X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Kuzmoni czy orientujesz sie może odnośnie inseminacji z fertile chip? Proponował wam to dr? Widzę że mają to w ofercie właśnie w cenniku z IUI.
    Hejka.
    Niestety nic nie wiem ba ten temat. Doktor nie wspiminal, ja nie doczytałam. A co to jest w ogóle?
    U mnie chyba dupa z iui. Odebralam wyniki muchy znow jest info ze urea dodatnia .. Ze obecne sa dna.. Nie wiem co teraz będzie.. Pewnie nam odloza w terminie iui ;( jestem zalamana.
    Wysle dzis wyniki do kliniki i zobaczyny..
    Jak ty się łeczyłas Selina??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 10:11

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedaku, to pewnie IUI odrocza. Ale spokojnie, najpierw sie wylecz. Fertile chip to taka metoda selekcji najlepszych plemników. Jest zalecana jak jest słabe nasienie przed ivf, ale widzę że w Artvimedzie mają ja w cenniku IUI. Ja dziś mam wizytę u Selinowego lekarza, trzymajcie kciuki za skierowanie na histero.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni ojej :( tak, IUI bedzie przelozona na pewno, ale nie załamuj sie! Ja leczylam 7dni Unidoxem i tyle wystarczyło (tylko ja i maz mielismy leki, to raczej koniecznosc), pozniej juz nie wykryto dna bakterii. Dostałaś z wynikiem jakie jest miano bakterii? i jaki antybiotyk powinien byc przepisany?


    Anusla oo to juz dzisiaj :) To kciuki! Uzbroj sie w cierpliwosc jak cos, bo zdarzaja sie spore opozienia. Na ktora masz?

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, robiłam w diagnostyce i jest napisane ze tylko wynik dodatni i ze wykryto dna..
    Napisalam lekarzowi ze wczesniej mielismy summamed fortena to. Zobaczymy co teraz nam da.
    Dziwne ze jak maz robil dosc niedawno z nasienia te badania to nie wykryto wtedy :/
    Jestem zla juz na to wszystko. Mam dosc i nie mam juz ochoty na seks w ogole... Dramat :/

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a ty gdzue i jak robilas te badania na uree ? Ze mialas i miano bakterii i w ogole lek ustalony? Z szyjki wymaz czy z czego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 11:04

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kuzmoni ojej :( tak, IUI bedzie przelozona na pewno, ale nie załamuj sie! Ja leczylam 7dni Unidoxem i tyle wystarczyło (tylko ja i maz mielismy leki, to raczej koniecznosc), pozniej juz nie wykryto dna bakterii. Dostałaś z wynikiem jakie jest miano bakterii? i jaki antybiotyk powinien byc przepisany?


    Anusla oo to juz dzisiaj :) To kciuki! Uzbroj sie w cierpliwosc jak cos, bo zdarzaja sie spore opozienia. Na ktora masz?
    Na 18.00. Ech zła jestem bo nie wzięłam wyników amh i ostatnich lh i fsh. Ale jak powiem jakie mam to chyba bedzie ok? A może w ogóle go to nie będzie interesowac. Mam poza tym całą teczke nieplodnosciowa. Kuzmoni, z seksem znam to, te starania tak działają, ciężki temat.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Niestety nie, robiłam w diagnostyce i jest napisane ze tylko wynik dodatni i ze wykryto dna..
    Napisalam lekarzowi ze wczesniej mielismy summamed fortena to. Zobaczymy co teraz nam da.
    Dziwne ze jak maz robil dosc niedawno z nasienia te badania to nie wykryto wtedy :/
    Jestem zla juz na to wszystko. Mam dosc i nie mam juz ochoty na seks w ogole... Dramat :/
    Hmm to może mąż faktycznie nie ma bakterii tylko Ty. To pewnie tylko Ty dostaniesz lek.
    Sumamed jest chyba za słaby na tego dziada by wybić :/ jak długo go brałaś?
    Ja za 1szym razem badałam w CBM na ul.sw.Jana, miano było bodajże 10:3 jakoś tak, musiałabym sprawdzić, bo to było 2lata temu. Miałam wypisane na co jest wrażliwa bakteria i gin wtedy dał nam ten Unidox. Miałam wymazy z kanału szyjki macicy zawsze. 2tyg. po antybiotyku poszłam do Synevo, bo znalazłam u nich badanie właśnie na dna urei (w tym CBM nie mieli), ale zapłaciłam chyba z 200zl :/ masakra. Wtedy już wyszło, że nie ma obecnego DNA tej bakterii. Od tamtej pory chyba z 3x robiłam posiewy i nie wychodziła już ta bakteria.

    Kochana rozumiem Twoje podejście i niechęć :/ też byłam wściekła jak się dowiedziałam, odechciewa się wszystkiego. Do niczego się nie zmuszaj. Trzeba to przetrwać i liczyć, że po tym już będzie z górki. Tulę i trzymam kciuki za dobre leczenie :)
    Idziesz do dr Ch.z tym wynikiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Na 18.00. Ech zła jestem bo nie wzięłam wyników amh i ostatnich lh i fsh. Ale jak powiem jakie mam to chyba bedzie ok? A może w ogóle go to nie będzie interesowac. Mam poza tym całą teczke nieplodnosciowa. Kuzmoni, z seksem znam to, te starania tak działają, ciężki temat.
    A masz wyniki może gdzieś w telefonie? Ja tak czasem pokazywałam :P logowalam się do diagnostyki i dr przeglądał wyniki.
    Możesz zadzwonić tam wcześniej i zapytać czy dr przypadkiem nie ma opóźnienia ;) bo te Panie nie raczą o tym informować. Chociaż o 18tej może jeszcze nie będzie tak źle :P

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A masz wyniki może gdzieś w telefonie? Ja tak czasem pokazywałam :P logowalam się do diagnostyki i dr przeglądał wyniki.
    Możesz zadzwonić tam wcześniej i zapytać czy dr przypadkiem nie ma opóźnienia ;) bo te Panie nie raczą o tym informować. Chociaż o 18tej może jeszcze nie będzie tak źle :P
    Właśnie mam te karte Diagnostyki ale nie mam hasel przy sobie. Mam stary wynik amh, mam nadzieje ze mi uwierzy na słowo.Ok dzieki, to zadzwonie.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hmm to może mąż faktycznie nie ma bakterii tylko Ty. To pewnie tylko Ty dostaniesz lek.
    Sumamed jest chyba za słaby na tego dziada by wybić :/ jak długo go brałaś?
    Ja za 1szym razem badałam w CBM na ul.sw.Jana, miano było bodajże 10:3 jakoś tak, musiałabym sprawdzić, bo to było 2lata temu. Miałam wypisane na co jest wrażliwa bakteria i gin wtedy dał nam ten Unidox. Miałam wymazy z kanału szyjki macicy zawsze. 2tyg. po antybiotyku poszłam do Synevo, bo znalazłam u nich badanie właśnie na dna urei (w tym CBM nie mieli), ale zapłaciłam chyba z 200zl :/ masakra. Wtedy już wyszło, że nie ma obecnego DNA tej bakterii. Od tamtej pory chyba z 3x robiłam posiewy i nie wychodziła już ta bakteria.

    Kochana rozumiem Twoje podejście i niechęć :/ też byłam wściekła jak się dowiedziałam, odechciewa się wszystkiego. Do niczego się nie zmuszaj. Trzeba to przetrwać i liczyć, że po tym już będzie z górki. Tulę i trzymam kciuki za dobre leczenie :)
    Idziesz do dr Ch.z tym wynikiem?
    Napisalam mu maila z wynikami (wczesniej odpisywal).
    Zapytałam go co teraz? Czy musimy przelozyc iui i jak sie leczyc. Czekam na odpowiedz. Jak zaprosi mnie na wizyte to pójdę. W sobote mialam miec usgu kogos innwgo bo on w soboty nie przyjmuje. Zakladam ze to nieaktualne .. Czekam na maila od nich. :(

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Właśnie mam te karte Diagnostyki ale nie mam hasel przy sobie. Mam stary wynik amh, mam nadzieje ze mi uwierzy na słowo.Ok dzieki, to zadzwonie.
    Anusla login to pesel, a haslo na pewno mozesz przypomnieć czy w inny sposob odzyskać. Moze akurat się uda !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Napisalam mu maila z wynikami (wczesniej odpisywal).
    Zapytałam go co teraz? Czy musimy przelozyc iui i jak sie leczyc. Czekam na odpowiedz. Jak zaprosi mnie na wizyte to pójdę. W sobote mialam miec usgu kogos innwgo bo on w soboty nie przyjmuje. Zakladam ze to nieaktualne .. Czekam na maila od nich. :(
    Daj znać co Ci odpisze. Może każe podejść po receptę tylko, albo zostawi dla Ciebie i odbierzesz w sobotę.
    A w którym dc jesteś teraz?

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Daj znać co Ci odpisze. Może każe podejść po receptę tylko, albo zostawi dla Ciebie i odbierzesz w sobotę.
    A w którym dc jesteś teraz?
    Dzisiaj jest 8dc.
    Na razie cisza.. Ale z pewnością dam znać.
    Jadę teraz do dentysty, mało wydałam w tym miesiacu :D

    Selina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, ja już po wizycie. Cała sie telepie normalnie. Dr powiedział, że widzi u nas kilka problemów. Ha! Wiedzialam, że niepłodność idiopatyczna to bajka. Przede wszystkim nie podoba mu się moje fsh. Stwierdził, że stosunek lh:fsh można sobie darować, ale ważne jest samo fsh, a u mnie jest ono bardzo bardzo wysokie. Szok. Nie myślałam że aż tak zle. Do tego amh. Spada szybko, 1.49 to nie jest zle, ale patrząc na wynik sprzed roku spadek jest bardzo szybki i trzeba działać szybko. Nastepny mąż i jego bakterie. Faecalis wyleczona, ale ecola jest, więc jego zdaniem podkazamy sie cały czas i moge mieć zapalenie jamy macicy co uniemożliwia zagniezdzenie. Lepkosc nasienia właśnie wskazuje na bakterie. Dał namiary na urologa. Dał mi skierowanie do szpitala na histeroskopie, na poczatku mówił o histerolaparoskopii, ale w końcu chyba mam skierowanie na histero bo jest Th:HSK. W razie odległych terminow u niego w gabinecie bo czas ucieka. I teraz patrze, na skierowanie: niepłodnośc pierwotna, podejrzenie endometritis wtf? Może tak musial napisać? Pytał sie w trakcie usg czy miałam podejrzenie endomendy, ale myślałam że tylko tak zapytał. Usg jest ok, tylko z tego co widzę trzon macicy nieco niejednorodny. Noo cała się trzęse, chyba muszę sobie coś golnac.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla no i super że dał skierowanie! :) Widzisz to jednak super lekarz, patrzy całościowo na parę, nic nie pominie. Ja jestem z niego mega zadowolona, nie wiem czy jak się uda nam zajść to czy nie wroce ciąży prowadzić do niego.
    To co napisał pod skierowaniem na hsk, to coś musiał napisać, jaki jest powód badania wg.niego czyli niepłodność i podejrzenie zapalenia endometrium (endometritis). Ja właśnie to mialam, bo bakteria to u mnie powodowała.
    Dzwoń jutro do szpitala i próbuj się umówić :) Ja akurat termin miałam pierwszy na za 3tyg., ale teraz może już być inaczej. U niego w gabinecie to kwota chyba 1500zl, ale podczas zabiegu zrobi wszystko co trzeba (usunie polipy jak znajdzie, pobierze biopsję itd.) i znieczula miejscowo.
    Jesteś w dobrych rękach :)

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja się tym fsh przerazilam no i tymi bakteriami w nasieniu, powiedzial że tego nie można lekceważyć bo to poważna sprawa. I za to jedno jestem wdzięczna lekarzowi z Plastmedu, że posiew nasienia to pierwsze co kazał nam zrobić i wyszło dużo bakterii. Lekarz faktycznie dość przystojny hehe. Wizyta droga, bo 250 zl, ale już wiem, że dobrze wydane. Selina, aaa widzisz, a ja tepa pala o endometriozie pomyslalam haha! U niego bedzie 1700 zl, ale dam ta kasę jeśli w szpitalu nie bedzie miejsca. Pytalam o ważność badań i powiedział że pół roku. Ale hiv też?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dzięki dziewczyny. Ja się tym fsh przerazilam no i tymi bakteriami w nasieniu, powiedzial że tego nie można lekceważyć bo to poważna sprawa. I za to jedno jestem wdzięczna lekarzowi z Plastmedu, że posiew nasienia to pierwsze co kazał nam zrobić i wyszło dużo bakterii. Lekarz faktycznie dość przystojny hehe. Wizyta droga, bo 250 zl, ale już wiem, że dobrze wydane. Selina, aaa widzisz, a ja tepa pala o endometriozie pomyslalam haha! U niego bedzie 1700 zl, ale dam ta kasę jeśli w szpitalu nie bedzie miejsca. Pytalam o ważność badań i powiedział że pół roku. Ale hiv też?
    Tak, też. W szpitalu badania krwi ważne tylko 3miesiace i posiewy też, biocenozę pochwy pobierają na miejscu w dniu badania

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo czyli na nfz biocenoza? To git.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Oo czyli na nfz biocenoza? To git.
    Tak :)

‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ