X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne które dziecko ?
Odpowiedz

które dziecko ?

Oceń ten wątek:
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie. Jestem tu zupełnie nowa zatem moje pytanie mam nadzieję nie wyda się dziwne. Mam wrażenie że większość z Was, jak nie wszystkie staracie się o pierwsze dziecko. Jeżeli jest inaczej i macie ochotę się tym podzielić to odpisujcie. Może krótki wyjaśnienie dlaczego o to pytam... Planujemy z mężem trzecie dziecko i jak tak coraz więcej czytam w internecie na ten temat to coraz bardziej czuję się dziwna ..bo właśnie chcę trzecie dziecko .. czy w dzisiejszych czasach to naprawdę dziwne ?

    rybka, Gosiaczek, madziad lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc:)nie jestes w tym temacie sama,ja juz mam czworke dzieci i staram sie o piate :)to dopiero jest dziwne hehehehe

    AnBe, FeliceGatto, aga.just, Iwka, Cassie, rybka, weronika86, Eve, star, Gosiaczek, Sylwia33 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to nie jest dziwne tylko raczej normalne ;) jesteś szczęściarą bo masz już dwoje ;)

    Iwka, vanessa, Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    czesc:)nie jestes w tym temacie sama,ja juz mam czworke dzieci i staram sie o piate :)to dopiero jest dziwne hehehehe
    uuuu to już w ogóle szczęściara ;)

    vanessa, Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do szczescia to mi brakuje drugiego synka bo mam tylko jednego i trzy corki :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie że trafiłam na takie fajne duszyczki bo już myślałam ze zdziwaczałam :)

    Cassie, rybka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja nie mam jeszcze żadnego dziecka ale uważam że jak ktos ma warunki i mozliwości aby mieć więcej niż dwoje dzieci to powinien mieć bo duża rodzina jest zdecydowanie fajniejsza od malutkiej ;) ja mam dwóch braci, znam małżeństwo które posiada piecioro - w zasadzie 5 córek ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja walczę o drugie, a chcemy (teraz to już raczej mówię, że marzylibyśmy jakby nie było problemow) trójkę.

    Cassie lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) ja staram się obecnie o drugie, ale jak już będzie drugie to pewnie będę starać się o trzecie :-) Chociaż w tym cyklu miałam trzy pęcherzyki... Więc ... ;-) ;-) ;-) A tak serio to myślę że trójka dzieci w naszym domku to byłaby pełnia szczęścia :-) :-) :-)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laaal,az trzy pecherzyki?to dopiero by sie dzialo :-D :-D :-D

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam córkę ale gdyby mi się udało zajść teraz w ciążę to o trzecim od razu pomyślę, bo już nie chcę przechodzić tego co przez ostatnie kilka miesięcy....:)
    a wiadomo zegar biologiczny tyka;)

    BLUE jesteś mistrzynia:) szacun dla Ciebie moja droga:) mam koleżankę w moim wieku (28 lat) i ma 5 dzieci, cztery córy i syna;) strasznie wesoła rodzinka:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Laaal,az trzy pecherzyki?to dopiero by sie dzialo :-D :-D :-D

    Spokojnie, to tylko i wyłącznie zasługa CLO ... Eh.. Będę przeszczęśliwa jeśli choć jedna komórka dała się zapłodnic :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 14:04

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o trzecim dopiero teraz zamarzyłam. Pierwszy syn w ogóle nie był planowany , za to drugi już że tak to ujmę robiony z pełną premedytacją. Młodszy syn tak mi dał w kość że nie sądziłam że jeszcze kiedyś będę miała chęć na córeczkę. Ale teraz jak moi synowie są tacy samodzielni a ja zbliżam się do trzydziestki stwierdzam ze jest nas w domu za mało :)

    AnBe, Cassie lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pochodze z wielodzietnej rodziny wiec dla mnie to naturalne miec duzo pociech,musze sie troche spieszyc ze staraniami bo mlodka juz nie jestem a zajsc teraz gdy wciaz karmie jeszcze ostatnie male,nie jest takie proste :-) a mam 35 lat :-D

    AnBe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Ja pochodze z wielodzietnej rodziny wiec dla mnie to naturalne miec duzo pociech,musze sie troche spieszyc ze staraniami bo mlodka juz nie jestem a zajsc teraz gdy wciaz karmie jeszcze ostatnie male,nie jest takie proste :-) a mam 35 lat :-D

    cudnie, cudnie, cudnie!! :) :) 4 dziecko, ehh.... :) strasznie Ci kibicuję blue :) <3
    ja mam 33 (w tym roku 34) i dopiero drugie.. no ale życie poukładało mi się tak a nie inaczej... ale Bogu dziękuję że teraz jest tak jak jest a nie tak jak było :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 09:42

    Cassie, blue00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    Witam Was serdecznie. Jestem tu zupełnie nowa zatem moje pytanie mam nadzieję nie wyda się dziwne. Mam wrażenie że większość z Was, jak nie wszystkie staracie się o pierwsze dziecko. Jeżeli jest inaczej i macie ochotę się tym podzielić to odpisujcie. Może krótki wyjaśnienie dlaczego o to pytam... Planujemy z mężem trzecie dziecko i jak tak coraz więcej czytam w internecie na ten temat to coraz bardziej czuję się dziwna ..bo właśnie chcę trzecie dziecko .. czy w dzisiejszych czasach to naprawdę dziwne ?

    My tez planujemy 3cie ;) mamy synow 4 i 7 lat. Nie uwazam tego za dziwne. Kocham dzieci i chocby 5ro moge miec ;) a opinia innych najmniej mnie interesuje. W tym roku skoncze 31 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 09:45

    AnBe, blue00, dynamiczna, star lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hitem dla mnie jest moja siostrzyczka :) obecnie ma 27 lat a mając 26 urodziła trzecie dziecko :):):)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • marynia802 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem staramy się o drugie dziecko :-)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze urodzilam majac 22 lata,nastepna dwojka pojawila sie co 2lata,a czwarte 8 lat po ostatnim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też staram się o trzecie :)

    bardzo bym chciała mieć dużą rodzinę.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ