X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 4 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami piekne sny sa gorsze niz koszmary. Oby to byl znak Selina!

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Czasami piekne sny sa gorsze niz koszmary. Oby to byl znak Selina!
    A coś Ty, jakby to miał być znak to bym już chyba z 5 dzieci miała :D nie raz mi się ciąża śniła czy poród

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 4 września 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci sie sni to sie wysni. Ja jestem przesadna. Choc hajtalam sie w maju no i mam za swoje.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Jak Ci sie sni to sie wysni. Ja jestem przesadna. Choc hajtalam sie w maju no i mam za swoje.
    Ja w lipcu, też bez R hehe :D to nie ma znaczenia. Ja staram się nie być przesadna, ale czasem otoczenie tak głupio gada i nakręca niepotrzebnie ;)

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 5 września 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mężatka z maja i się udało, nie ma sensu wierzyć w przesądy ;)

    A prawo jazdy zdałam 9 lat temu, udało się za pierwszym razem, uwielbiam jeździć i u nas to ja zawsze siedzę za kierownicą, męża trzeba zmuszać do jazdy bo bardzo nie lubi. Jest dobrym kierowcą ale mówi, że za bardzo go to stresuje. A jeśli chodzi o predyspozycje płci do jazdy samochodem, wszystkie badania i testy wskazują, że nie ma różnic między płcią i umiejętnością prowadzenia pojazdów, większe znaczenie mają indywidualne cechy osobowości. I np. W mojej rodzinie kobiety zdecydowanie lepiej prowadzą niż faceci :)

    Dziwna, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku to u mnie chyba podobnie :P Tata nie ma prawka, nigdy nie było auta w domu. Dopiero jak rodzeństwo dorosło i pozdawało egzaminy, to później w dorosłym wieku pokupowali auta. Brat jeździ słabo, boję się z nim jeździć ogólnie, choć (tfu tfu) nie miał żadnego wypadku (stłuczka się zdarzyła). Jest haotyczny i nie zwraca uwagi na wiele rzeczy oraz to ekhmw mistrz lewego pasa :/ szlag mnie trafia jak tak jedzie. Najlepiej siostry chyba jeżdżą :P ja się do tego grona nie zaliczam niestety hehe

    Laski dziś mam 35dc i @ nie widać a wywołuję go na wszystkie sposoby ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to może @ zapomni o tobie na jakiś czas??

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 września 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bete robilas albo test?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina to może @ zapomni o tobie na jakiś czas??
    Tiaa, nie teraz ;) Jestem po antykach przecież :) byłyby jaja jakbym w ciążę zaszła na antykach :D
    Test robiłam w sobotę (31dc), biel, więc nima na co liczyć. Dupka odstawiłam w zeszly wtorek, to na dniach może przylezie

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 września 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po antykach czasami sie w mig zachodzi ha ha. Cos Cie dlugo trzyma po tym dupku.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka zaszła w ciążę na antykach a druga że spirala

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 5 września 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna, to wyjatkowo pladna masz kolezanke. A z naszymi problemami i staraniami to byloby bardzo wrecz niedorzeczne :D
    Ale selina oczywiscie kciuki za Ciebie. Moze zisci sie maly cud :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 5 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po dupku to tak do 10 dni powinna @ przyjsc. Ale jak mialas te plamienia to moze na antykach nie ma juz co przychodzic, bo nie zostalo nic do zluszczania (?) Intensywne mialas te plamienia?
    Oczywiście też trzymam kciuki za mały cud ♡ Ale mysle tez glosno o co chodzi, gdyby jednak nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 16:28

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku byłam w 21-22dc bodajże u Waszego dr M.i robił mi usg. Endo miało 20mm, mówił że typowe dla antyków. Tego dnia już tabsow nie brałam tylko zaczęłam dupka i brałam go 5dni, tak kazał. Niektórzy mówią, że do 14dni @ ma się pojawić. No nic, poczekam do końca tygodnia jak nie przyjdzie to chyba znów się muszę umówić na wizytę


    Anuśla w cyklu po antykach tak, zgadzam się że to możliwe, ale na antykach? I w mojej sytuacji ;)

    Brzuch przez ostatnie dni wymęczyłam różnymi zabiegami, żeby pobudzić krążenie i rozgrzać go, żeby ta @ przyszła i nic. Jakbym w ciąży byłam to już raczej nic by z niej nie było po tych zabiegach, bo są p.wskazane

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że wynik mojej prl z poniedziałku, to 38ng przy normie do 23. Myślę, że to może mieć wpływ na to, że @ jeszcze nie ma, bo prog jest marny przez wysoką prl

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wynik taki wysoki to jednorazowy czy na takim poziomie masz prolaktyne

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Ten wynik taki wysoki to jednorazowy czy na takim poziomie masz prolaktyne
    Miałam wynik 41 na początku starań, zaczęłam brać Bromka w lutym 2017r., później badałam po pół roku brania i spadło do 28, później do 25 (początkiem tego roku). W lipcu jeden dr w Krk powiedział, że nie mam hiperprolaktynemii i żebym go odstawiła, tak więc zrobiłam. Od tamtego czasu zaczęły się moje problemy z plamieniami i te długie cykle (ten lipcowy miał 37dni)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 6 września 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam za wysoką prolaktynę, spadła po bromku i potem gdy odstawiłam znowu się podniosła. Teraz biorę pół tabletki. Jak brałam 1 całą to miałam takie zaparcia, że przysięgam, myślałam że umrę na kiblu. Mnie kilku lekarzy, od endokrynologa do ginekologa, powiedziało, że jeśli jest potwierdzona owulacja i nie ma mlekotoku, to nie ma co się przejmować tą prolaktyną. Bromka jednak zawsze można brać, bo to nie zaszkodzi. Może faktycznie takie nagłe odstawienie coś Ci rozregulowało? Teraz już w ogóle nie bierzesz?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Też mam za wysoką prolaktynę, spadła po bromku i potem gdy odstawiłam znowu się podniosła. Teraz biorę pół tabletki. Jak brałam 1 całą to miałam takie zaparcia, że przysięgam, myślałam że umrę na kiblu. Mnie kilku lekarzy, od endokrynologa do ginekologa, powiedziało, że jeśli jest potwierdzona owulacja i nie ma mlekotoku, to nie ma co się przejmować tą prolaktyną. Bromka jednak zawsze można brać, bo to nie zaszkodzi. Może faktycznie takie nagłe odstawienie coś Ci rozregulowało? Teraz już w ogóle nie bierzesz?
    Nie biorę. Źle go odstawiłam, bo trzeba schodzić z dawki po trochu a ja poprostu przestałam brać. Kilka dni po tym zaczęłam plamić i trwało to kilka dni i przeszło. Później długo czekałam na @.
    Nie wiem, może powinnam pójść do endokrynologa, nigdy nie byłam w sumie. Są różne leki na zbicie prl, może coś innego powinnam brać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na poniedziałek na wizytę do dr M., bo to będzie już 41dc. Jak dostanę do tego czasu to odwołam. Już jakiegoś doła zaczelam dziś łapać nie wiem czemu. Kurczę niecierpie smęcenia a sama łażę i smęcę aż mam siebie dość

    tym_janek lubi tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ