X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik ja to nie wiem, ale znając siebie, to pewnie od 1m-ca ciazy bym latała po sklepach kompletując wyprawkę :P ale moze sie myle i bedzie inaczej ;)
    Mnie imię się ostatnio podobało Adrianna <3 achh pięknie! do tego łatwo mozna skrocic, ale dosc długie by było z naszym nazwiskiem. Lubię też imię Kinga, Marcelina i ostatnio kolezanka powiedziała, ze dała corce Rozalia :) ochhh jak słodko! Rozalka :)
    Ja cosik czuje, ze jak bedziemy juz miec dziecko, to bedzie dziewczynka. Z reszta maz cały czas powtarza, ze chciałby bardzo corke... Pozyjemy zobaczymy.
    Co do szpitala, to tez niezbyt dobre opinie znam o Żeromskim a raczej hmm konkretow nie znam zadnych, ale co kto wspominał o tym szpitalu, to odradzał go

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 28 lutego 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Siemiradzkiego, to podobno tak, stawiaj na nature ale nic kosztem zdrowia czy zycia kobiety. Jak trzeba, to zrobia cc. Kolezanka akurat naturalnie tam coreczke urodzila, ale była zachwycona, bo dali jej znieczulenie od razu i mowi, ze porod to pikus, ze gorsze rzeczy w zyciu przechodzila :P A znam ją, wiec jestem w szoku.
    Mowi, ze skupila sie na porodzie, jak sie przygotowac itd a nie przygotowała sie na to co bedzie zaraz po. Miala przez miesiac depresje poporodowa, miala dosc malej, ona ciagle plakala a ona nie mogla sobie dac z nia rady (maz pracował a mama i tesciowa daleko). Jednak po miesiacu jak reka odjal :) Nauczyly sie siebie i bylo juz lepiej. Dodam, ze tez ponad 2lata sie o nia starała i zaszła za 1szym IUI, wiec tez troche przeszła.

    Oczywiscie dam znac :) ciekawe czy jutro juz poznam termin, bo to dopiero 6dc, wiec nie wiem czy nie kaze jeszcze na kontrol w poniedziałek sie zjawic. Cos w ogole tych jajnikow nie czuje

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 1 marca 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ujastek tylko jeśli musisz bo mają wysoką referencyjnosc jeśli wszystko ok z tobą i z dzieckiem to raczej coś innego.

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 marca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech sorki, ale z tych opowieści kolegi to sama bym nie chciala tam rodzic. Mają żal do lekarzy, bo im wmawiali ze przesadzaja. Ale jak tak pomyśle to na każdy szpital można coś znalezc... Selina, ja uwielbiam imie Kinga, mam tak na 3!:-) Ja zaś czuję że jak już nam sie uda to będzie chłopczyk, maz też tak czuje. I bedzie Wiktor, a dla dziewczynki bardzo mi sie Melania podoba. Byla taka cudowna postac w Przeminelo z wiatrem, no i moja ukochana artystka, Mela Koteluk:-)

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:15

    Selina, Anuśla lubią tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 1 marca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zastanawialam sie Selina jakie wy macie teraz plany.. To mocno trzymam kciuki za iui!! Jeszcze pewnie tydzień :)
    U mnie lekarz w końcu odpisal.
    Receptę nam wystawi i jest do odbioru u nich. Leki mamy Obydwoje zazywac przez 5 dni a 2 tygodnie po zakonczeniu leczenia mam powtórzyć badaniale.
    Badanie na urea zawsze się bada między 10 a 20 dc??
    Czy poprostu między okresem??

    Co do imion mnie się podoba Adam i Karol. Z damskich Anna i Łucja :) Rozalia też ładna :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 marca 2019, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna? Loooo to imię jednak zawsze będzie modne choć go nie znosze jako nosicielka:-) Łucja też mi się bardzo podoba. A Karol mój mąż:-) Mnie położna mówiła żeby badać wtedy jak jest najmniej sluzu, bo wtedy najlatwiej pobrać i wynik najbardziej wiarygodny. Czyli raczej nie w okresie owulacyjnym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 01:03

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 pęcherzyki 11-12mm, endo 6mm (6dc). Od dziś na 3dni mam Mensinorm i kontrola w poniedziałek popołudniu

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 marca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się podoba dla dziewczynki Kalina, Karina, Ida, Iga a dla chłopca to sama nie wiem... Michał, Jerzy, Karol i Piotrek no i Kaja ale to oczywiste bo moja córka tak ma na imie :)

    Selina to chyba dobre wieści co? Ja jestem po owu ale nie mam pojęcia ile a ze jestem po to po bolących cycach i śluzie wiem planuje siknąć koło 7-8 marzec :) @ powinna być tak właśnie koło 8-9 :) ale kompletnie się nie napalam bo małżu zaniemógł i grypa go dopadła w płodniaki :) co prawda sexy były ale takie wymuszane....

    Akceptacja!
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle uświadomiłam sobie ze pewnie w kolejnym cyklu nie zdazymy zw wszystkim :( leki zaczne zażywać w pon do pt. Po 2 tygodniach musze zrobic badanie kontrolne i to bedzie pewnie podczas okresu. Więc bede musiała czekac az sie skonczy. Bedzie to 7-8 dc i potem czeka sie 2 tyg za wyniki wiec chyba pewnie nie zdazymy :(

    W ogole mezowi wyszla jakas mutacja... Potem wam napisze co bo nie mam przy sobie ale chyba gen 8. Dupa , nie wiem co teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Ja w ogóle uświadomiłam sobie ze pewnie w kolejnym cyklu nie zdazymy zw wszystkim :( leki zaczne zażywać w pon do pt. Po 2 tygodniach musze zrobic badanie kontrolne i to bedzie pewnie podczas okresu. Więc bede musiała czekac az sie skonczy. Bedzie to 7-8 dc i potem czeka sie 2 tyg za wyniki wiec chyba pewnie nie zdazymy :(

    W ogole mezowi wyszla jakas mutacja... Potem wam napisze co bo nie mam przy sobie ale chyba gen 8. Dupa , nie wiem co teraz.
    Kochana idz zrob posiew do Synevo, ja jak nie mialam bakterii to wynik był juz po 2 dniach. Tylko nie radze isc 7-8dc, ja tak raz poszłam i niby nawet nie plamiłam juz, ale polozna powiedziala ze jest jeszcze troche krwi na szyjce macicy i nie mogla mi pobrac wymazu, kazała za 2-3dni sie zgłosic. Jesli masz 2-3dniowy @, to moze Ci sie uda wczesniej, ale to zalezy


    KAL tak, to chyba dobrze. Nie mam siły jednak na to wszystko, nie wiem, moze leki zle na mnie wpływaja.
    Wczoraj miałam okropny dzien przez tą lekarke tak bardzo mnie wkurzyła, ale mniejsza z tym, nie chce sie tutaj rozpisywac

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:15

    Selina lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ostatnio robiłam to ponad tydzień czekałam. No zobaczymy. Dzisiaj 1 dzień antybiotyku. Jak będę robiła sama uree to też może będzie szybciej ;)
    Wysłałam dziś lekarzowi maila z wynikami męża. Martwię się o to.. Mam nadzieję że to nic poważnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni a jakie wyniki męża wysyłałaś? Te mutacje co dr kazał zrobić? Daj znać co odpisał

    Ja IUI będę miała w czwartek jednak no i pęcherzyki są 2 dominujące a nie 3. Dziś miały 18 i 19mm na prawym i lewym jajniku. To zdumiewające, że w ogóle nie czuję pracy jajników a pęcherzyki sobie urosły. Całkiem inaczej reaguję na zastrzyki niż na leki doustne stymulujące. Nie wiem tylko czy abstynencja nie będzie u nas za długa. Ostatnie <3 było wczoraj rano a IUI w czwartek, czyli równe 4dni. Niby ma być max 5, ale chyba lepiej jak jest krócej, sama nie wiem

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 5 marca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a ile wy się leczyliscie unidoxem
    ?
    Nam lekarz na 5 dni tylko przepisal i nie wiem czy nie za krótko. Czytam i ludzie leczą się nawet po 3 tygodnie... Iui już za 2 dni. Ale to leci. Gdzie w ogóle robisz??

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 5 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wyslalam te mutacje.
    Mężowi wyszedł polimorfizm c.1210_12T
    Pisze na wyniku że niby nie wpływa negatywnie na ilość białka , ale też żeby skonsultować z genetykiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Selina a ile wy się leczyliscie unidoxem
    ?
    Nam lekarz na 5 dni tylko przepisal i nie wiem czy nie za krótko. Czytam i ludzie leczą się nawet po 3 tygodnie... Iui już za 2 dni. Ale to leci. Gdzie w ogóle robisz??
    7dni Unidox mieliśmy, w M.robie IUI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    A i wyslalam te mutacje.
    Mężowi wyszedł polimorfizm c.1210_12T
    Pisze na wyniku że niby nie wpływa negatywnie na ilość białka , ale też żeby skonsultować z genetykiem.
    Zawsze jeśli są jakieś nieprawidłowości, to piszą żeby skonsultować z genetykiem, ale nie martw się :) to pewnie nic wielkiego

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 5 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:15

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ