X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne które dziecko ?
Odpowiedz

które dziecko ?

Oceń ten wątek:
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie. Jestem tu zupełnie nowa zatem moje pytanie mam nadzieję nie wyda się dziwne. Mam wrażenie że większość z Was, jak nie wszystkie staracie się o pierwsze dziecko. Jeżeli jest inaczej i macie ochotę się tym podzielić to odpisujcie. Może krótki wyjaśnienie dlaczego o to pytam... Planujemy z mężem trzecie dziecko i jak tak coraz więcej czytam w internecie na ten temat to coraz bardziej czuję się dziwna ..bo właśnie chcę trzecie dziecko .. czy w dzisiejszych czasach to naprawdę dziwne ?

    rybka, Gosiaczek, madziad lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc:)nie jestes w tym temacie sama,ja juz mam czworke dzieci i staram sie o piate :)to dopiero jest dziwne hehehehe

    AnBe, FeliceGatto, aga.just, Iwka, Cassie, rybka, weronika86, Eve, star, Gosiaczek, Sylwia33 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to nie jest dziwne tylko raczej normalne ;) jesteś szczęściarą bo masz już dwoje ;)

    Iwka, vanessa, Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    czesc:)nie jestes w tym temacie sama,ja juz mam czworke dzieci i staram sie o piate :)to dopiero jest dziwne hehehehe
    uuuu to już w ogóle szczęściara ;)

    vanessa, Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do szczescia to mi brakuje drugiego synka bo mam tylko jednego i trzy corki :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie że trafiłam na takie fajne duszyczki bo już myślałam ze zdziwaczałam :)

    Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja nie mam jeszcze żadnego dziecka ale uważam że jak ktos ma warunki i mozliwości aby mieć więcej niż dwoje dzieci to powinien mieć bo duża rodzina jest zdecydowanie fajniejsza od malutkiej ;) ja mam dwóch braci, znam małżeństwo które posiada piecioro - w zasadzie 5 córek ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja walczę o drugie, a chcemy (teraz to już raczej mówię, że marzylibyśmy jakby nie było problemow) trójkę.

    Cassie lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) ja staram się obecnie o drugie, ale jak już będzie drugie to pewnie będę starać się o trzecie :-) Chociaż w tym cyklu miałam trzy pęcherzyki... Więc ... ;-) ;-) ;-) A tak serio to myślę że trójka dzieci w naszym domku to byłaby pełnia szczęścia :-) :-) :-)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laaal,az trzy pecherzyki?to dopiero by sie dzialo :-D :-D :-D

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam córkę ale gdyby mi się udało zajść teraz w ciążę to o trzecim od razu pomyślę, bo już nie chcę przechodzić tego co przez ostatnie kilka miesięcy....:)
    a wiadomo zegar biologiczny tyka;)

    BLUE jesteś mistrzynia:) szacun dla Ciebie moja droga:) mam koleżankę w moim wieku (28 lat) i ma 5 dzieci, cztery córy i syna;) strasznie wesoła rodzinka:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Laaal,az trzy pecherzyki?to dopiero by sie dzialo :-D :-D :-D

    Spokojnie, to tylko i wyłącznie zasługa CLO ... Eh.. Będę przeszczęśliwa jeśli choć jedna komórka dała się zapłodnic :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 14:04

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o trzecim dopiero teraz zamarzyłam. Pierwszy syn w ogóle nie był planowany , za to drugi już że tak to ujmę robiony z pełną premedytacją. Młodszy syn tak mi dał w kość że nie sądziłam że jeszcze kiedyś będę miała chęć na córeczkę. Ale teraz jak moi synowie są tacy samodzielni a ja zbliżam się do trzydziestki stwierdzam ze jest nas w domu za mało :)

    AnBe, Cassie lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pochodze z wielodzietnej rodziny wiec dla mnie to naturalne miec duzo pociech,musze sie troche spieszyc ze staraniami bo mlodka juz nie jestem a zajsc teraz gdy wciaz karmie jeszcze ostatnie male,nie jest takie proste :-) a mam 35 lat :-D

    AnBe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Ja pochodze z wielodzietnej rodziny wiec dla mnie to naturalne miec duzo pociech,musze sie troche spieszyc ze staraniami bo mlodka juz nie jestem a zajsc teraz gdy wciaz karmie jeszcze ostatnie male,nie jest takie proste :-) a mam 35 lat :-D

    cudnie, cudnie, cudnie!! :) :) 4 dziecko, ehh.... :) strasznie Ci kibicuję blue :) <3
    ja mam 33 (w tym roku 34) i dopiero drugie.. no ale życie poukładało mi się tak a nie inaczej... ale Bogu dziękuję że teraz jest tak jak jest a nie tak jak było :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 09:42

    Cassie, blue00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    Witam Was serdecznie. Jestem tu zupełnie nowa zatem moje pytanie mam nadzieję nie wyda się dziwne. Mam wrażenie że większość z Was, jak nie wszystkie staracie się o pierwsze dziecko. Jeżeli jest inaczej i macie ochotę się tym podzielić to odpisujcie. Może krótki wyjaśnienie dlaczego o to pytam... Planujemy z mężem trzecie dziecko i jak tak coraz więcej czytam w internecie na ten temat to coraz bardziej czuję się dziwna ..bo właśnie chcę trzecie dziecko .. czy w dzisiejszych czasach to naprawdę dziwne ?

    My tez planujemy 3cie ;) mamy synow 4 i 7 lat. Nie uwazam tego za dziwne. Kocham dzieci i chocby 5ro moge miec ;) a opinia innych najmniej mnie interesuje. W tym roku skoncze 31 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 09:45

    AnBe, blue00, dynamiczna, star lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hitem dla mnie jest moja siostrzyczka :) obecnie ma 27 lat a mając 26 urodziła trzecie dziecko :):):)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • marynia802 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem staramy się o drugie dziecko :-)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze urodzilam majac 22 lata,nastepna dwojka pojawila sie co 2lata,a czwarte 8 lat po ostatnim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też staram się o trzecie :)

    bardzo bym chciała mieć dużą rodzinę.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ