X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie wysłałam męża po receptę, on nic nie wie nadal. Powiedziałam mu, że zapomniałam odebrać jedną receptę na następny cykl i powiedział, że pojedzie po pracy :P on się tam nie kapnie raczej, położnej też powiedziałam, żeby tam czasem mu nic nie mówiła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 17:09

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie dzis zastrzyk z Prolutexu, sam zastrzyk zajebiscie, nic a nic nie bolało, ale kurde teraz! Boli brzuch i miejsce dookoła wkłucia, az sie dotknac nie moge. No co za skurkowaniec :/ Oby jutro było lepiej. Wykupiłam też dupka kolejne opakowania, mam brac 3x1 i jutro odbiorę Utrogestan

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Znam ten ból, też brałam prolutex i na początku bolały te miejsca po zastrzykach, ale później było już lepiej. Właściwie pierwszy był najgorszy. Prolutex jest bardzo dobry na podniesienie progesteronu, tylko ta cena zabija.
    Tak, cena powala :/ prawie 300zl zapłaciłam wczoraj za niego i za dupka... Dziś też chyba trochę zabule za ten Utrogestan. Wydam teraz jednak każde pieniądze

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston najtaniej kupuje w słonecznej aptece

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Duphaston najtaniej kupuje w słonecznej aptece
    Już nie miałam czasu biegać po różnych aptekach, choć słoneczna nie mam tak daleko a znowuż nie wszędzie mają ten Prolutex. Najpewniej jest jak pojadę do dr max, całkiem dobrze są zaopatrzeni.
    W sumie nie wiem ile dałam za dupka, rachunek został w aptece, bo dziś mam odebrać ten 3ci lek.
    Wyszłam wczoraj przed 20 z pracy a większość aptek do 21, więc szybko do domu po receptę i rura do apteki

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam dlatego że różnice w dupku są nawet kilkanaście złotych na opakowaniu

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Pisałam dlatego że różnice w dupku są nawet kilkanaście złotych na opakowaniu
    Wow! Mega dużo, zapamiętam na przyszłość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W słonecznej place 19.99 a kupowałam też za ok 40 to jest różnica szczególnie jeśli kupuje się kilka opakowań

    Selina, Nona lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Progesterone Besins a nie Utrogestan, nie wiem co mi się ubzduralo.
    Za dupka dałam 27zl a za te dzisiaj... 111zl! :O 1 opakowanie 55zl :/

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj selina. Takie dobre wiesci a owiane nerwami. Mam nadzieje ze prog odbije moze to blad w badaniu. Ale jest ciąża to jest najważniejsze! Trzymam mocno kciuki za was. Daj znac jak maz zareaguje! I trzymaj sie ciepło!

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Oj selina. Takie dobre wiesci a owiane nerwami. Mam nadzieje ze prog odbije moze to blad w badaniu. Ale jest ciąża to jest najważniejsze! Trzymam mocno kciuki za was. Daj znac jak maz zareaguje! I trzymaj sie ciepło!
    Dziękuję Ci bardzo, dam znać

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a jak się czujesz ? jakieś objawy? Kiedy powtarzasz bete?
    Ja jestem w 12dc. w 10 i 11 był sex i mąż wyjechał :/ robiłam testy w 10,11 i 12 dc i żaden nie wyszedł pozytywny... śluzu oczywiście brak. Wczoraj popołudniu miałam na papierze niewielką ilość rozciągliwego, przezroczystego jeszcze przed serduszkowaniem a dzisiaj już nic. Mam nadzieję, że jednak owu nie będzie później i plemniory dotrą na czas...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Selina a jak się czujesz ? jakieś objawy? Kiedy powtarzasz bete?
    Ja jestem w 12dc. w 10 i 11 był sex i mąż wyjechał :/ robiłam testy w 10,11 i 12 dc i żaden nie wyszedł pozytywny... śluzu oczywiście brak. Wczoraj popołudniu miałam na papierze niewielką ilość rozciągliwego, przezroczystego jeszcze przed serduszkowaniem a dzisiaj już nic. Mam nadzieję, że jednak owu nie będzie później i plemniory dotrą na czas...
    Monitoringów nie robisz tak? Nie wyszły pozytywne testy w sensie 2 kreska nie była tak mocna jak 1sza?
    Ja sie czuje całkiem ok. Czuje ze mam bzuch troche obolały, pewnie przez to ze proga teraz sporo zwiekszyłam, bola mnie tez ledzwie z prawej strony jakby mi ktos tam kijem przyłozył i pobolewa prawy jajnik. Zmeczona ciagle łażę, ale wczesniej tez tak miałam, ja tak na smog reaguje, fatalnie sie z tym czuję.
    Pojade pewnie k.9 jutro na betę, moze k.13-14 beda wyniki

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Monitoringów nie robisz tak? Nie wyszły pozytywne testy w sensie 2 kreska nie była tak mocna jak 1sza?
    Ja sie czuje całkiem ok. Czuje ze mam bzuch troche obolały, pewnie przez to ze proga teraz sporo zwiekszyłam, bola mnie tez ledzwie z prawej strony jakby mi ktos tam kijem przyłozył i pobolewa prawy jajnik. Zmeczona ciagle łażę, ale wczesniej tez tak miałam, ja tak na smog reaguje, fatalnie sie z tym czuję.
    Pojade pewnie k.9 jutro na betę, moze k.13-14 beda wyniki
    Robiłam parę razy monitoring i zawsze wychodziło że miałam owulacje. W tym cyklu nie robiłam monitoringu. Tylko testy owu. Jakaś jaśniejsza kreska była wczoraj i przedwczoraj Ale na pewno nie był to test pozytywny. Dzisiaj miałam spadek temp. Zobaczę jak jutro z nią będzie. Bo owu jest w dniu spadku temp i jeśli kolejna temp jest wyższa o jakieś 0,20 stopnia ?
    Dawaj znać po becie ! Powodzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 23:07

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Robiłam parę razy monitoring i zawsze wychodziło że miałam owulacje. W tym cyklu nie robiłam monitoringu. Tylko testy owu. Jakaś jaśniejsza kreska była wczoraj i przedwczoraj Ale na pewno nie był to test pozytywny. Dzisiaj miałam spadek temp. Zobaczę jak jutro z nią będzie. Bo owu jest w dniu spadku temp i jeśli kolejna temp jest wyższa o jakieś 0,20 stopnia ?
    Dawaj znać po becie ! Powodzenia:)
    Wiesz ja się na temperaturach nie znam :/ to chyba jedyna rzecz podczas starań w jaką nie wnikałam w ogóle ;)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina kciuki zaciśnięte! Ja również z owulacyjnej beczki. Od kilku miesięcy mam bardzo krótkie cykle, 20-24 dni. Wcześniej mam też owulacje. Wczoraj napieprzaly mnie jajniki jak po pregnylu lub ovi. Zrobilam test ovu clear blue, bo zostało mi jeszcze jedno opakowanie z czasów jak sie w to bawilam. No i jest buzka czyli owulka. To byl 10 dc. Jak myślicie, nie za wcześnie? Czytalam że po 30-tce krotka faza folikularna może zwiastowac wygasanie czynności jajników i mnie troche zmrozilo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 09:04

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ