X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 października 2023, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ostatni moment, aby otrzymać darmowy abonament Premium lub voucher na badania!! :)

    Masz PCOS lub zaburzenia tarczycy (niedoczynność, nadczynność lub Hashimoto) potwierdzone diagnozą w ciągu ostatnich 2 lat? Podziel się z nami anonimowo swoimi wynikami w celach naukowych i otrzymaj prezent!

    Jak to działa?

    ❣️Napisz do nas na [email protected] w temacie maila wpisując PCOS / tarczyca i załącz zdjęcie lub skan swoich wyników badań potwierdzających diagnozę.

    ❣️Otrzymaj darmowy voucher na wybrane badania hormonalne z krwi w pobliżu Twojego zamieszkania LUB bezpłatny dostęp Premium do aplikacji OvuFriend do śledzenia cykli i ciąży ❤

    Czekamy na Twoją wiadomość - [email protected] 🙂

    Pula voucherów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

    P.S. Jeśli już wysłałaś nam swoje wyniki, zignoruj ogłoszenie. Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wsparcie 🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Hej Selina, widzę, że jesteś świeżo po transferze - zatem powodzenia! 🤞
    Widzę w stopce, że miałaś dwukrotnie leczone zapalenie endometrium. Czy to miało związek z endometriozą i adenomiozą, którą wykryli Ci w tym roku? Może jesteś w stanie mi coś doradzić w kwestii zapalenia, jako że też przez to przeszłaś i obydwie jesteśmy z Krakowa?
    Jestem dzisiaj na ostatnim dniu antybiotykoterapii, też wykryli mi przewlekły stan zapalny endometrium 😬 po miesiączce będę miała kolejną biopsję aby potwierdzić czy kuracja przyniosła efekty.
    Hej hej 😊
    Mogę jak najbardziej na priv napisać więcej. Dodam Cię do przyjaciółek.
    U mnie póki co testy są pozytywne, więc transfer udany 🥹🥰

    ....i lubi tę wiadomość

  • Anka32 Autorytet
    Postów: 6790 13623

    Wysłany: 16 października 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej hej 😊
    Mogę jak najbardziej na priv napisać więcej. Dodam Cię do przyjaciółek.
    U mnie póki co testy są pozytywne, więc transfer udany 🥹🥰

    Widzę, że piątek 13go był dla Ciebie szczęśliwy 🥹❤️
    Nieśmiało gratuluję i powodzenia 🥰🍀

    Selina, ....i lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • Pfry Autorytet
    Postów: 810 1642

    Wysłany: 16 października 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej hej 😊
    Mogę jak najbardziej na priv napisać więcej. Dodam Cię do przyjaciółek.
    U mnie póki co testy są pozytywne, więc transfer udany 🥹🥰
    Cudownie! Gratuluję! Niech Maluszki się wgryzają i nie puszczają Mamusi! ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2023, 16:56

    Selina, ....i lubią tę wiadomość

    👩 32 | 🧑 33 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin lekko rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań od kwietnia dodany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza 😵‍💫

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Plany:
    04.2024 - Clostilbegyt -> inseminacja odwołana, zbyt mocna odpowiedź jajników (8dc: 6 pęcherzyków JL, 7 pęcherzyków JP)
    Kolejne cykle: plan na Accofil
    Lecę na oparach... 🫠
  • stokrotka00 Przyjaciółka
    Postów: 119 113

    Wysłany: 17 października 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej hej 😊
    Mogę jak najbardziej na priv napisać więcej. Dodam Cię do przyjaciółek.
    U mnie póki co testy są pozytywne, więc transfer udany 🥹🥰

    Oh, gratulacje! 🥰🍀


    Ja również oryginalnie z Krakowa, choć obecnie na stałe za granicą.
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to zwykle działa - wasz ginekolog do którego chodziłyście kieruje Was dalej? My sie staramy już prawie rok, i w grudniu będziemy w Krakowie i chciałabym już nas poumawiać na wizyty bo terminy bywają również.

    Macie do polecenia klinikę w Krakowie? Taką by lekarz nas dobrze pokierował?
    Wszystko prywatnie niestety bo ubezpieczenia w PL i tak nie mamy.

    10sc 🙏

    12.22 - badania przed staraniami, przeciwciała, glukoza (5.2) , TSH (1.6->1.15)
    02.23 - rozpoczęcie starań
    12.23 - planowa wizyta w klinice

    Leki i suplementacja:
    ♀Euthyrox, Cyclodynon, olej z wiesiolka, Q10, kwas foliowy, Omega 3, Witamina C, Witamina D, probiotyki

    ♂Q10, multiwitamina, Omega 3, olej z czarnuszki, Witamina D, probiotyki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka00 wrote:
    Oh, gratulacje! 🥰🍀


    Ja również oryginalnie z Krakowa, choć obecnie na stałe za granicą.
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to zwykle działa - wasz ginekolog do którego chodziłyście kieruje Was dalej? My sie staramy już prawie rok, i w grudniu będziemy w Krakowie i chciałabym już nas poumawiać na wizyty bo terminy bywają również.

    Macie do polecenia klinikę w Krakowie? Taką by lekarz nas dobrze pokierował?
    Wszystko prywatnie niestety bo ubezpieczenia w PL i tak nie mamy.
    Hej,
    Byłam w kilku klinikach w Krk i jedna w Katowicach, więc jakieś porównanie mam
    Myślę, że każdy będzie polecał miejsce gdzie mu się udało, tak samo ja 😉 Klinika Krakovi a tam albo dr Knafel albo dr Wyroba (jest jeszcze super dr Przybycien akwenie wiem jak z terminami u niego i dostępnością, bo dr K i W są praktycznie codziennie na miejscu).
    Dr W jest raczej małomówny (ja u niego jestem) i trzeba raczej zadawać pytania jak się chce wiedzieć coś więcej, ale na każde odpowie. Dobry kontakt jest też z nim telefoniczny w razie wu, szybko odpisuje.
    Ogólnie jestem zadowolona 😊

  • ....i Ekspertka
    Postów: 170 149

    Wysłany: 22 października 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka00 wrote:
    Oh, gratulacje! 🥰🍀


    Ja również oryginalnie z Krakowa, choć obecnie na stałe za granicą.
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to zwykle działa - wasz ginekolog do którego chodziłyście kieruje Was dalej? My sie staramy już prawie rok, i w grudniu będziemy w Krakowie i chciałabym już nas poumawiać na wizyty bo terminy bywają również.

    Macie do polecenia klinikę w Krakowie? Taką by lekarz nas dobrze pokierował?
    Wszystko prywatnie niestety bo ubezpieczenia w PL i tak nie mamy.

    Nam polecali PARENS Centrum Leczenia Niepłodności ale nie mieliśmy okazji się umówić.

    Selina lubi tę wiadomość

    8.08 beta 18
    11.08 beta 76.8
    Czekamy na dziewczynkę w kwietniu

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....i wrote:
    Nam polecali PARENS Centrum Leczenia Niepłodności ale nie mieliśmy okazji się umówić.
    Jeśli tam to tylko i wyłącznie dr Janowiec. Odległe terminy, ale tam najlepszy

    ....i lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....i wrote:
    Nam polecali PARENS Centrum Leczenia Niepłodności ale nie mieliśmy okazji się umówić.
    Btw gratulacje! 🥰 super, że udało się bez kliniki 😁

    ....i lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 25 października 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, gratulacje Selina 🥹🥹

    A ja trochę z innym pytaniem 😔 przy corocznej cytologii wyszła mi zmiana lsil/cin1, gdzie zawsze do tej pory było wszystko ok. Czy polecicie kogoś do leczenia tego? Pewnie hpv mam, będę robić badanie hpv hr. Mój lekarz nie chce mnie wysłać na kolposkopie a wydaje mi się że to konieczne. Gdzie uderzyć? Polecicie kogoś? Jestem przerażona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2023, 14:10

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2023, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hej dziewczyny, gratulacje Selina 🥹🥹

    A ja trochę z innym pytaniem 😔 przy corocznej cytologii wyszła mi zmiana lsil/cin1, gdzie zawsze do tej pory było wszystko ok. Czy polecicie kogoś do leczenia tego? Pewnie hpv mam, będę robić badanie hpv hr. Mój lekarz nie chce mnie wysłać na kolposkopie a wydaje mi się że to konieczne. Gdzie uderzyć? Polecicie kogoś? Jestem przerażona.
    Mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymam kciuki oby tak było ✊🍀 Polecam Ci dr Marcina Mike w Superior. Świetny lekarz, mi zdiagnozował endometrioze. Ogólnie jest super diagnostą, myślę że pokieruje Cię dalej

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 25 października 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina gratulacje! <3 Kciuki za serduszko.

    Boo123 polecam umówić się na kolposkopię do doktora Madeja ul. Twardowskiego. Doktor jest specjalistą od szyjki macicy.

    Selina lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 27 października 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina akurat byłam ostatnio u dr Miki na usg piersi, spoko się wydawał.
    Rudzik dzięki, poszperałam w necie i umówiłam się właśnie do niego. Ale dopiero na 17.11. Oszaleje do tego czasu.
    A wyniki kolposkopii są od razu czy się na to czeka?

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2023, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Selina akurat byłam ostatnio u dr Miki na usg piersi, spoko się wydawał.
    Rudzik dzięki, poszperałam w necie i umówiłam się właśnie do niego. Ale dopiero na 17.11. Oszaleje do tego czasu.
    A wyniki kolposkopii są od razu czy się na to czeka?
    Sprawdzaj codziennie, może akurat coś się zwolni wcześniej na wizytę

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 28 października 2023, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Selina akurat byłam ostatnio u dr Miki na usg piersi, spoko się wydawał.
    Rudzik dzięki, poszperałam w necie i umówiłam się właśnie do niego. Ale dopiero na 17.11. Oszaleje do tego czasu.
    A wyniki kolposkopii są od razu czy się na to czeka?
    Jeśli będą pobierane wycinki, to trzeba będzie poczekać. Jeżeli nie będzie konieczności pobierania wycinków, to wynik jest od razu.
    Selina dobrze mówi, terminy się zwalniają, może coś się uda wcześniej.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 6 listopada 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Selina akurat byłam ostatnio u dr Miki na usg piersi, spoko się wydawał.
    Rudzik dzięki, poszperałam w necie i umówiłam się właśnie do niego. Ale dopiero na 17.11. Oszaleje do tego czasu.
    A wyniki kolposkopii są od razu czy się na to czeka?
    Hej boo! Zastanawiałam się co u Ciebie. Trzymam kciuki żeby wyszło wszystko ok. Ja też byłam ostatnio na USG piersi u dr Miki i widziałam ze w superiorze robią kolposkopię. Może się zwolni termin do dr jakiś wcześniejszy? Mnie się ostatnio udało dolapac dwie wizyty w mig.

    boo123 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 9 listopada 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, udało mi się umówić na wcześniejszą wizytę ale dostałam miesiączkę i jednak muszę wrócić do tego pierwszego terminu, więc jeszcze tydzień czekania. Złośliwość losu 🙂

    Anusla dzięki za pamięć 😘 a co u Ciebie?

    Selina łącze się w bólu, trzymaj się. 💔 Też przez to przechodziłam 3 lata temu.

    Selina lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 listopada 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hej, udało mi się umówić na wcześniejszą wizytę ale dostałam miesiączkę i jednak muszę wrócić do tego pierwszego terminu, więc jeszcze tydzień czekania. Złośliwość losu 🙂

    Anusla dzięki za pamięć 😘 a co u Ciebie?

    Selina łącze się w bólu, trzymaj się. 💔 Też przez to przechodziłam 3 lata temu.

    U mnie jakoś leci. Córcia jest bardzo wymagającym dzieckiem 😁 powoli myślimy o rodzeństwie, właściwie to ze względu na nią, żeby nam na głowę nie weszła 😂 ja sama nie czuje się gotowa a i na ciążę ani na poród - miałam ciężka ciążę i ciężki poród, a raczej powikłania po. No ale młódką już nie jestem i nie ma co czekać...

    Będziesz do IUI podchodzić? Wiesz co, ostatnio koleżanka na forum polecała książkę It starts from egg. Pisała że jeśli się zastosuje do zaleceń to są duże szanse na ciążę w pierwszym IUI/ivf.

    boo123 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 16 listopada 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, nie ma co czekać. Ja tak czekałam 2 lata ze staraniami o rodzeństwo, minęło 5 lat starań z przerwami bez efektow i teraz się boję ze juz za późno.
    Chcemy podejść do iui najpierw. Mąż musi zrobić badania i zobaczymy czy jest sens. Czekamy az minie 3 miesiące od nowych supli męża i zobaczymy czy cokolwiek się zmieniło w parametrach nasienia. Jak coś będzie lepiej to iui a jak nie to ivf.
    Dzięki za polecajke. Zerknę.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 17 listopada 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hej, udało mi się umówić na wcześniejszą wizytę ale dostałam miesiączkę i jednak muszę wrócić do tego pierwszego terminu, więc jeszcze tydzień czekania. Złośliwość losu 🙂

    Hej boo, i jak tam po wizycie?

‹‹ 408 409 410 411 412
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ