X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę mnie nie było a tu taki magiczny kwiecień oby szło tak dalej :) ja jeszcze 7 dni do terminu @ ale nie wiem czy wcześniej nie zatestuje :D

    gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa no cóż każda z nas jest inna i każdy nasz cykl różni się od siebie. ja czasem mam jakiś spadek dzień przed @ czasem dopiero w drugi dzień cyklu. trzymam kciuki, żeby to był spadek implantacyjny. chociaż bliżej mu do @. ale może miałaś później owulację niż na wykresie tak czy siak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby temp jutro poszybowała do góry :) czego Ci życzę z całego serca :)

    Karissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3

    kwiecień jest Smerfastyczny!! :D trzymam kciuki za pozostałe testujące dziewczyny :)

    Paulette, Aga26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3

    kwiecień jest Smerfastyczny!! :D trzymam kciuki za pozostałe testujące dziewczyny :)
    uwielbiam te określenie "smerfastyczne" :D

    kochana Ty nie miałaś mieć tak w ogóle terminu na dziś lub na wczoraj? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owszem miałam na dziś :) ale już na szczeście jestem w domku ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    owszem miałam na dziś :) ale już na szczeście jestem w domku ;)
    co najgorsze masz już praktycznie za sobą :) teraz pozostało Ci się tylko cieszyć swoim małym szczęściem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette mozesz mnie przepisać na testowanie na 10 kwietnia w niedziele. bo zaznaczyłam sobie na wykresie ręcznie tak jak owu faktycznie wychodziło na usg bo system zaznaczył mi 2-3 dni później i automatycznie mi @ przesunęło szybciej

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u 3 gina, który uważa, że poziom progesteronu na poziomie 7,6 ng/ml w 7dpo to przyzwoity poziom i nie wymaga brania dupka. Wszędzie w necie natomiast czytam, że wartość poniżej 10 przy staraniach to za mało. Już naprawdę nie wiem co robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mja mialam 7 dwa mies przed poronieniem i wydaje mi sie ze 7 to malo. choc zaden gin nie powiedzial mi ze to bylo powodem mojej straty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Paulette mozesz mnie przepisać na testowanie na 10 kwietnia w niedziele. bo zaznaczyłam sobie na wykresie ręcznie tak jak owu faktycznie wychodziło na usg bo system zaznaczył mi 2-3 dni później i automatycznie mi @ przesunęło szybciej
    Juz zmienione :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soja ja niestety sie na tym nie znam, ale niektorzy ginekolodzy juz tacy sa. Wola Ci powiedziec ze wszystko ok niz zaczac cos dzialac. Tak jest wygodniej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Będę musiała się do kliniki leczenia niepłodności przejść i zrobić monitoring + hormony za 6 stów. To może chociaż tam inaczej do tego podejdą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i 7 jest ok ale na tyle ile ja tu czy na innych stronach sie dowiedziałam wydaje mi sie ze tego powinno byc wiecej...jak jak kilka mies po poronieniu cofnęłam sie w wyniki sprzed ciazy to sie rozryczałam jak głupia bo dotarło do mnie ze gin do którego wtedy chodziłam nie zwrócił na to uwagi... :( teraz jestem na dupku który podnosi progesteron i reguluje cykle. i jesli teraz udalo mi sie zaciążyć to jestem troche spokojniejsza sie utrzymam bo juz mi proga dupek podnosi. szkoda ze na takie forum nie natrafiam od razu jak zaczęłam sie starać o ciąże... tu sa czasami dziewczyny mądrzejsze jak lekarze. aczkolwiek na obecnego nie mogę narzekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:08

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soja wrote:
    Byłam dziś u 3 gina, który uważa, że poziom progesteronu na poziomie 7,6 ng/ml w 7dpo to przyzwoity poziom i nie wymaga brania dupka. Wszędzie w necie natomiast czytam, że wartość poniżej 10 przy staraniach to za mało. Już naprawdę nie wiem co robić.

    Soja, wg mnie może być za niski. To jest wina generalizowania przez ginow, nie biorą często pod uwagę faktu, że oczywiście - może i dla wielu ten poziom prog będzie wystarczający, ale znajdą się i takie kobiety które nawet przy wyższym poziomie będą miały problemy. Brakuje u nas niestety indywidualnego podejścia do pacjenta. Oczywiście, być może to nie prog jer u Ciebie problemem, ale wg mnie realnie można tak przypuszczać i wypadałoby to sprawdzić bardziej empirycznie wprowadzając suplementację.

    Wg mnie masz dwa wyjścia: albo będziesz dalej poszukiwać giną który się tym zainteresuje i podejmie działanie albo spróbujesz może branie wspomagaczy na drugą fazę cyklu (np niepokalanek), które dopingują nasz organizm w regulacji hormonów, min progesteronu. Może to zająć trochę czasu ale rezultaty mogą być naprawdę dobre :)

    Sama nie stosowałem nic takiego więc osobiście nie mogę nic polecić ale na owu jest wątek zielarski który stanowi duże kompendium wiedzy w tym temacie, dziewczyny na pewno coś doradza w kwestii suplementacji która można przeprowadzić na własną rękę.

    soja lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam się wiosenne :) zagladam cały czas ale ostatnio się nie udzielam bo na komórce diabelnie słabo mi się pisze..
    Kwiecień wygląda cczadersko pod względem ilości ciąż :) oby wszystkie cionsze po drodze takze zamieniły się w ciąże :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Baranosia gratulacje ;)
    Aga nie martw się,skoro gin nie widzi problemu,to chyba ok.Daj znać jak betę zrobisz :)
    Czekam na wynik, rano pierwszy raz w życiu byłam na becie :) a co do bocianów to widziałam wczoraj jednego na łące ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam odnosnie tego bo zawsze zapominam, czyli progesteron bada sie w 7 dpo? A przed owulacja tez? Moze w tym miesiacu sobie to zbadam. W koncu zeszly cykl dal mi niezle popalic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    A tam odnosnie tego bo zawsze zapominam, czyli progesteron bada sie w 7 dpo? A przed owulacja tez? Moze w tym miesiacu sobie to zbadam. W koncu zeszly cykl dal mi niezle popalic.

    mi gin kazal tsh i proga zbadac miedzy 22 a 26 dniem cyklu

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kiedys musi byc ten pierwszy raz :D

    Ja juz kilka bet mam za soba. Niestety wiekszosc z nich to <1 , no ale moze nastepna bedzie duza i sliczna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    mi gin kazal tsh i proga zbadac miedzy 22 a 26 dniem cyklu
    Przy dlugosci cyklu?

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ