X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot ja biorę D-vitum, ale są różne firmy. Najlepiej by ta witamina była w jakimś dobrym oleju rozpuszczona. Dawka minimum 2000j, ja łykam 4000j, bo swego czasu miałam duży niedobór. Jak coś to kiedyś przy okazji badań możesz zbadać jej poziom.
    Acha no i zagalopowałam się chyba z tym stwierdzeniem, że unikniemy ciązy pozamacicznej, raczej minimalizuje się jej ryzyko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 22:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    wit d w oleju jako lek to vigantol. Biore 25 kropli. Mój endo tylko to poleca, ewentualnie Vigantolettten tabletki to tez jest lek, nie suplement.
    Fajne faktycznie :) Szkoda, że nie zawiera witaminy k2 :/ Jako że mam mutacje mthfr i Pai1 powinnam brać te witaminę w formie k2mk7, dlatego D-Vitum kulilamt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 00:00

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej baby ja już oo laparo i histero... Udrożnili 2 jajowody i wyłyżeczkowali polipowate endometrium i wysłali do badania histopatologicznego. Ordynator daje spore nadzieje po operacji...

    fiorella82, Selina, Dziwna, Nona lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej baby ja już oo laparo i histero... Udrożnili 2 jajowody i wyłyżeczkowali polipowate endometrium i wysłali do badania histopatologicznego. Ordynator daje spore nadzieje po operacji...
    Hej :)
    Dobrze że jesteś już po, jak się czujesz? Na pewno szanse rosną po takim zabiegu :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się całkiem dobrze trochę ciągną te 3 dziury ale myślał że będzie gorzej... Po rannym umyciu jestem jak nowo nagrodzona :)

    Akceptacja!
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Czuję się całkiem dobrze trochę ciągną te 3 dziury ale myślał że będzie gorzej... Po rannym umyciu jestem jak nowo nagrodzona :)
    Super, że już po. W jakim szpitalu robiłaś?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Super, że już po. W jakim szpitalu robiłaś?

    Ujastek super wszytko tu... Gardło całe, usta i buzia ani draśnięte.

    Akceptacja!
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ujastek super wszytko tu... Gardło całe, usta i buzia ani draśnięte.
    To dobrze że ujastek super bo nie wiem czy po nowym roku nie będę miała ponownie histeroskopii diagnostycznej

    KAL lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    To dobrze że ujastek super bo nie wiem czy po nowym roku nie będę miała ponownie histeroskopii diagnostycznej
    Ja też mam histero w planie. Myślicie,że 2,5 roku starań i 3 nieudane IUI sa wystarczającym wskazaniem? Dziwna a Ty jaki masz powód?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja też mam histero w planie. Myślicie,że 2,5 roku starań i 3 nieudane IUI sa wystarczającym wskazaniem? Dziwna a Ty jaki masz powód?
    Zobaczyć czy nie ma zrostow i polipow i czy przegroda cała była usunięta.
    Mi jeden lekarz proponował histeroskopie a drugi mówił że bez sensu

    Wszystko ma swój czas...
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja też mam histero w planie. Myślicie,że 2,5 roku starań i 3 nieudane IUI sa wystarczającym wskazaniem? Dziwna a Ty jaki masz powód?

    Myślę że tak. Powiedz swojemu lekarzowi prowadzącemu by wypisał skierowanie na laparo i histero potem zglosisz się na konsultacje do Ujastka i tam wyznacza termin u mnie wszystko w 1 Msc zalatwione.

    Akceptacja!
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Myślę że tak. Powiedz swojemu lekarzowi prowadzącemu by wypisał skierowanie na laparo i histero potem zglosisz się na konsultacje do Ujastka i tam wyznacza termin u mnie wszystko w 1 Msc zalatwione.
    A Ty gdzie się leczysz? Bo ja obecnie nie chodzę do żadnego lekarza.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla myślę, że to wystarczający powód, żeby tam luknac czy wszystko jest ok. A masz przeczucie, że może być coś nie halo? Ja np.od początku starań miałam wrażenie, że coś u mnie jest nie tak w środku

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A Ty gdzie się leczysz? Bo ja obecnie nie chodzę do żadnego lekarza.

    Ja chodzę do Kołacz Magdaleny i dała mi skierowanie do Ujastka na HSG wyszło że obydwa jajowody niedrożne i od razu skierowanie na laparo i histero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 19:38

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ja chodzę do Kołacz Magdaleny i dała mi skierowanie do Ujastka na HSG wyszło że obydwa jajowody niedrożne i od razu skierowanie na laparo i histero.
    Też chodziłam do Kołacz i mnie skierowała do Parens na HSG. I póki co tam zostałam przy Maduzi, bo mój niemąz go polubil, ale ja mam wrażenie że dr Kołacz bardziej ogarnięta i chyba do niej wroce...

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też najpierw dała do Parens ale po rozmowie dała mi na NFZ i w sumie dobrze w końcu po coś opłacamy te składki.

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Ale widzisz, dobrze wiedzieć w sumie, zawsze warto porozmawiać z lekarzem, pociągnąc za język ;-)

    KAL lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:52

    KAL lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny a macie jakirs opinie o Pro Creative. Mam z pakietu med z pracy i idę właśnie 2.01 do trzeciego już lekarza stamtąd. Znacie może? Tylko na monit idę.

    Kal super że ordynator widzi szanse!!!
    Chyba tylko Pabiana stamtąd kojarzę, ale nie chodziłam do niego. Podobno jest ok, ale wszystkiego nie ogarnia ;) mnie ciężko ocenić po takiej opinii. Moją koleżankę z mężem wysłał do Wrocławia do Invimedu do konkretnego lekarza, bo zlecił im IUI i stwierdził, że w Krk jej tego dobrze nie zrobią... Chyba trochę przesadził. Niemniej jednak zaszli tam po 1 IUI, zależy jaki kto ma problem, nam inseminacje akurat nie dały rezultatu a też jeździliśmy do Invimedu tylko do Ktw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 23:49

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ