X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa zycze aby marzenie sie spelnilo. Choc mysle ze jak na swieta nadal bedziesz w dwupaku to i tak bedziecie nr1. Bo bedzie gadka ze czemu to jeszcze malenstwo nie wypelzlo do ludzi ;)

    Dziewczyny wspomozecie Żabę jeszcze w tym miesiącu? Teraz są jej dwa zdjęcia i na oba można głosować. Codziennie ;) linki w podpisie ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Dziewczyny wspomozecie Żabę jeszcze w tym miesiącu? Teraz są jej dwa zdjęcia i na oba można głosować. Codziennie ;) linki w podpisie ;)

    zaglosowane :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Antylopa tego Ci życzę! Też mamy charakter z którym lubię mieć wszystko zaplanowane ale dopiero gdy pojawiły się problemy z zajściem w ciążę to nie ważne kiedy urodzę ważne żebym w ogóle urodziła


    ojj to prawda :)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dodać zdjęcie żebyście mogły ocenić czy coś widać, ale nie da mi się skopiować z telefonu... Wstałam rano z zamiarem zrobienia testu, naszykowałam ciażowy i owulacyjny (za złotówkę allegrowe to marnuje) oddałam honorowo mocz i już wiedziałam, że będzie negatyw, bo śluz podbarwiony na różowo. A to pewnie przez Prima aprilis owulacyjny pozytywny, a na ciążowym cień przed upływem czasu. Pojechałam do pracy i nie wierze, że mogło się udać... brzuch boli okresowo, boję się. Jutro powtórzę rano. Czy testy świętują prima aprilis??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,kochana,ja mocno wierzę,że za kilka dni wyjdą wszystkie mocno pozytywne.Wiesz plamienie w czasie spodziewanej miesiączki się zdarza :) na spokojnie pracuj i powtórz test jutro albo pojutrze :) cień to już pozytyw,więc ja już się cieszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga uwazam podobnie jak Brave. najmniejszy cien to pozytyw. powtorz test. trzymam kciuki! :)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało nie być owulacji... trzymajcie za mnie kciuki żeby było wszystko ok, bo owulację miałam z tej przetkanej przy hsg stronie, a gin mówiła, że będziemy czatować na prawą stronę bo lewy jajowód niepewny. Wszystko przyjmę na klatę, ważne,że coś ruszyło

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Ty pamiętasz,już na innym wątku pisałam,że czuję,że się zazieleni ;) Ciebie HSG przetkało a Ty nam szlak przecierasz :D mówię Ci za niedługo poranne mdłości na klatę będziesz brała ;)

    Madziulla, Aga26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dziwny brzuch caly czas :( nie wytrzymam do testowania. jak ja mam przetrzymac do 17-go :/

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mi wyznaczylo termin na 26 grudnia :D wiec jeszcze w 2016 bym sie lapala :D

    Mi by wyznaczylo na 22 grudnia:)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ciche gratulacje dla tych z cieniami, i głośne dla tych z pozytywnymi betami :)
    U mnie Alexis wpadła zgodnie z planem wczoraj. Trochę niezgodnie z planem poszło nam seksowanie w tym miesiącu, bo mieliśmy założenie działać na tym polu trochę oszczędniej zgodnie z sugestiami mojej ginki. Wyszło jak zwykle o_O ale nie będę narzekać, w koncu to same przyjemności :) jakoś nie nastawiam się specjalnie, bo niby czemu teraz miałoby się udać kiedy tyle razy wcześniej już się nie udało, ale wiadomo, nadzieja mnie nie opuszcza :)
    Teraz przede mną ten "radosny czas oczekiwania" :)

    Powodzenia dla was! Tzn dla nas!

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mam dziwny brzuch caly czas :( nie wytrzymam do testowania. jak ja mam przetrzymac do 17-go :/
    Damy rade! Sama odliczam do 17-tego...

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Antylopa zycze aby marzenie sie spelnilo. Choc mysle ze jak na swieta nadal bedziesz w dwupaku to i tak bedziecie nr1. Bo bedzie gadka ze czemu to jeszcze malenstwo nie wypelzlo do ludzi ;)

    Dziewczyny wspomozecie Żabę jeszcze w tym miesiącu? Teraz są jej dwa zdjęcia i na oba można głosować. Codziennie ;) linki w podpisie ;)

    Głosy oddane :-). Jak będę zaglądać codziennie i zobaczę post to na pewno zagłosuję.

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Aga Ty pamiętasz,już na innym wątku pisałam,że czuję,że się zazieleni ;) Ciebie HSG przetkało a Ty nam szlak przecierasz :D mówię Ci za niedługo poranne mdłości na klatę będziesz brała ;)
    Pamiętam :) i chce być żywą reklamą hsg ;) jutro test i jak będzie druga kreska to zaznaczam pozytyw. Półtora roku na to czekałam... tylko żebym tym gadaniem nie zapeszyła

    Paulette, Brave lubią tę wiadomość

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Antylopa zycze aby marzenie sie spelnilo. Choc mysle ze jak na swieta nadal bedziesz w dwupaku to i tak bedziecie nr1. Bo bedzie gadka ze czemu to jeszcze malenstwo nie wypelzlo do ludzi ;)

    Dziewczyny wspomozecie Żabę jeszcze w tym miesiącu? Teraz są jej dwa zdjęcia i na oba można głosować. Codziennie ;) linki w podpisie ;)
    Głosy oddane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mamy wreszcie KWIECIEŃ.! :)

    Ja też już liczyłam ewen. termin porodu :D trudno mi tylko wyliczyć, bo nie wiem kiedy będę miała owulację. jeśli normalnie to na 5-go stycznia by wypadało a jeśli wcześniej to już na 31-go grudnia, ale wiadomo to tylko plany co ma być to będzie :) najważniejsze, żeby nam udało się zajść, a kiedy dziecko się urodzi to już najmniej dla mnie istotne :) aby zdrowe było :) każda z nas chyba miała zawsze coś w planach. ja też zawsze marzyłam o ślubie w sierpniu (sama nie wiem czemu) ślub planujemy na koniec września prawie :D i idealnie mi ta data pasuje. Dziecko zawsze chciałam urodzić w styczniu, żeby szybko urodziny obchodziło. ale kiedy dorosłam i zobaczyłam, że to nie jest tak jak się chce więc może być moje dziecko i z grudnia :) z jakiego kolwiek miesiąca abym tylko mogła je urodzić.

    Już nie mogę się doczekać kiedy dodam kolejny brzuszek na liście :)

    ZakreconaŻona, Caro, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Bociany już wystartowały :D


    npaley.jpg

    ZakreconaŻona, emerald_m, Jagna 75 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wymyśliłam, że dobra pora na urodzenie dziecka to styczeń... najlepiej 2016... jak zaskoczę to może i będzie styczeń ale 2017. Tak to jest jak człowiek robi w życiu plany. Co do ślubu to ja chciałam w czerwcu, rzeczywistość to zweryfikowała i ślub był po koniec września. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
    Wiec Paulette możemy przybić sobie piątkę! :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Ja sobie wymyśliłam, że dobra pora na urodzenie dziecka to styczeń... najlepiej 2016... jak zaskoczę to może i będzie styczeń ale 2017. Tak to jest jak człowiek robi w życiu plany. Co do ślubu to ja chciałam w czerwcu, rzeczywistość to zweryfikowała i ślub był po koniec września. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
    Wiec Paulette możemy przybić sobie piątkę! :-D
    ja już jestem takiego zdania, że większości rzeczy nie da się zaplanować. wiadomo decydujemy o swoim życiu, ale im czegoś bardziej chcemy to nam to nie pyka jak się by chciało. Jak poroniłam liczyłam, że w czerwcu na bank już zobaczę dwie kreski. Marzec się skończył a ja nadal nic. za moment kolejny czerwiec :) może błąd zrobiłam że się nie sprecyzowałam którego czerwca w którym roku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie przekonalam, ze nie da sie tego zaplanowac jak trafilam z cp na laparo nie majac pojecia o tym, ze jestem w 6 tyg ciazy...(dluga historia)
    Dlatego teraz Was sledze na biezaco z lista staraczek i za kazda mocno trzymam kciuki ale sama sie nie wpisuje.
    Na Każdą z nas przyjdzie ten właściwy moment tego jestem pewna

    Isia86 lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ