X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Wolimy wiedzieć teraz niż za rok, po 4 miesiącach, a w sumie w maju mąż je planuje robić więc po 5 miesiącach a nie po roku. Nie spinamy się jakoś bardzo raczej po prostu nie widzimy powodów żeby nie zrobić badań profilaktycznie teraz i dla spokoju myśli tym bardziej, że ostatnie lata medycznie dały nam trochę w kość.
    Mąż chciał jeszcze przed staraniami hoho sobie zrobić żeby zobaczyć z ciekawości jak to wygląda u niego ale kazałam mu się wstrzymać do czasu starań, teraz od paru tygodni nieśmiało coś przebąkuje o badaniach i jak widzę jak zaprząta sobie tym głowę czasami to wolę go zapisać na badania żeby miał wyniki i przestał się zastanawiać skoro tak bardzo chce :)

    No to trzymam kciuki za pozytywne wyniki!

    Izi lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Hej dziewczyny! Przyszłam się przywitać :) mój synek ma już ponad 7 miesięcy... Jak ten czas leci! 😯
    Jestem w nim totalnie zakochana, już teraz wiem co to znaczy miłość matki do dziecka, myślałam że to tylko takie gadanie. Życzę każdej takiego szczęścia!
    Mieliśmy trochę chwil grozy i załamania bo miał bardzo zła morfologie i oczywiście jak czytaliśmy w necie to wszędzie z takimi wynikami pisali ze kilka miesięcy życia, że białaczka itd... Miałam dzień że nie mogłam się pozbierać ale w głębi serca czułam że to niemożliwe. Mieliśmy konsultacje z różnymi lekarzami i w końcu znany hematolog powiedział że to całkiem normalne wyniki jak na jego wiek, aczkolwiek trzeba sprawdzić za parę miesięcy bo ma b. Niskie neutrofile ale jeśli żadnych infekcji nie ma (a nie ma) to nie ma czym się martwic...
    Allende powodzenia 😍

    Kłot, fajnie że się pojawiłaś😊 super, że jesteś szczęśliwa mamą 😍 i trzymam kciuki za dobre wyniki synusia 😊
    Ja dzięki Tobie jestem u dr Knafel, bo dobrze pamiętam...? Ty mi ją poleciłaś. Doczekałam się wreszcie wizyty, hehe 😉 i dzięki! 😘

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Allende, rozkręciło się?
    U mnie cisza jak makiem zasiał.
    W ciąży nie jestem, więc to raczej rozregulowanie po stymulacji.
    Co do immunologii to nie mam zbadane nic.

    No właśnie i tu niespodzianka...siedzę cicho bo się nie odzywałaś 😁 ale masz szansę na prowadzenie jednak, hehe. Dobrze, że coś mnie tknęło i poszłam na wizytę bo chciałam o immunologię popytać a tu taka piękna torbiel na prawym jajniku 😱 tak jak podejrzewałam rósł sobie drugi pęcherzyk. Ten pierwszy pękł a drugi dorastał w 2 fc. Tak więc mam teraz antykoncepcję, po majówce idę na podgląd czy zniknęła i dopiero wtedy start z estrogenami.... Ech. Zawsze pod górkę. A Ty tak normalnie ilo dniowe masz cykle??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Pia88 wrote:
    Allende, rozkręciło się?
    U mnie cisza jak makiem zasiał.
    W ciąży nie jestem, więc to raczej rozregulowanie po stymulacji.
    Co do immunologii to nie mam zbadane nic.

    No właśnie i tu niespodzianka...siedzę cicho bo się nie odzywałaś 😁 ale masz szansę na prowadzenie jednak, hehe. Dobrze, że coś mnie tknęło i poszłam na wizytę bo chciałam o immunologię popytać a tu taka piękna torbiel na prawym jajniku 😱 tak jak podejrzewałam rósł sobie drugi pęcherzyk. Ten pierwszy pękł a drugi dorastał w 2 fc. Tak więc mam teraz antykoncepcję, po majówce idę na podgląd czy zniknęła i dopiero wtedy start z estrogenami.... Ech. Zawsze pod górkę. A Ty tak normalnie ilo dniowe masz cykle??

    O nie! Widzisz, czyli coś się pomieszało po stymulacji.
    Ja mam 26-28dc, ale już od 21 bolą mnie piersi. Teraz zupełna cisza. No nic, czekam dalwj

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende tak, pewnie ja poleciłam bo dzięki niej m. In się udało plus dr zmaczynski u którego prowadziłam ciąże. Nawet ostatnio byłam u niego z synkiem 😅
    Nad daje nie staramy się o 2gie, ja chciałabym drugie ale mąż nie, przynajmniej nie teraz. Ja już też chyba nie, pewnie kojarzycie ze mieliśmy perturbacje małżeńskie i nadal co jakiś czas są. Poza tym prawie wszystko jest na mojej głowie, ja usyppiam, ja karmie w nocy (chociaż on robi mleko), ja ogarniam mieszkanie, ja przewijam, ubieram...jest to mega dużo roboty. On sam nigdy nie kąpał, nie poszedł z nim na spacer (jak coś to wspólnie i to może było z 5 razy). Nie mówię że się nie interesuje dzieckiem, bo widać że go bardzo kocha, jak go poproszę to mi pomoże ale fajnie by było żeby jednak sam od siebie coś przy nim zrobił... Więc jak widzę jak to wygląda to nie chce już drugiego :(

    Ana93 lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Allende tak, pewnie ja poleciłam bo dzięki niej m. In się udało plus dr zmaczynski u którego prowadziłam ciąże. Nawet ostatnio byłam u niego z synkiem 😅
    Nad daje nie staramy się o 2gie, ja chciałabym drugie ale mąż nie, przynajmniej nie teraz. Ja już też chyba nie, pewnie kojarzycie ze mieliśmy perturbacje małżeńskie i nadal co jakiś czas są. Poza tym prawie wszystko jest na mojej głowie, ja usyppiam, ja karmie w nocy (chociaż on robi mleko), ja ogarniam mieszkanie, ja przewijam, ubieram...jest to mega dużo roboty. On sam nigdy nie kąpał, nie poszedł z nim na spacer (jak coś to wspólnie i to może było z 5 razy). Nie mówię że się nie interesuje dzieckiem, bo widać że go bardzo kocha, jak go poproszę to mi pomoże ale fajnie by było żeby jednak sam od siebie coś przy nim zrobił... Więc jak widzę jak to wygląda to nie chce już drugiego :(

    Oj, może się to jeszcze jakoś poukłada, że zapragniecie obydwoje drugiego dzieciaczka. Potrzeba czasu 😘😘😘 najważniejsze, że bycie matką nie pozostało w sferze twoich marzeń i jesteś spełniona 😍😘 odzywaj się czasami i dawaj znać jak rośnie bąbelek 😊

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    O nie! Widzisz, czyli coś się pomieszało po stymulacji.
    Ja mam 26-28dc, ale już od 21 bolą mnie piersi. Teraz zupełna cisza. No nic, czekam dalwj

    Mnie w tym cyklu też nic a nic piersi nie bolały. No i był mega krótki, bo 23 dniowy.
    A Ty jak tam dzisiaj? To już 28 dc i cooo? Ale by była niespodzianka, jakbyś zafasolkowała naturalnie 😍 🤭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Mnie w tym cyklu też nic a nic piersi nie bolały. No i był mega krótki, bo 23 dniowy.
    A Ty jak tam dzisiaj? To już 28 dc i cooo? Ale by była niespodzianka, jakbyś zafasolkowała naturalnie 😍 🤭

    Dziś 27dc. Nic a nic. Naturalnego zafasolkowania nie obstawiam, ale kto wie..

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Dziś 27dc. Nic a nic. Naturalnego zafasolkowania nie obstawiam, ale kto wie..

    ✊✊✊✊

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Allende tak, pewnie ja poleciłam bo dzięki niej m. In się udało plus dr zmaczynski u którego prowadziłam ciąże. Nawet ostatnio byłam u niego z synkiem 😅
    Nad daje nie staramy się o 2gie, ja chciałabym drugie ale mąż nie, przynajmniej nie teraz. Ja już też chyba nie, pewnie kojarzycie ze mieliśmy perturbacje małżeńskie i nadal co jakiś czas są. Poza tym prawie wszystko jest na mojej głowie, ja usyppiam, ja karmie w nocy (chociaż on robi mleko), ja ogarniam mieszkanie, ja przewijam, ubieram...jest to mega dużo roboty. On sam nigdy nie kąpał, nie poszedł z nim na spacer (jak coś to wspólnie i to może było z 5 razy). Nie mówię że się nie interesuje dzieckiem, bo widać że go bardzo kocha, jak go poproszę to mi pomoże ale fajnie by było żeby jednak sam od siebie coś przy nim zrobił... Więc jak widzę jak to wygląda to nie chce już drugiego :(
    Klot, niefajnie że mąż tak mało pomaga, no ale różni są mezczyzni... My sie z moim mega dużo kłócimy od kiedy malutka jest na świecie a on pomaga dużo. Jesteście na mm?

    Ja do Zmaczynskiego w poniedziałek ide bo miesniak mi sie zrobil po ciąży. No ale jakoś sie ciesze na te wizyte, przypomina mi o tych ciążowych na które zawsze sie czekalo ze zniecierpliwieniem😄

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Dziś 27dc. Nic a nic. Naturalnego zafasolkowania nie obstawiam, ale kto wie..
    A może jakiś tescik?😄

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy widac mój poprzedni wpis?ja rzadko się udzielałam jednak emocje były wielkie przy staraniach, i nie miałam nawet czego pisac,robie testy od poniedziałku druga kreska już mi się słabsza wydaje, jeśli macie pytania a objawy wczesnej ciąży to śmiało, ja przez 9 miesięcy szukałam swoich w potwierdzeniu innych wpisów , zdecydowałam ze w poniedziałek ide ba bete... słonecznego dnia wam życze ❤️

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za betę Ola!

    Test robiłam na wywołanie okresu. Zależy mi żeby szybko zacząć ten cykl i wrócić po okruszka 🙂

    olka89 lubi tę wiadomość

  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki 1 bety 519,4 jestem w szoku nie mogę w to uwierzyć , plamien narazie nie mam, jedynie piersi bola i przelewa się w żołądku....ja piernicze ... No nie wierze....

    Izi, Pia88, Allende lubią tę wiadomość

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka89 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki 1 bety 519,4 jestem w szoku nie mogę w to uwierzyć , plamien narazie nie mam, jedynie piersi bola i przelewa się w żołądku....ja piernicze ... No nie wierze....

    Cudownie! Gratulacje i wszystkiego dobrego teraz dla Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2021, 15:36

    olka89 lubi tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi dziękuje do gratulacji jesszcze trochę to narazie jeden wynik muszę za 48 h powtórzyć potem sprawdzić czy pęcherzyk we właściwym miejscu, wtedy pewnie trochę ze mnie zejdzie , życzę. Wam bardzo bardzo takich samych wiadomości,

    Izi lubi tę wiadomość

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, moje gratulacje :)

    olka89 lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka89 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki 1 bety 519,4 jestem w szoku nie mogę w to uwierzyć , plamien narazie nie mam, jedynie piersi bola i przelewa się w żołądku....ja piernicze ... No nie wierze....

    Gratki i kciuki za ciąg dalszy ✊✊✊

    olka89 lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Olka, moje gratulacje :)

    Pia a Ty nadal cisza w eterze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Pia a Ty nadal cisza w eterze?

    Tak.
    Napewno Was poinformuję jak dostanę 😃

‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ