X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 7 września 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu chcesz odwołać? Czyli nie będziecie jednak u niego kontynuowac? Co do dolow to nie wiem co Ci powiedzieć, bo sama mam sinusoide. Inaczej chyba być nie może po tylu porażkach, no bo przecież co miesiac przeżywamy, że się nie udało.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A czemu chcesz odwołać? Czyli nie będziecie jednak u niego kontynuowac? Co do dolow to nie wiem co Ci powiedzieć, bo sama mam sinusoide. Inaczej chyba być nie może po tylu porażkach, no bo przecież co miesiac przeżywamy, że się nie udało.
    Jak dostanę @ do poniedziałku, to odwołam wizytę i przyjdę innym razem. Kazał mi przyjść w 10dc, ale @ nadal nie ma. Myślę, że będziemy kontynuować u niego leczenie.
    Mąż wizytę u androloga ma dopiero na październik, ale myślę, że się nie pali skoro wyniki mu się poprawiły.
    Dziś miałam podły nastrój od samego rana. Złe samopoczucie, każda klientka mnie wkurzała a to spóźnieniem i zrobieniem mi obsuwy tym samym, a to marudzeniem a to opowieściami ile to ma kasy i czego to ona nie ma... a ja to głęboko gdzieś mam, nie czaje po co ludzie mowia takie rzeczy. Do tego nie miałam kiedy zjesc i cały dzien do 19 byłam o kromce chleba i juz mi słabo było. Ciesze sie, ze dzien juz sie konczy, choc jutro znow arbajt ;)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 8 września 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio baby mówią o takich rzeczach jak kasa? To można im tylko współczuć, bo chyba tym sobie rekompensuja niskie poczucie własnej wartosci. Ja dziś też mam nienajlepszy dzień. Byliśmy na usg w 10 dc i endometrium jest trójfazowe, ale małe, 5 mm. Jak nie urośnie do poniedziałku to przekładamy inseminacje i dostaje coś innego zamiast clo. Coś czuję, że jednak się to odwlecze.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Serio baby mówią o takich rzeczach jak kasa? To można im tylko współczuć, bo chyba tym sobie rekompensuja niskie poczucie własnej wartosci. Ja dziś też mam nienajlepszy dzień. Byliśmy na usg w 10 dc i endometrium jest trójfazowe, ale małe, 5 mm. Jak nie urośnie do poniedziałku to przekładamy inseminacje i dostaje coś innego zamiast clo. Coś czuję, że jednak się to odwlecze.
    A lekarz nie chciał dać Ci np.Estrofem na wzrost endo? Ja tak raz miałam i ładnie urosło w parę dni

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 8 września 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dał mi nic. Ale mam chyba estrofem po poprzedniej inseminacji! Przez ile go brałaś?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie dał mi nic. Ale mam chyba estrofem po poprzedniej inseminacji! Przez ile go brałaś?
    Wiesz co muszę sprawdzić ile i kiedy, bo nie jestem pewna czy przed IUI czy po IUI. A Ty poprzednio jak miałaś?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 września 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednio miałam po IUI. Do IUI przystępowałam z endo 10 mm, a też byłam na clo, więc może jednak urośnie. Selina, jak tam u Ciebie? @ przyszła? Jeśli masz jutro wizytę, to istnieje szansa, że się spotkamy w poczekalni, bo ja też mam jutro haha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 16:48

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Poprzednio miałam po IUI. Do IUI przystępowałam z endo 10 mm, a też byłam na clo, więc może jednak urośnie. Selina, jak tam u Ciebie? @ przyszła? Jeśli masz jutro wizytę, to istnieje szansa, że się spotkamy w poczekalni, bo ja też mam jutro haha.
    Nie przyszła :( niby mam tę wizytę umówiona, ale sama nie wiem czy iść. Jedna dziewczyna na forum dostała @ w 49dc po antykach, ja jutro mam 41, to może przyjdzie niebawem. Potrzebuje tylko receptę na lek na prl, to może pójdę.
    O której masz?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam o 17.00, a Ty? W Parens wypisuja bromergon nierefundowany. Tak mi przynajmniej dr J. wypisywal, dlatego ja w przychodni prosze o recepte. Po anty to faktycznie różnie moze byc.ps. z tym estrofemem to wyczytałam, że faktycznie pomaga na endo, ale nie w cyklach stymulowanych, bo wtedy jest nieefektywny. Ps. Jak wam mija weekend? My dzis na rowerach odkryliśmy uroczysko w Rzasce, za Krakowem. Bajorka w środku lasu, bajka. A potem Marsz Jamnikow na Rynku, ale był ubaw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 21:50

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 15tej, miniemy się

    Nawet jak nierefundowany, to trudno, kosztuje chyba k.20-30zl bez zniżki. A może da mi dr inny lek, nawet bym wolała.
    My byliśmy dziś na rowerach, ale u nas. Pojeździliśmy po kampusie i za kampusem po jakichś łąkach, wytrzepało mi dupsko na kamieniach że hej ;) Popołudniu widzieliśmy się z siostrą i szwagrem na kazku i pod Forum posiedzieliśmy, miły dzień :)
    Heh o tym marszu jamników słyszałam już kiedyś, ciekawie na pewno było

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?

    Ollaaaaaa19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?
    Widziałam Twoje wypowiedzi na innych wątkach, chodzisz i szukasz kto potwierdzi Twoje przypuszczenia? Otóż wmawiasz sobie i daj sobie spokój. Test zrób w dniu spodziewanej @

    tym_janek, Anuśla lubią tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 września 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za campusem? Nawet nie wiedziałam, że tam sa jakieś łąki, a pracuję niedaleko. Muszę sobie zrobić przejażdżkę po pracy.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 10 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?
    Który to twój cykl starań? Poczekaj do terminu @ a te objawy które podajesz to albo odczuwasz to co byś chciała albo to objawy czego innego

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Za campusem? Nawet nie wiedziałam, że tam sa jakieś łąki, a pracuję niedaleko. Muszę sobie zrobić przejażdżkę po pracy.
    Tak, tam gdzie jest ta siłownia na powietrzu, to jedzie się drogą w stronę lasku i tam jest taka wyjezdzona ścieżka


    Dziwna z tego co pisze, to starają się od stycznia, więc chyba 9cs

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 08:25

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 10 września 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:

    Dziwna z tego co pisze, to starają się od stycznia, więc chyba 9cs
    Ale tydzień przed owu nie ma szans na objawy.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Ale tydzień przed owu nie ma szans na objawy.
    Tydzisn po owu, ale mnie tego nie musisz mówić ;) dlatego napisałam jej co napisalam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 09:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie i ekhmm mój organizm płata psikusa. Otóż dr po raz kolejny y zachodził w głowę co miał na myśli poprzedni dr, że rozpisał mi dziwne dawkowanie antykoncepcji, nie standardowe. Ja zaczęłam brać dupka po antykach, to zaczął rosnąć estradiol przez który urósł mi pęcherzyk i spadek proga później nie wywołał @. Tak więc mam sobie grube endo i pęcherzyk na 1 jajniku w 41dc proszę ja Was ;) Bez @ przeszłam sobie w nowy cykl. Dr kazał mi zbadać hormony i jak będzie wysokie lh i estradiol tzn że organizm się szykuje do owu, jak będą niskie to mam wziąć lek Provera przez 5dni i na bank @ przyjdzie. Pobrali mi więc krew i możliwe, że wieczorem będą wyniki. Mam je napisać dr i zdecydujemy co dalej. Jeśli będzie miała być owu, to w weekend na monitoring jeszcze mam iść.
    Acha, a propo mojej prl, to dostałam dostinex tym razem. Może będzie lepiej niż z bromkiem.
    Co do wyników męża, to dr zadowolony z poprawy chromatyny z ale zastanawia go żywotność, że jest za niska. Przez to może być tak, że np.po 12/24h większa część plemników umiera. Jednak jak mieliśmy 3x IUI tuż przed samą owu, to chyba jednak udałoby się nie? Też tak do dr mówię, zaproponował, by mąż zbadał dokładnie tą żywotność (bada się nasienie i sprawdza po 6, 12 i 24h jaki % plemnit przeżywa), ale nie naciskał.
    Wiecie, nawet jak owu mi się zbliża, to naprawdę nie wiedzę by coś z tego było. To moje wątpliwe endo, cholera wie co tam jeszcze jest w środku, moja maleńka szyjka przez którą dostaje się mała ilość nasienia, słaba ruchliwość u męża no i ta przeżywalność, trochę tego jest ;)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 września 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a jakie dr zaproponował dalsze kroki?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Selina a jakie dr zaproponował dalsze kroki?
    Narazie żadne. Czekamy na obecny rozwój sytuacji. Ostatnim razem jednak mówił, że mam się stawić w 10dc i będziemy oglądać endo i próbować na naturalnym cyklu. Tak czy inaczej ja mam w zamiarze tę histeroskopie, więc jak coś to w następnym cyklu ten zabieg. Śmiać mi się chce, bo jakby się coś sprzysięgło normalnego, żebym tylko to ego zabiegu nie zrobiła :D ;)

‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ