X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:16

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Reset gratulacje!

    Dziękuję! Jest niby bardzo wcześnie, ale póki co wygląda to optymistycznie - beta rośnie, progesteron kosmiczny, dziś w 5+0 zarodek 6 mm, do tego zrobiłam ANA i... nie wykryto, mimo, że w lipcu były dodatnie. Dlatego optymistycznie rezygnuję z Artvimedu. Mam nadzieję, że może komuś pomogę tym samym.

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 11 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki :)
    Ja juz się naczekalam do Chrostowskiego , pierwsza wizyte mialam w lutym, wiec juz nie skorzystam :)
    Ale na pewno ktoś z chęcią przygarnie.
    Powiedz moze na kiedy masz :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Powiedz moze na kiedy masz :)

    Fakt, zapomniałam wspomnieć. 21 marca, chyba ok. 14.45 (nie mam kalendarza przy sobie, nie pamiętam).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset gratulacje :)
    Ja juz u dr Ch.byłam kiedyś, to tez nie skorzystam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Selina może podjedź na IP, skoro Cię tak boli. Czy ta lekarka zrobiła Ci usg nerek? Może to jakiś kamień albo piasek schodzi. Co do plastra to nie wiem...
    Usg nerek nie robiła, to był tylko szybki monit, bo ja u ginki dziś byłam

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Reset gratulacje :)
    Ja juz u dr Ch.byłam kiedyś, to tez nie skorzystam

    Dziękuję!
    Wiem, czytałam, że Wam zaproponował tylko ivf. My w sumie na procedurę byliśmy zdecydowani, a tu niespodzianka <3

    Selina lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 12 marca 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow 5t0d zarodek ma już 6mm to mega duży. Czy pecherzyk 6 mm. Pytam bo ja kiedyś na tym etapie miałam pecherzyk taki i gin mówił że zgodny z wiekiem ciąży.
    Bo wg tego https://parenting.pl/5-tydzien-ciazy
    Tyle ma przeważnie pecherzyk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 11:45

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie źle. Wyszło mi bardzo dużo leukocytów w moczu, erytrocyty i liczne bakterie. Zajebiście.
    Za 1,5h mam wizytę u internistki, ale wczoraj dostałam receptę na ten 1dniowy antybiotyk od gin i że mam wziąć jak leukocyty przekroczą 5 a ja mam 50-70 (taki wynik). O dupę rozbić to IUI :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 13:43

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 12 marca 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:16

    Selina lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 12 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a może tak ci się objawia że IUI przyniesie owoc

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 12 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina nie martw sie na zapas. Dobrze ze odkrylas to teraz. Wez antybiotyk i bedzie lepiej. Za jakis czas znow zbadaj mocz, internistka ci pewbie powie wszystko :)

    A mnie dr ch odpisal w sprawie mutacji, ze wariant genu w którym wyszla jest neutralny i nie ma co sie martwić. Wszystko jest ok! :)

    Selina, Rudzik1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik nie wiem, od razu pomyślałam że pozamiatane jak tam jest jakiś stan zapalny :/ Boli jak cholera dalej. Mam wziąć ten antybiotyk co pisałaś, na który receptę już wczoraj dostałam ale miałam poczekać z wynikami. Po jednej dawce jutro już ma być super. Mam pić też sok z żurawiny, to już kupiłam i opijam się też dużo wodą.


    Dziwna heh byłby ciekawy objaw. Ale jako, że zaczęło się coś dziać już dzień po IUI, to myślę, że to przez cewnik przy zabiegu. Nawet w ulotce antybiotyku jest wzmianka, że stosuje się u pacjentów którzy mają zakładany cewnik do różnych zabiegów


    Kuzmoni dzięki. Tak, internistka właśnie kazała za tydzień powtórzyć badanie moczu

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 12 marca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:17

    Selina, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 12 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rudzik, jeszcze nie bo lekarz twierdzi ze 2 tygodnie po zakończonym leczeniu. Czy macie doświadczenie/wiedze dlaczego tyle trzeba czekać? Czy mozna wcześniej?
    Moze chodzi o to zeby nie za wczesnie bo martwię bakterie dalej wykaza dna, a poprostu jeszcze nie zniknely z organizmu?

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:17

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni niestety trzeba tyle odczekać tak jak napisałaś. Moze nie byc sladu bakterii po tygodniu od leczenia a pozniej sie nagle zacznie namnazac, bo jej dna nie zostalo wybite i wtedy juz to wyjdzie w posiewie 2tyg po leczeniu. Warto zaczekac i miec pewnosc

    Mnie poki co nic nie lepiej po antybiotyku i tej zurawinie. Mimo, ze lekarka nie kazała mi pic fitolizyny (bo "po co sie Pani bedzie tak meczyc piciem tego?"...), to pije dalej, bo pamietam ze kiedys mi pomagała. Kupiłam tez UroLact. Obym sie obudziła z lepszym samopoczuciem...

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Selina jak się czujesz?
    Dzięki że pytasz. Za pół h mam wizytę u nefrologa, nie przeszło mi, zdychałam w pracy

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej, to cos powazniejszego cie chyba zlapalo.
    faj znac po wizycie, bidulko. :((
    Ktory w ogole dzis jesses dozier po iui\?

‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ