X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona ja to czy się wpisałam czy się nie wpisałam to i tak w ciąże nie zachodzę. Pierwsza ciąża była planowaną wpadką. Chcieliśmy dziecko, ale nie zwracałam uwagi na dni płodne itp . Uda się dobrze, nie uda się drugie dobrze. I z takim podejściem odkąd postanowiliśmy o tym w 3 cyklu dwie kreski zobaczyłam. Teraz tak mi się wydaje, że jakbym kompletnie odpuściłam temperatury wykresy itp to by się może prędzej udało, ale jakoś nie potrafię. Mam teraz większy dystans do tego, ale i tak nie ma dnia, żebym nie myślała o ciąży i o swoim Aniołku. z tego nie da się już chyba wyleczyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wydarzenia zmienają nas juź na zawsze nawet jak z wierzchu dobrze trzymamy fason. Ale jakoś do porządku dziennego trzeba z tym przejść i w miarę bez napięcia wewnętrznego spróbować bejbika zmajstrować ;-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zmieniają i uczą. to była na prawdę cenna lekcja. mimo, że bardzo bolesna.z biegiem czasu wracam do normalności jeśli tak to można nazwać ale tak jak piszesz to nas zmienia i my już tego nie zmienimy :)
    najważniejsze, aby nie zwariować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie by wyszedł termin porodu na 22go grudnia. Smiałam się dzisiaj z małżonem,że cały grudzień bym wigilię przygotowywała i mroziła,a tydzień przed terminem okna bym myła,żeby poród przyśpieszyć o kilka dni :D tak,żeby w Wigilię być w domu.Też całe życie myślałam,ze jak mi się dziecka zachce,to je pocznę i urodzę kiedy chcę.Teraz się zastanawiam,czy to kara nie jest,że tak pogardliwie się o ciąży w moim wydaniu wypowiadałam....No wiecie,w stylu jak mam na dzieci czas,wolę podróżować,lubię nasze wygodne życie itd

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zawsze strasznie boli, że ludzie, którzy naprawdę pragną dzieci nie mogą ich mieć, a ludzie z marginesu mają ich aż nadto...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave - w moje urodziny :) piękna data. I jakie dziecko piękne i mądre i skromne do tego ;)

    Brave lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donia12 no oczywiście,że tak :D pasuje idealnie po mamusi i tatusiu hihi

    Głos oddany ;)

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Tak mamy wreszcie KWIECIEŃ.! :)

    Ja też już liczyłam ewen. termin porodu :D trudno mi tylko wyliczyć, bo nie wiem kiedy będę miała owulację. jeśli normalnie to na 5-go stycznia by wypadało a jeśli wcześniej to już na 31-go grudnia, ale wiadomo to tylko plany co ma być to będzie :) najważniejsze, żeby nam udało się zajść, a kiedy dziecko się urodzi to już najmniej dla mnie istotne :) aby zdrowe było :) każda z nas chyba miała zawsze coś w planach. ja też zawsze marzyłam o ślubie w sierpniu (sama nie wiem czemu) ślub planujemy na koniec września prawie :D i idealnie mi ta data pasuje. Dziecko zawsze chciałam urodzić w styczniu, żeby szybko urodziny obchodziło. ale kiedy dorosłam i zobaczyłam, że to nie jest tak jak się chce więc może być moje dziecko i z grudnia :) z jakiego kolwiek miesiąca abym tylko mogła je urodzić.

    Już nie mogę się doczekać kiedy dodam kolejny brzuszek na liście :)




    Paulette, widzę że testujemy w tym samym dniu, więc i może termin porodu zgra nam się w czasie :-P Co do marzeń, mam podobnie. Marzyłam o ślubie w sierpniu, ślub odbył się pod koniec września, dokładnie 26, w zeszłym roku. Trzy dni po moich urodzinach, może tak mialo być ;-) Co do dziecka, zawsze planowałam sobie, że najpierw ślub, mąż, mieszkanie, stabilna praca, dziecko. Psss.. Teraz bym to o kant stołu rozbiła i zaczęła się starać już dawno. Ale życie weryfikuje nasze plany. Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli.

    Nic się nie dzieje bez przyczyny. Trzymam za Nas kciuki <3 I za wszystkie testując w kwietniu! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 21:57

    Paulette lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.

    baranosia, Madziulla, chmurreczkaa, Aga26, Ania-nowa, Brave, Kjopa3, Vesper, AhnaKlementyna, zwei_kresken, Natalek, ZakreconaŻona, Paulette, Caro lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.
    Cudownie! Trzymam kciuki :*

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.

    Gratulacje!!! Żądam wirusów porządnych ;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.

    Jupii pieknie kwiecien sie zaczyna:*
    Gratulacje

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, na liście widzę już widnieje pierwszy groszek :) gratuluję przyszłej mamie i spokojnej ciąży życzę. Dobry znak oby kwiecień był obfity :) Ja testuję 6 kwietnia. Będę wdzięczna za dopisanie :)

    Paulette, antylopaa lubią tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.
    Emerald gratulacje:)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Dziewczyny, zatestowałam szybciej i poszłam dziś do labu na hcg. Wynik 21.6 :) Nieśmiało zaczynam się cieszyć, a Paulette proszę i dzidziusia :D
    Trzymajcie kciuki, bo jedna strata za mną. Cieszę się, ale jestem pełna obaw.
    Gratuluję i życzę spokojnej ciąży ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald super :) gratuluję i życzę żeby beta pięknie przyrosła.

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Antylopa zycze aby marzenie sie spelnilo. Choc mysle ze jak na swieta nadal bedziesz w dwupaku to i tak bedziecie nr1. Bo bedzie gadka ze czemu to jeszcze malenstwo nie wypelzlo do ludzi ;)

    Dziewczyny wspomozecie Żabę jeszcze w tym miesiącu? Teraz są jej dwa zdjęcia i na oba można głosować. Codziennie ;) linki w podpisie ;)

    Cytrynka,

    Zagłosowano!

    Ale...
    Przy tym pierwszym zdjęciu nie dodało mi nawet 0,1 punktu po zagłosowaniu :/ oszusty.


    Edit:
    Emerald, Antylopa !!! gratulacje <3 zielono mi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 22:53

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald Gratuluję!!! Pięknie, pięknie może w kwietniu odbijemy sobie ten wstrętny marzec ;-).

    Paulette, Zakręcona Żona która z nas tutaj nie planowała kiedy będzie rodzić ;-). Ja miałam w planie urodzić w lipcu tak jak pierwsze dziecko a gdy w marcu zobaczyłam dwie kreseczki byłam jeszcze bardziej szczęśliwa bo okazało się że na 30tkę mam termin. No ale nie doczekałam się niestety. I wielka szkoda bo 70-80% dziewczyn tutaj może opowiedzieć podobną historię :-/.

    W każdym razie pięknie zaczął się kwiecień i oby było duuuuuużo brzuszków. Może uroczycie nas zdjęciami swoich testów? Plissssssss :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie :) Jeszcze nie mogę uwierzyć, bo szykowałam się na @. Jakoś wyjątkowo objawów cionszowych nie było.

    Jeśli pozytywna beta wystarczy, by zarażać zielonymi wirusami to proszę bardzo.
    AAA psik!!! :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/300fe0b8733b.gif

    Madziulla, Kjopa3, ktosiowa, ZakreconaŻona, AhnaKlementyna, Paulette, Brave, Vesper, pepsunieczka, rosax3 lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ