X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina! Aaa super! Widziałam na wątku grudniowym, widać gołym okiem 2 kreske! Gratuluję i trzymam kciuki za bete !

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina A w tym udanym cyklu co brałaś? Miałaś jakaś stymulacja?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Selina A w tym udanym cyklu co brałaś? Miałaś jakaś stymulacja?
    Nie wiem jeszcze czy to udany cykl, okaże się.
    Nie byłam stymulowana, ale w 13dc dostałam u lekarza zastrzyk z gonapeptylu i 3h później ovitrelle w domu. Mam nadzieję, że to nie on jest widoczny na teście... Dziś minęło 13d od tych zastrzyków.
    Ogólnie nie brałam nic nowego, wręcz lykalam b.nieregularnie suple (Acard, omega3, TMG, Miovarian, wit.D3+k2mk7) no i piłam codziennie pokrzywę i rumianek. Aaa stwierdziłam, że tym razem nie będziemy stosować Conceive (tego żelu), bo tam parabeny są składzie i było <3 bez niego. Zwykle robiliśmy to co 2 dzień, ale teraz dr kazała codziennie od poniedziałku do czwartku i tak było

    kłot lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A on może pokazywać fałszywy test? Dzisiaj byłaś na becie? U nas to tylko 2x w dni płodne Max bo mojemu częściej się nie chce :/ dziś było w 10dc i jutro jeszcze powtorzymy w 11dc. Zwykle owu mam ok między 11 a 13dc. Co lekarz to inna opinia, raz mówią że lepiej co 2 dni A raz że codziennie...Ale przy seminogramie zawsze mówią o wstrzemięźliwości 3 dniowej więc po coś to chyba jest...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    A on może pokazywać fałszywy test? Dzisiaj byłaś na becie? U nas to tylko 2x w dni płodne Max bo mojemu częściej się nie chce :/ dziś było w 10dc i jutro jeszcze powtorzymy w 11dc. Zwykle owu mam ok między 11 a 13dc. Co lekarz to inna opinia, raz mówią że lepiej co 2 dni A raz że codziennie...Ale przy seminogramie zawsze mówią o wstrzemięźliwości 3 dniowej więc po coś to chyba jest...
    Tak, Ovitrelle to gonadortropina i jest zwykle do 10-12dni często wykrywalny z krwi i moczu. Ja już go miałam wiele razy i parę razy sprawdzałam jak szybkotnącej mi się wypłukuje i zwykle w 10-11dp zastrzyku juz nic nie było. Nie wiem jednak czy zastrzyk sprzed 13dni dałby taka kreskę jak na zdjęciu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się naprawdę udało, to pobiegnę wyściskać raz doktora, który robił mi histero i wykrył te bakterię, że oddał materiał z biopsji do posiewu, bo podobno zyekle się tak nie robi. Przepisał silne leczenie i może pozbylisr się bakterii z endo i się udało. Bardzo bym chciała taki scenariusz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Selina!
    Ja dziś byłam u ginekologa z wynikami cytologii i nie jest dobrze. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoznaniem dysplazji szyjki macicy, choć na wyniku napisano, nie że wykryto HSIL, tylko że nie można tego wykluczyć, więc tak naprawdę może nic strasznego się nie dzieje. Trochę mnie ginekolog nastraszyła, bo od razu szpital, a nie kolposkopia... Czy któraś z Was miała z tym doświadczenie?

    Selina lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

    Selina lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina gratuluję dwóch kresek.
    Co do luxmedu to zależy nie tylko od korpo a też od umowy. Czasami jest w umowie tak zawarte że dotyczy pracowników i jeśli nie będziesz figurowac jako pracownik pod wskazanym nipem firmy to wtedy umowa obowiązywać nie będzie. To o tym trzeba rozmawiać z tzw opiekunem umowy.

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa a za gratulacje będę dziękować jak będzie pozytywna beta :)

    Rose Bee nie miałam nigdy takiego wyniku i nie wiem jakie jest postępowanie, ale w szpitalu na pewno Ci zrobią odpowiednie badania. Trzymam kciuki aby niebawem wszystko było dobrze

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Selina!!! Jeśli typ prawda typ cudowne :) w naturalnym cyklu. Super. Dawaj znac co z beta :) bardzo się cieszę

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    To z dzisiaj, Pink test jakaś lipa, ledwo cień, na Facelle cos wiecej widac.
    Krew upuszczona, jak bede miec wyniki, to Wam oczywiscie skrobnę :)

    kłot, Nona lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina nawet nie wiesz jak się cieszę! Nie można tracić nadziei

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, załamałam się :(
    Beta 14,24
    Prog UWAGA 2,09 ng/ml
    Co to ma byc?! :( jak to mozliwe ze takiego mam proga?
    Nowa gin milczy, czekam na odpowiedz na smsa z wynikami.
    Dr od zabiegu napisał, ze sie cieszy i zebym sie kontaktowała z tą gin, bo on na urlopie jest.
    Zwariuje zaraz :( nie wiem skad tak niski prog, przeciez ja zaraz @ dostane...

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, masz Duphaston?

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a nie możesz zadzwonić do gin bo czekanie jest stresujące a jakby co to mogłabyś coś działać np z lekami

    Wszystko ma swój czas...
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa także biorę dupka, ale zostały mi 3tabl., więc i tak muszę dostać coś od gin


    Dziwna Dzwoniłam. Gadałam z położna, bo gin zajęta i mam do odebrania receptę na 3 różne wspomagacze proga. Mam brać i w środę ponowić betę, jak się podwoi to ok i będziemy decydować co dalej


    Rudzik dziś 12 lub 11dpo, tak naprawdę nie wiem kiedy byłam. No to zastrzyk Ovi miałam 3.12., ale ból jajnika obudził mnie w nocy z 5 na 6.12. a na monicie już później nie byłam

‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ