jestem marudna i wiem, ze sie tu tylko żalę, ale poprostu to silniejsze ode mnie

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Anuśla cieszę się, że odpoczęłaś :) i że się tam dobrze czułaś. Nie byliscie wczesniej z mezem razem na wakacjach?
    Kolezanka sobie 'wpadła' rozumiem?


    Ogarnę sytuację, jak mi brak pigułek mam kolezanke farmaceutkę. Nie o to chodzi. Chodzi o to, ze znow lekarze stawiaja pacjenta w sytuacji, gdzie musi kombinować.
    Chodze jak tykajaca bomba, bo dzien w dzien mam po kilka h bole okresowe i jade czesto na p.bolowych. Czaicie być cały cykl jak na okresie? :( to nie do zniesienia. Jestem marudna i wiem, ze sie tu tylko żalę, ale poprostu to silniejsze ode mnie

    Kurcze, nie wiedzialam ze Cie caly czas boli, moze masz zle tabletki? Ja bym sie jeszcze umowila do kogos na wizyte. Kurcze, przykro mi ze tak wyszlo z tym lekarzem, wiem co czujesz, czlowiek sie nastawi ze juz bedzie dobrze, a tu znowu pod górkę. Co do kolezanki to nie wpadla a byla to swiadoma decyzja, ech jak laski to robia? A co do wakacji, moze sie zle sie wyrazilam. Chodzilo mi o pierwsze wakacje z moim mezem, bo byly w tym samym miejscu. Generalnie to podrozujemy jak opetani.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Kurcze, nie wiedzialam ze Cie caly czas boli, moze masz zle tabletki? Ja bym sie jeszcze umowila do kogos na wizyte. Kurcze, przykro mi ze tak wyszlo z tym lekarzem, wiem co czujesz, czlowiek sie nastawi ze juz bedzie dobrze, a tu znowu pod górkę. Co do kolezanki to nie wpadla a byla to swiadoma decyzja, ech jak laski to robia? A co do wakacji, moze sie zle sie wyrazilam. Chodzilo mi o pierwsze wakacje z moim mezem, bo byly w tym samym miejscu. Generalnie to podrozujemy jak opetani.
    Nawet nie wiem do kogo się umówić. Terminy też pewnie będą. Napisałam kolejnego smsa do dr i 2x poprosiłam o odpowiedź, cisza. Zobaczymy czy w ogóle zareaguje. Jeśli mnie oleje, to po tej histero żegnam się z nim. Mam w planach wizytę u dr Knafel, też odległe terminy ma.

    Achhh czaję z tymi wakacjami teraz ;) A gdzie dokładnie we Francji byliście? Ja zjeździłam ją chyba wzdłuż i w szerz, nooo prawie ;) i mam wielką ochotę jeszcze raz na lazurowe wybrzeże <3 Może za rok :)
    Co do koleżanki, cóż, pozostalo życzyć szczęścia dla nich i super, że tak szybko im się udało.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie chcesz sprobowac u Maduzi? On nie ma odleglych terminow. Bylismy w Oksytanii, to tez na poludniu ale wyzej niz Prowansja. Ja sie akurat Lazurowym Wybrzezem rozczarowalam, za duzo komerchy jak dla mnie, a moze tez miałam za duze oczekiwania. Marzę teraz o Brytanii i Alzacji.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A nie chcesz sprobowac u Maduzi? On nie ma odleglych terminow. Bylismy w Oksytanii, to tez na poludniu ale wyzej niz Prowansja. Ja sie akurat Lazurowym Wybrzezem rozczarowalam, za duzo komerchy jak dla mnie, a moze tez miałam za duze oczekiwania. Marzę teraz o Brytanii i Alzacji.
    My byliśmy nad lazurowym w LA Croix Valmer głównie, tam mieliśmy domek. Objechaliśmy też st.stropez, ale blichtr i przepych na maxa odstraszają ;)
    Wolałam tam w okolicy małe, ciche miasteczka z wąskimi uliczkami, woda piekna, plaże i samo wybrzeże też mi się b.podobalo :)
    Tej Oksytanii nie znam :P Brytania za zimna jak dla mnie trochę. Miałam ochotę jeszcze St.Michel na północy zobaczyć, podobno most i samo miasteczko piękne.

    A widzisz zapomniałam o Maduzi, myślisz by uderzać do niego teraz w trakcie tego leczenia? Nie wkurzy się gość, że oczekuje na zabieg u innego dr a przychodzę do niego po pomoc? ;)
    Na smsa wciąż odpowiedzi nie dostałam

  • Nie Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam Maduzie. Poszłam do niego za pierwszym razem, bo zależało mi na szybkim terminie w Parens, ale nie zamierzam zmieniać, jest super! I ładnie rysuje :)

    Dlaczego nie?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wrote:
    Też polecam Maduzie. Poszłam do niego za pierwszym razem, bo zależało mi na szybkim terminie w Parens, ale nie zamierzam zmieniać, jest super! I ładnie rysuje :)
    Jednak nie jestem w stanie do niego sie dostać, mimo, że ma terminy nawet na jutro. Wszystko popołudniu, w sobotę robi tylko usg, nie przyjmuje na wizyty. Ja wszystkie popołudnia do 18-19 mam zajęte w tym i w przyszłym tygodniu :/ i nawet nie mam możliwości manewru

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ