X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne które dziecko ?
Odpowiedz

które dziecko ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Oo, tobardzo podobnie jak ja, tzn. Ja miałam 14 lipca i tak sie właśnie zastanawiam kiedy moglibyśmy zacząć...chciałabym już, ale boje sie, żeby ta blizna wytrzymała, myślałam, żeby zrobić usg blizny.
    Tylko u nas dochodzi jeszcze ta kwestia, ze karnie mała piersią i jeszcze nie dostałam @. A długo sie już staracie, tzn. kiedy po cc zaczęliście?
    A co na to wasz ginekolog? Jednak bądź co bądź cc to poważna operacja, a nie wycięcie wyrostka. Nie boicie się że Wam macica nie wytrzyma?

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 09:14

    FeliceGatto, Summerka, perelka89 lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, mój gin powiedział, że najlepiej z zajściem w kolejną ciążę odczekać pełne 12 miesięcy od cc, ale blizna całkowicie wygojona jest po 6 miesiącach. Ja dodatkowo macicę miałam zszytą "na zakładkę", więc blizna jest gruba. Macica nie była też jakoś masakrycznie rozciągnięta, bo jak pisałam, był to dopiero 34 tc.
    Summerka, starać się zaczęliśmy po pół roku. Na córkę czekaliśmy 8 cykli, więc nie wydaje mi się, że tym razem będzie dużo szybciej, tym bardziej, że ja też nie mam jeszcze @ (karmić piersią przestałam zupełnie ok połowy listopada). Ale jak się uda od razu, to damy radę ;) Tyle, że nie ma wtedy szans na poród sn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 11:25

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, moja Ginka tez powiedziała, ze optymalnie to 12 mcy, ale niektóre dziewczyny zachodzą w ciąże wcześniej i tez jest okej:)

    FeliceGatto, ja właśnie tez planuje teraz zacząć, czyli po pół roku, bo nie wiadomo kiedy sie uda, zwłaszcza jak nie ma @. Co do porodu SN to sie nie martwię, ze w razie czego nie będę mogła tak rodzic, bo i tak zrobiłabym wszystko, żeby znów rodzic przez cc.

    PS miałam nadzieje, ze jak tylko odstawię mała, to szybko dostanę @, a tu okazuje sie, ze nie zawsze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 16:23

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perelka89 wrote:
    Bardzo fajnie jesli ktos ma warunki to niech ma tyle dzieci ile chce. Ja mam 3 rodzenstwa i jest super:) a takie wieksze rodzinny wydaje mi sie ze sa bardziej szczesliwe :) i zyja w wiekszej zażyłosci. Moj maz ma tylko 1 siostre i maja gorszy kontak niz ja z moim rodzenstwem (1 siostra i 2 braci)
    U mnie podobna sytuacja - między mną a rodzeństwem jest mocna więź, mimo, że już razem nie mieszkamy od kilku lat, a między mężem a jego siostrą bardzo słaba. No ale pewnie to zależy od sposobu wychowania, od samych rodziców.

    perelka89 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Sylwia33 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram sie o drugie dziecko,mam juz synka.

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    17u9h371a0pgn9oc.png
    km5scwa124lzgy51.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak bardzo bym chciała drugie...o trzecim juz nie wspomnę:((

    3i49tgf6plfmlliy.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ