X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik dokladnie tsk samo mam. Ja poprostu uwielbiam jajka i z nich nie zrezygnuje. Wiec jak w przepisie zastepuja ja aquafaba czy jak to sie zwie, ja daje jajka.
    Ja jadlan paste ze slonecznika- pycha. I tez z fasoli bialej i czosnku , również polecam.

    Dziewczyny, u mnie sie zaczelo. Dostalan dzisiaj okres, dzien przed urodzinami. Wiec ciesze sie ze nie jutro, ale 12, 13 d c idealnie przypada mi na sobotę i niedziele. Jestem umowiona 12 dc czyli w sobote na 9 w artvimedzie na usg, niestety nie do dr ch bo go nie ma. Pecherzyk ocenimy i zobaczymy kiedy iui... Jeszcze 2 tygodnie.
    Mąż zrobil te badania wszystkie, okazało sie ze dr. Ch chce aby maz zrobil 33 mutacje.. Koszt tego jednego to 850 zl , lacznie wydal wczoraj na wszystko ponad 1300 zl ;( oby sie oplacilo! (Jednak z policzka mial pobierane)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 12:06

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik dr Stępień-Dutka


    Ogólnie kryzys mam, bo mam zrezygnować CAŁKOWICIE z cukru, w tym z pyłku oraz ponownie zbadać krzywa insulinową. Ostatnią robiłam w 2017r. i insulina była za wysoka ale bez tragedii, lekarze to olewali. Ona mówi że nawet niewielkie odchylenie od normy w przypadku niepłodności może być znaczące. Mam zrobić ta krzywa i jak znów będzie nie halo (a wiem że będzie), to mam dostać metformine. Jednak szczerze? Mam dość wyrzeczeń, za dużo tego ostatnio :( do tego powiedziała że z tymi nietolerancjami to lepiej uważać, często odstawianie tych produktów robi więcej złego niż dobrego, bo zaczynają piętrzyć się inne dolegliwości. Ona by tak z przymrużeniem oka do tego podeszła, nie rygorystycznie.
    Wyszłam stamtąd i płakać mi się chciało, bo o kuźwa oczywiście kolejne wyrzeczenia. Niby się mówi, że żeby mieć dziecko zrobi się wszystko, no jednak nie. Ja już mam dość tego, muszę przytyć na nowo i całkowicie z cukru nie zrezygnuję. I tak od roku nie słodzę nic, nie pije słodzonych napojów, słodyczami też się nie objadam, ale jem, ostatnio głównie herbatniki bo mi na żołądek nie szkodzą. Koniec z tym swirowaniem, najlepiej pewnie by było żebym jadła sałatę i zapijala wodą, bo przecież cukier jest teraz wszędzie...
    Zrobię tą krzywą i pójdę do ginki, że jak mi nie da leku na insulinę, to nie robię tej IUI. Nie chcę żeby znowu kasa poszła w błoto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 12:32

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, moja koleżanka miala cukrzycę ciążowa , musiala wzystko liczyc co do grama co je. Zadnych słodyczy, nawet nie wszystkie owoce. Schudla w ciazy ( w sensie nie w kg, tylko wizualnie. Nog, rak etc a i tak jest chudzinka). Jej pewnie bylo latwiej bo juz byla w ciazy i wiedziała ze za 8 miesięcy sie to skończy, ale teraz po porodzie tak sie przyzwyczaia ze ciagle te diete stosuje. Rano owsianke na wadze odmierza.
    Moze nie bedzie tak zle jak myslisz :*

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik tez sie ciesze ze na naturalnym, chociaz jak mnie pytal to mialam chwile zawahania, bo wiecej szans niby na stymulowanyn .
    Jak to jest, ja dostane cos na pęknięcie pecherzyka??

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, a ciąża mnoga muzę powodować więcej komplikacji.
    Wolałbym żeby na pęknięcie coś dali. Zawsze to większa pewność że pięknie kiedy trzeba :D

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 lutego 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Wiem, a ciąża mnoga muzę powodować więcej komplikacji.
    Wolałbym żeby na pęknięcie coś dali. Zawsze to większa pewność że pięknie kiedy trzeba :D
    Dają dają. Choć była jedna dziewczyna na wątku IUI, której gin robił IUI na podstawie piku LH, ale ja bym na to nie szla. No właśnie z tymi tolerancjami tak jest, że nie wiadomo czy badać czy nie czy dietę stosować czy nie no i czy samo badanie jest miarodajne. Ja już byłam przygotowana żebyśmy wybulili na to 800 zl, ale poczytałam na ten temat i stwierdzam, że to wszystko palcem po wodzie pisane.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha 3 miesiące, no to zajebiście... A wyniki widziało chyba z 5 lekarzy i każdy ze jest ok grrrr. Nie wiem po co ta endo powiedziała, że jak IUI nie wyjdzie teraz to mi da metę, tak jakby miała właśnie zadziałać od razu. Ona powiedziała że u jej pacjentki zadziałało już w 2c stosowania tego leku, zaszła w ciążę a starała się parę lat. Jak dla mnie to warto spróbować, ja tam dobrze zawsze reagowałam na wszelkie leczenie ;)

    Czy myślicie że mogę zwiększyć zatem picie Miovarianu? Pije 1saszetke dziennie, często zapominam. Czytam na necie, że dziewczyny piją też po 2 saszetki dziennie czyli wychodzi 4000mg inozytolu, wiem że on też ma wpływ na insulinę


    Kuzmoni dostaniesz na pewno zastrzyk na pęknięcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 14:52

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Ch wprawdzie powiedzial zebym przed usg zrobila test owulacyjny, Ale jak cos to bede pytać o ten zastrzyk.
    Oni mi to dadza na wizycie usg i sama bede miala zrobic, czy zrobia mi w dzien iui?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dr Ch wprawdzie powiedzial zebym przed usg zrobila test owulacyjny, Ale jak cos to bede pytać o ten zastrzyk.
    Oni mi to dadza na wizycie usg i sama bede miala zrobic, czy zrobia mi w dzien iui?
    Wszystko zależy od tego jaki będzie pęcherzyk w dniu usg. Jeśli już będzie się nadawał na zastrzyk czyli będzie miał ok.20mm to mogą Ci zrobić zastrzyk na miejscu (jeśli mają, ja dostałam receptę, poszłam do apteki obok kupić i wróciłam i położna za free mi zrobiła, ale ogólnie zawsze sama sobie robiłam-tylko ja o Invimedzie mówię). Jak będzie mniejszy to każą Ci zrobić w domu o konkretnej godzinie zwykle :) Zazwyczaj zastrzyk robi się 24-36h przed IUI

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

    Selina lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dr Ch wprawdzie powiedzial zebym przed usg zrobila test owulacyjny, Ale jak cos to bede pytać o ten zastrzyk.
    Oni mi to dadza na wizycie usg i sama bede miala zrobic, czy zrobia mi w dzien iui?
    A jak tam przed IUI, denerwujesz sie czy pozytywnie? Ja miałam takiego stresa, że nie mogłam spać w nocy i zadawałam tu na forum idiotyczne pytania. Hehe teraz widzę jaka głupia byłam:D:D

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, masz na mysli taka jak ja teraz :D
    Wiesz co na razie sie nie stresuje, większy stres bedzie na wizycie pewnie. Jestem bardziej podekscytowana generalnie.

    Żałuję ze na usg nie bedzue dr ch, tyle sie czeka na te wizyty a i tak go nie ma... Ale mam nadzieję ze on bedzie przy iui..

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 lutego 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie miałam tego na myśli:-) Faktycznie trochę lipa z ta jego dostępnością, ale IUI powinien robić skoro do niego się czeka.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:32

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik super! Wcześniej miałas nieprawidłowy wynik? Powiedzcie mi kuzwa co oni robia z tym ovufriend, przeciez ten nowy design to porażka!!! Wszystkie laski narzekają a oni dalej brną i jeszcze na pewno ich to kosztuje. Idiotyzm.

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ