X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ja tez dolaczam sie do kwietniowych staran bo marcowe niestety nie wyszlo :-( teraz nastepne testowanie dopiero 26.04.2013

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie za podpowiedzi. Ja jestem w trakcie dni płodnych. Normalnie mierzylam tempki o 5, a dzisiaj po staremu o 4 :30. Niestety nie mam w tygodniu możliwości zejścia z tej godziny na późniejszą. W weekend się postaram, ale widzę że już te dwa nowe pomiary odbiegają od normy. Jutro będę mierzyć o 4:00. Chyba zignoruje.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Nemo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam do kwietniowych starań. Testowałam wczoraj rano, ale to na wszelki wypadek, bo miałam przestać brać luteinę, a jakby jednak wyszło pozytywnie to bym nie odkładała jej. No ale rano jedna kreska a po południu już okres. Teraz szanse w połowie miesiąca, a testowanie znów na sam koniec

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Mrowwwka się nie odezwała? Test miała dziś robić...
    Ja co prawda w tym cyklu na luzie, prawie bez tempki i seduszkowania, ale jak macie ochotę mnie dopisać to @: 12.04.213 r. :) Dobranoc!

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka postaraj się faktycznie trochę wyluzować, bo Twoje nerwy z pewnością nie sprzyjają ciąży, a z narzeczonym porozmawiaj szczerze o swoich odczuciach lub nie zwracaj uwagi na takie gadanie. Będzie dobrze Kochana, musi być! :) 3mam kciuku żeby Ci się wszystko ułożyło!:)

    1221648qmrgggy559.gif
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    To mamy to samo w ty miesiącu ja już też mam wrażenie że wariuję i powiedziałam że muszę dać na luz i przestać myśleć bo może to się dla mnie źle skończyć ... a optymizm mi juz też ulatuje ... a do tego już 53 dzień cyklu nie wiem kiedy ja w kwietniu będę testować ... bo nie wiem kiedy będzie @ a od kilku dni tak źle się czuję, głowa mi pęka, puchnę w oczach ahhh

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    A Mrowwwka się nie odezwała? Test miała dziś robić...
    Ja co prawda w tym cyklu na luzie, prawie bez tempki i seduszkowania, ale jak macie ochotę mnie dopisać to @: 12.04.213 r. :) Dobranoc!

    Mrowwwka zdecydowała się pójść na beta % tak jak lekarz zalecał,dziś wchodziłam na jej wykres i dalej pięknie się trzyma :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    ojej wiesz to nie jest tak wszystko jak by się wydawało a czy twój narzeczony był na badaniach?dużo może na to wpływać że nie macie jeszcze dzidziusia np: czy brałaś tabletki antykoncepcyjne wcześniej i przez jaki okres, czy masz cykle regularne, czy nie masz ich za długich bądź za krótkich, zamiast Cię dołować nich pójdzie na badania nasienia bo te wymagają mniej czasu niż u kobiet wystarczy kubeczek i od 3 do 5 dni przerwy od stosunku, na pewno takie słowa tego wszystkiego nie przyspieszą
    Trzymaj się kochana i się nie dołuj :) :) będzie dobrze tylko czasami jak za bardzo się chce to nie wychodzi i tak jest ze wszystkim :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Gunia wrote:
    A Mrowwwka się nie odezwała? Test miała dziś robić...
    Ja co prawda w tym cyklu na luzie, prawie bez tempki i seduszkowania, ale jak macie ochotę mnie dopisać to @: 12.04.213 r. :) Dobranoc!

    Mrowwwka zdecydowała się pójść na beta % tak jak lekarz zalecał,dziś wchodziłam na jej wykres i dalej pięknie się trzyma :)

    5.04 nie zauważyłam że procent wcisnęłam zamiast 5 :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Hrabina Koleżanka
    Postów: 45 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisze :-)
    Trzymam kciuki za wszystkich
    05.04.2013 jedrna5
    06.04.2013 Meginka
    14.04.2013 kaarolaa
    15.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina
    20.04.2013 Adzia
    26.04.2013 ninka
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Oliwia
    30.04.2013 Kfjatus, Anja385

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2013, 10:56

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    madzianka wrote:
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    ojej wiesz to nie jest tak wszystko jak by się wydawało a czy twój narzeczony był na badaniach?dużo może na to wpływać że nie macie jeszcze dzidziusia np: czy brałaś tabletki antykoncepcyjne wcześniej i przez jaki okres, czy masz cykle regularne, czy nie masz ich za długich bądź za krótkich, zamiast Cię dołować nich pójdzie na badania nasienia bo te wymagają mniej czasu niż u kobiet wystarczy kubeczek i od 3 do 5 dni przerwy od stosunku, na pewno takie słowa tego wszystkiego nie przyspieszą
    Trzymaj się kochana i się nie dołuj :) :) będzie dobrze tylko czasami jak za bardzo się chce to nie wychodzi i tak jest ze wszystkim :)

    Narzyczony nie byl jeszcze na badaniach. Tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie bralam. A cykle do lutego mialam bardzo regularne co 28 dni a w macy jeden cykl mial 25 dni a teraz 26 dni a wiec nie wiem o co chodzi. Fakt stres ma zly wplyw na to wszystko tylko z drugiej strony bardzo ciezko jest tak wyluzowac sie w 100% i nie myslec o dziecku. dziekuje za slowa pocieszenia to bardzo wiele dla mnie znaczy :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam krępujący problem, przeważnie w dni płodne tak sie dzieje, że po seksie wypływa ze mnie mam wrażenie że cała sperma , mimo tego ze trzymam nogi w górze pare minut, wstaję i chlus, nawet przez kilka godzin wylatuje, i zauważyłam , że wlasnie w czasie płodnych tak się dzieje bo w nieplodne nie, nie wiem czy mój śluz odrzuca spermę czy co, denerwujace i krępujące to, mąż mowi ze co ma dolecieć to doleci ale ja mysle ze za duzo wylatuje... i nie dolatuje jak widać. ma któraś tez taki problem ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze mnie za kazdym razem wylatuje od razu.lekarz powiedzial ze co ma doleciec to doleci

    olaola, anja385 lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z basiulkaa_89 :-)

    olaola lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja tak mam :) I chyba jedyna rada to najlepiej seksik wieczorem żeby nie trzeba było wstawać i gubić materiału ;)

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo ale nas duzo do testowania w kwietniu ;)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Gośśśka wrote:
    madzianka wrote:
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    ojej wiesz to nie jest tak wszystko jak by się wydawało a czy twój narzeczony był na badaniach?dużo może na to wpływać że nie macie jeszcze dzidziusia np: czy brałaś tabletki antykoncepcyjne wcześniej i przez jaki okres, czy masz cykle regularne, czy nie masz ich za długich bądź za krótkich, zamiast Cię dołować nich pójdzie na badania nasienia bo te wymagają mniej czasu niż u kobiet wystarczy kubeczek i od 3 do 5 dni przerwy od stosunku, na pewno takie słowa tego wszystkiego nie przyspieszą
    Trzymaj się kochana i się nie dołuj :) :) będzie dobrze tylko czasami jak za bardzo się chce to nie wychodzi i tak jest ze wszystkim :)

    Narzyczony nie byl jeszcze na badaniach. Tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie bralam. A cykle do lutego mialam bardzo regularne co 28 dni a w macy jeden cykl mial 25 dni a teraz 26 dni a wiec nie wiem o co chodzi. Fakt stres ma zly wplyw na to wszystko tylko z drugiej strony bardzo ciezko jest tak wyluzowac sie w 100% i nie myslec o dziecku. dziekuje za slowa pocieszenia to bardzo wiele dla mnie znaczy :-)

    Dziewczyny ja mam dzisiaj strasznego doła! :( Koleżanka z pracy oznajmiła, że jest w 9 tygodniu ciąży. Oczywiście starałyśmy się razem, tylko że ja od czerwca, a ona od listopada. Brała wcześniej tabletki, nie mierzyła nigdy tempki... I jej się udało. Ja od czerwca zdążyłam mieć wyciętego polipa, a aktualnie leczę zaburzenia hormonalne. Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale w środku czuje niesprawiedliwość. Aż we mnie dzisiaj się zagotowało jak powiedzieli, że teraz czekają na mnie :/ choć wiem, że nie mieli niczego złego na myśli. U mnie mój M miał badania - wszystkie są OK, nie spinam się - jedynie skrupulatnie prowadzę wykres. Też uważam, że nie da się za bardzo pragnąć dzidziusia. Nie umiem nie myśleć.
    Ciężko teraz będę miała w pracy, bo koleżanka będzie o wszystkim dokładnie opowiadać...

    Ma ja lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znam twoj bol.. ja z mezem staramy sie 9miesiecy. doslownie wszystkie moje kolezanki z lo i gimnazjum maja juz dzieci ;( nawet moje mlodsze kuzynki ktore w ogole tego nie palnowaly.. nie ma sprawiedliwosci, dzieci dostaja przewaznie ci co ich nie planuja i sa niedojrzali do takich decyzji. Ale co zrobic.. trzeba zyc i wierzyc ze i na nas przyjdzie pora ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia niestety tak już jest w przyrodzie dla równowagi ze wszystkim, jedne się nie starają inne się starają kupe czasu i też mają ;)

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ