Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u pabiana ale jakoś niezbyt dobrze go odebralismy. Nie zrobił nawet usg tylko nas wysłał po różnych gabinetach co większość ginow robi w gabinecie. Poza tym jak zaproponował jakąś metodę leczenia co nie bardzo nam pasowało to żadnej alternatywy nie przedstawił i od tego momentu był z deka niemiły. Ale to tylko moje zdanie

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny a macie jakirs opinie o Pro Creative. Mam z pakietu med z pracy i idę właśnie 2.01 do trzeciego już lekarza stamtąd. Znacie może? Tylko na monit idę.

    Kal super że ordynator widzi szanse!!!
    A u Golanskiego bylas?

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane krakuski wszystkiego dobrego a przede wszystkim II na teście przez 9 msc :) w 2019!!!!

    nick nieaktualny, Dziwna, Anuśla lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie uda mi się dziś wyżebrać progesteron bez recepty? Mam 11 mg/ml, przy becie 72 mIu/ml i 3 tabsy luteiny. Jest święto, lekarz mi nie odpisuje, a ja nie wiem czy leżeć i wyluzować, czy jeździć po Krakowie w panice.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może Ci do jutra wystarczy. Podejdź do pierwszej z brzegu apteki powiedz jaka sprawa to może cię poratuja. Ale słyszałam że badanie progestrronu żeby było wiarygodne powinno się badać przez 3 dni z rzędu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 16:19

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zapasy progesteronu jakbyś potrzebowała. Mam dupka i Progesterone Besins 100mg. Jestem już w domu, mieszkam na ruczaju

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego wspaniałego dla Was w nowym roku oby był dla nas wszystkich laskawszy :) u mnie 26dc, plemienia brak. Zwykle było już w 25dc A w 27 dc przychodziła małpa. Nie czuje żadnego bólu podbrzusza...zobaczymy jak rozwinie się sytuacja Ale jakoś totalnie nie czuje się ciążowo, jeśli jutro nie przyjdzie @ to robię test choć bardzo się boję...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, pisz wiadomość!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być pisze*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nieaktualne. Ale dzięki Selina, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ^_^

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Już nieaktualne. Ale dzięki Selina, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ^_^
    Nie widziałam wiadomości :/
    Masz już leki?
    Gratulacje tak w ogóle! :) Prog nie jest tragiczny, nie to co mój ostatnio

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test bo @ nie przyszła, nie czuje bólu brzucha w ogóle i nie miałam plamien jak co miesiąc...teemp spadla do 36,68. oczywiście biel vizira :( nie wiem co jest nie tak. Jest mi totalnie smutno:(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę jutro jak @ nie przyjdzie

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wydałam dziś 900zl... Monitoring, wszystkie posiewy, 2x Pregnyl i Puregon z penem do stymulacji (bo jak się teraz nie uda mamy robić już IUI). Wracam sobie do domu gola i wesoła.
    Pęcherzyk 21mm i od dziś starania, później dupek i Besins

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg! A ile za monitoring placisz? Ja w Parens 80 zl placilam. Pewnie posiewy drogie?

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mówię dzis do mojego ze jutro przyjdzie kurier z testami DNA na nadkrzepliwiosc. A on pyta: ale to jak ten kurier ci zrobi testy? Buehehe tak a później pojdzie dalej paczki roznosic. Chlopy sa kompletnie wyjęte z rzeczywistości.

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla a co to za testy?
    wlaśnie te posiewy są najdroższe :/
    Dziwna ale chyba nie ma sensu skoro nawet bladziocha nie było w dniu spodziewanej @ :/ Nadal nie mam zadnych plamień ani @, tylko cycki bolą. Dziś poryczałam sie u psycholog i przez telefon jak powiedziałam Mkowi że znowu nie wyszło ;( On cały czas mnie pociesza i mówi że wszystko jest ok i spoko dla niego, żebym się nie przejmowała, ale na prawdę już zaczynam się martwić. Niech już przyjdzie @, wtedy przynajmniej kolejne dni płodne i owu wypadnie w weekend. Teraz sex był tuż przed owu i po (tak mi się wydaje)...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Omg! A ile za monitoring placisz? Ja w Parens 80 zl placilam. Pewnie posiewy drogie?
    60zl monit, ale posiewy 240zl wraz z biocenoza :/ Później 150zl Pregnyl i 350 Puregon. Oprócz tego magnez kupiłam i jakieś pierdoły do tych zastrzyków. Ogólnie w tym tygodniu poszło 1200zl...
    Jak będziemy robić IUI, to znów tysiak pęknie, bo jeszcze nasze badania krwi dojdą do procedury

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V-leiden,Pai itd. Ok 5 chyba. Czytałam, że v leiden powinno sie zrobic przed staraniami. Mnie kiedys dr Golański kazal zrobic bo mam naczyniaka, ale mialam 25 lat i olalam temat.

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    60zl monit, ale posiewy 240zl wraz z biocenoza :/ Później 150zl Pregnyl i 350 Puregon. Oprócz tego magnez kupiłam i jakieś pierdoły do tych zastrzyków. Ogólnie w tym tygodniu poszło 1200zl...
    Jak będziemy robić IUI, to znów tysiak pęknie, bo jeszcze nasze badania krwi dojdą do procedury
    A to Puregon taki drogi. Ech, obys następna kase musiala na lozeczko wydac :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ